18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec nakrył pedofila

Czesiek181 • 2012-06-13, 16:12
Jak gwałcił 4-latkę. Zabił go na miejscu pięściami. jciec 4-letniej dziewczynki z Texasu przyłapał swojego pracownika, gdy ten usiłował zgwałcić jego czteroletnią córeczkę. Krew zgotowała się w jego żyłach. Spokojny mężczyzna zamienił się bestię i ciosami wielkich pięści zabił zboczeńca na miejscu! Mężczyznę czeka teraz proces, ale nawet policjanci, którzy przyjechali zabezpieczyć miejsce zbrodni mówią, że... powinien być wolny. Wielu z nich zachowałoby się na jegoBrawo dla Amerykanina. Micah Harmon (na zdjęciu), szeryf z Lavaca County, nie może ukryć emocji, gdy dziennikarze CNN pytają go o to, czy ojciec czterolatki powinien trafić za kraty i zostać oskarżony o zabójstwo pedofila. Długo milczy, aż w końcu dodaje: Proszę mnie o to nie pytać.

Wiadomo że w ostatnią sobotę dziewczynka została na chwilę sama w domu. Wtedy zakradł się do niej jeden z pracowników jej ojca. 47-latek był opiekunem koni. Zwyrodnialec zaczął napastować dziewczynkę. Wtedy do domu wszedł jej ojciec. Zobaczył co się dzieje i rzucił się na zboczeńca. Farmer był dobrze zbudowany. Szeryf określa jego dłonie jako "niedźwiedzie". Silnymi ciosami w głowę pozbawił pedofila przytomnosci. Następnymi uderzeniami odebrał mu życie.

Szeryf, który przyjechał na miejsce zbrodni, powiedział mu: "Masz prawo do obrony swojej córki. Ale po zakończeniu dochodzenia musimy przesłać jego wyniki do prokuratora okręgowego, który skieruje je do sądu. Ten zdecyduje co dalej". Prokurator i sędzia badają sprawę. Na razie wiadomo, że ofiara zginęła od ciosów zadanych pięciami w głowę i kark.

- To potrwa sześć tygodni. Do tego czasu uzyskamy pełny raport, również z badań toksykologicznych - mówią prawnicy i policjanci.

Tymczasem za ojcem murem stoją wszyscy sąsiedzi: Zrobił to, co należało zrobić. Rozgrzeszamy go. Każdy ojciec zachowałby się podobnie - mówią zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dziewczynka wyszła już ze szpitala. Ma uraz psychiczny, ale fizycznie jest zdrowa. Zboczeniec nie zdążył jej zgwałcić.
Źródło: http://www.fakt.pl/Ojciec-zabil-pedofila-ktory-chcial-zgwalcic-jego-corke-Zabil-pedofila-piesciami,artykuly,163012,1.html

orzeszwmorde

2012-06-13, 16:14
Co wiadomo...?

Dawaj źródło.

magnez

2012-06-13, 17:22
buhahahah Fakt!!!

BrunerOvned

2012-06-13, 18:40
Czesiek181 napisał/a:

Spokojny mężczyzna zamienił się bestię i ciosami wielkich pięści zabił zboczeńca na miejscu! Mężczyznę czeka teraz proces, ale nawet policjanci, którzy przyjechali zabezpieczyć miejsce zbrodni mówią, że... powinien być wolny. Wielu z nich zachowałoby się na jegoBrawo dla Amerykanina. [b]Micah Harmon (na zdjęciu), szeryf z Lavaca County, nie może ukryć emocji, gdy dziennikarze CNN pytają go o to, czy ojciec czterolatki (...)



Jak się kopuje Czesiu, to wypada zwyczajnie poczytać, co wniosło ctrl+v, bo czasem durnoty wychodzą :)

Czesiek181

2012-06-13, 21:41
BrunerOvned napisał/a:



Jak się kopuje Czesiu, to wypada zwyczajnie poczytać, co wniosło ctrl+v, bo czasem durnoty wychodzą :)

Czytałem,tylko trochę mi się pokręciło i wyszło jak wyszło.

pakicito

2012-06-13, 22:49
powinni skatować sędziego jeśli da mu jakiś wyrok

bartekmmm

2012-06-13, 23:13
O k***a!!! Pierwszy mądry Amerykanin!!!

Leothyr

2012-06-13, 23:19
To bohater.
Jeśli pójdzie do pierdla będę załamany.

ProVVe

2012-06-13, 23:26
Nikczemniejszy Płód napisał/a:

Z faktu takie źrodło jak ze mnie 1 dama RP.



ledwo ci dupe w Tv pokazali i juz masz ja wklejana w awatarze...

raziel331

2012-06-13, 23:28
@up
Rosyjska do tego k***a mac!

Masterof

2012-06-13, 23:47
Jak mój głos pomoże to proszę: wolność dla ojca, szczać na grób pedofila.

mario713

2012-06-14, 00:24
A czy w USA nie ma czasem czegoś takiego że włamywacza który wtargnął na teren prywatny można postrzelić/zastrzelić w obronie własnej lub własnego mienia bez większych konsekwencji typu dożywocie lub kara śmierci?