18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklaskiwanie przechodniów

Marsto • 2013-09-11, 16:27
Tym razem nie jest aż tak źle ;) Dobry pomysł


Romper

2013-09-11, 18:53
Fajna inicjatywa. Nareszcie nikt z nikogo nie robi debila, tylko powoduje zaciesz na pysku.

Bagman

2013-09-11, 19:05
wy hipokryci j***ni! narzekacie na nich a sami nawet oczu od ekranu nie oderwiecie byle żeby to skomentować. Popieram inicjatywe.

ro...........k5

2013-09-11, 19:07
0:56 mój pies zapewne by zaczął srać.

Schabik

2013-09-11, 19:23
Najsmutniejsze i bezproduktywne życia to wiodą te gnidy co w komentarzach wylewają żółć "co to za guwno poszli by do pracy" "gnoje j***ne filmiki krenco zamiast coś zrobić dla kraju!". Tak, tak... Wracajcie przed telewizory "polaczki". Tylko piwka nie zapomnijcie.

A za filmik piwo bo bardzo mi się akcja podobała :)

mp_toujane

2013-09-11, 19:47
jaki on ma sztuczno sztywny wk***iający głos...

Proximate

2013-09-11, 19:56
O ja pie**ole u mnie w Katowicach dzieje się akcja, czemu takie gówno musi powstawać u mnie :(

KrisCFC

2013-09-11, 19:57
Bagman napisał/a:

wy hipokryci j***ni! narzekacie na nich a sami nawet oczu od ekranu nie oderwiecie byle żeby to skomentować. Popieram inicjatywe.



Aha...czyli ty i tobie podobni wiecie co robi każdy użytkownik poza pisaniem na sadisticu... :facepalm:

A może tu pisze nawet sam Tusk pod pseudonimem "ZadbamOCiebie" albo Tupac pod pseudonimem "JestemMnichem"... ? nigdy nie wiadomo ! Nie wiecie kto jak żyje to pozwólcie im na wypowiedzenie swojego zdania, bólu dupy i wszystkiego czego chcą... :)

Lopez

2013-09-11, 20:04
k***a, co tam robi Jerzy Dudek, jeszcze Tatrę wali. :P

Godomogo

2013-09-11, 20:10
Koleś robi , Wy oglądacie . Proste. Są hejty i pozytywne opinie .

Rzeczywistość .

kroplowa

2013-09-11, 20:10
Ja pie**ole ale z was snoby. "Ofiary" na chwile mogły pozapominać o swoich problemach i się pośmiać, a wy o protestach gadacie.. Dla mnie zajebioza!

Katakumba

2013-09-11, 20:58
Dla rudego ch*ja bym nie klaskał

Bagman

2013-09-11, 21:16
KrisCFC napisał/a:



Aha...czyli ty i tobie podobni wiecie co robi każdy użytkownik poza pisaniem na sadisticu... :facepalm:



Aha...czyli ty i tobie podobni wiecie co robią te oklaskujące osoby z filmiku poza klaskaniem i dopingowaniem na filmiku... :...a ch*j z tym facepalmem, to lamerskie i przeżytek.

jarema157

2013-09-11, 21:36
4:03 chciała zbić piątkę ale nie wyszło :D

szefuncio

2013-09-11, 21:57
Kolego Marsto - ja nie wiem kim lub czym jest ten Ravgor i ch*j mnie obchodzi. Bronisz go bo pewnie to Twój stary albo partner życiowy. Ma pracę to wspaniale, nie zrozumiałeś przesłania i to słabo, ale się nie gniewam. wiem jak ważne aby nie siedzieć przed kompem tylko coś zrobić!!!
Dlatego dla gwałciciela z lasku kabackiego PIWO - przynajmniej nie siedział przed kompem tylko coś zrobił. PIWO również dla mamy Madzi, meksykańskich marynarzy i wszystkich którzy nie siedzą przed kompem tylko coś robią. Najlepsze że takie komentarze są dawane przez internet:) Rozumiem że te osoby wiedzą że ja całe życie przykuty jestm do kompa ale oni to przypadkiem tak jednorazowo... Niestety muszę Was zmartwić bo może być odwrotnie - patrzcie trochę szerzej, to nie TVN.