18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklaskiwanie przechodniów

Marsto • 2013-09-11, 16:27
Tym razem nie jest aż tak źle ;) Dobry pomysł


glowonog

2013-09-11, 22:54
Remi kiedys mial podobna akcje, tyle ze smieszna yt-> /watch?v=wOur8qXvpnk

gosu82

2013-09-12, 08:59
rudy na rowerze jaki zadowo;ony :)

Marsto

2013-09-12, 18:14
szefuncio napisał/a:

Kolego Marsto - ja nie wiem kim lub czym jest ten Ravgor i ch*j mnie obchodzi. Bronisz go bo pewnie to Twój stary albo partner życiowy. Ma pracę to wspaniale, nie zrozumiałeś przesłania i to słabo, ale się nie gniewam. wiem jak ważne aby nie siedzieć przed kompem tylko coś zrobić!!!
Dlatego dla gwałciciela z lasku kabackiego PIWO - przynajmniej nie siedział przed kompem tylko coś zrobił. PIWO również dla mamy Madzi, meksykańskich marynarzy i wszystkich którzy nie siedzą przed kompem tylko coś robią. Najlepsze że takie komentarze są dawane przez internet:) Rozumiem że te osoby wiedzą że ja całe życie przykuty jestm do kompa ale oni to przypadkiem tak jednorazowo... Niestety muszę Was zmartwić bo może być odwrotnie - patrzcie trochę szerzej, to nie TVN.



To co napisałeś teraz i wcześniej to czysty hejt i słaba obrona. I zastanów się czy rozmawiasz z Panem czy kolegą ;) . :idzwch*j:
Bronię go ? Wątpie po prostu piszę prawdę i prostuje twoje wypociny które ociekają stekiem kłamstw :)

szefuncio

2013-09-12, 19:56
@Marsro - Naprawdę masz 20 lat? przepraszam chłopczyku że nazwałem Cię kolegą - to był żarcik bo oczywiście jesteś młodym głąbem ale nie chciałem abyś miał ciężki dzień potem,
Co do twojego stwierdzenia odnośnie słabej obrony - zauważ że ty nie masz żadnej ani jednego argumentu bo prawdopodobnie intelektu nie starcza aby odeprzeć byle zaczepkę. Acha i nie wiem gdzie Ty tą prawdę piszesz i co walczysz - wpierw przemyśl co chcesz udowodnić potem zacznij artykułować myśli i podpieraj to jakimś argumentem - właściwie to sp***alaj bo w sumie to i tak tego nie rozumiesz - dobrej zabawy w szkole

Marsto

2013-09-12, 21:11
szefuncio napisał/a:

@Marsro - Naprawdę masz 20 lat? przepraszam chłopczyku że nazwałem Cię kolegą - to był żarcik bo oczywiście jesteś młodym głąbem ale nie chciałem abyś miał ciężki dzień potem,
Co do twojego stwierdzenia odnośnie słabej obrony - zauważ że ty nie masz żadnej ani jednego argumentu bo prawdopodobnie intelektu nie starcza aby odeprzeć byle zaczepkę. Acha i nie wiem gdzie Ty tą prawdę piszesz i co walczysz - wpierw przemyśl co chcesz udowodnić potem zacznij artykułować myśli i podpieraj to jakimś argumentem - właściwie to sp***alaj bo w sumie to i tak tego nie rozumiesz - dobrej zabawy w szkole



Jesteś gościu nieźle przyj***ny naprawdę. przeczytaj twoją przed ostatnią wypowiedź i jeszcze raz zastanów się co napisałeś a potem powtórz to setki razy bo twój zakuty łeb za pierwszym razem nigdy nie chwyta