18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojciec nakrył pedofila

Czesiek181 • 2012-06-13, 16:12
Jak gwałcił 4-latkę. Zabił go na miejscu pięściami. jciec 4-letniej dziewczynki z Texasu przyłapał swojego pracownika, gdy ten usiłował zgwałcić jego czteroletnią córeczkę. Krew zgotowała się w jego żyłach. Spokojny mężczyzna zamienił się bestię i ciosami wielkich pięści zabił zboczeńca na miejscu! Mężczyznę czeka teraz proces, ale nawet policjanci, którzy przyjechali zabezpieczyć miejsce zbrodni mówią, że... powinien być wolny. Wielu z nich zachowałoby się na jegoBrawo dla Amerykanina. Micah Harmon (na zdjęciu), szeryf z Lavaca County, nie może ukryć emocji, gdy dziennikarze CNN pytają go o to, czy ojciec czterolatki powinien trafić za kraty i zostać oskarżony o zabójstwo pedofila. Długo milczy, aż w końcu dodaje: Proszę mnie o to nie pytać.

Wiadomo że w ostatnią sobotę dziewczynka została na chwilę sama w domu. Wtedy zakradł się do niej jeden z pracowników jej ojca. 47-latek był opiekunem koni. Zwyrodnialec zaczął napastować dziewczynkę. Wtedy do domu wszedł jej ojciec. Zobaczył co się dzieje i rzucił się na zboczeńca. Farmer był dobrze zbudowany. Szeryf określa jego dłonie jako "niedźwiedzie". Silnymi ciosami w głowę pozbawił pedofila przytomnosci. Następnymi uderzeniami odebrał mu życie.

Szeryf, który przyjechał na miejsce zbrodni, powiedział mu: "Masz prawo do obrony swojej córki. Ale po zakończeniu dochodzenia musimy przesłać jego wyniki do prokuratora okręgowego, który skieruje je do sądu. Ten zdecyduje co dalej". Prokurator i sędzia badają sprawę. Na razie wiadomo, że ofiara zginęła od ciosów zadanych pięciami w głowę i kark.

- To potrwa sześć tygodni. Do tego czasu uzyskamy pełny raport, również z badań toksykologicznych - mówią prawnicy i policjanci.

Tymczasem za ojcem murem stoją wszyscy sąsiedzi: Zrobił to, co należało zrobić. Rozgrzeszamy go. Każdy ojciec zachowałby się podobnie - mówią zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dziewczynka wyszła już ze szpitala. Ma uraz psychiczny, ale fizycznie jest zdrowa. Zboczeniec nie zdążył jej zgwałcić.
Źródło: http://www.fakt.pl/Ojciec-zabil-pedofila-ktory-chcial-zgwalcic-jego-corke-Zabil-pedofila-piesciami,artykuly,163012,1.html

hienamas

2012-06-14, 00:29
Szkoda mi tego pedofila :(
nie zaliczył :)

saba11

2012-06-14, 00:34
Zabił go na miejscu pięściami. Żarty żartami, ale nawet jeżeli jest to wyssane z ch*ja, niech każdy pedofil poczuje ten nieprzyjemny chłód, że ktoś wkrótce ci sprzeda kose.

Cyrk

2012-06-14, 01:12
Żaden bohater - zachował się normalnie. Tylko w naszym spedalonym tęczowych społeczeństwie normalne zachowania są uznawane za bohaterstwo...

labrador1

2012-06-14, 01:16
wybrAŁ najbardziej debilne rozwiązanie. Najpierw bym go ogłuszył, potem zamknął w stajni i kazałbym zboczuchowi dupczyć konia prze 24 godziny aż padnie.

Fragless

2012-06-14, 01:36
Pedofil w teksasie to samobójca.

Sorien

2012-06-14, 01:38
W Polsce to facet poszedłby z miejsca na dożywocie, bo:
1- pedofil nie zdążył zgwałcić= "mógłby się rozmyślić".
2- nie byłoby dowodów- zapewne ktoś przepchnąłby teorię że był niewinny.
A ojciec dziewczynki publicznie zostałby oskarżony o niespotykaną brutalność, bo w końcu zabicie gołymi rękami to już coś. Nie mówiąc już o telewizji publicznej nagłaśniającej sprawę, podczas gdy nasz cudny rząd forsowałby kolejne działające na szkodę obywateli przepisy.

Cóż za piękny kraj. :>

Azzazel

2012-06-14, 01:45
To co powiesz na litwę, gdzie była podobna sytuacja, ale ojciec zgwałconego dziecka został zabity przez siatkę pedofili w odwecie a policja tych pedofili broniła?

Czesiek181

2012-06-14, 02:08
mario713 napisał/a:

A czy w USA nie ma czasem czegoś takiego że włamywacza który wtargnął na teren prywatny można postrzelić/zastrzelić w obronie własnej lub własnego mienia bez większych konsekwencji typu dożywocie lub kara śmierci?

Jest takie coś ;)

zbronkoo

2012-06-14, 08:07
@up, ale to zależy od stanu.

CzłowiekDepresja

2012-06-14, 09:56
@zbronkoo
Z tego co mi się wydaje, Teksas jest właśnie takim stanem, pamiętam z filmów gdzie były spory o to gdzie czyje bydło chodzi, a jak szło po cudzym albo ktoś je wpychał na cudze pole, to mógł dostać ołowiem:)

Leothyr

2012-06-14, 11:42
labrador1 napisał/a:

wybrAŁ najbardziej debilne rozwiązanie. Najpierw bym go ogłuszył, potem zamknął w stajni i kazałbym zboczuchowi dupczyć konia prze 24 godziny aż padnie.



no jak ja bym go dorwał tro bym mu ucioł rence i go tortrurował sypał go solom i wiercił mu dzióry kórwa!!!!!!11111

Mój ulubiony typ posta :roll:

homeless

2012-06-14, 12:09
Jak z faktu to wierze...;p

gumol

2012-06-14, 13:41
U nas taki ojciec dostałby 25 lat, a córkę zabraliby do bidula. I ze szczęśliwej dbającej o siebie rodziny zrobiliby patologię. A za 20 lat nazwiskiem męczeńsko zamordowanego pedola nazwaliby jakiś most albo co najmniej ulicę.

Loaloa

2012-06-14, 15:16
Paradoksalnie zabijając pedofila wyświadczył mu przysługę. Bo gdyby ten trafil do wiezienia za próbę gwałtu na dziecku, koledzy spod celi mieliby czas na wielokrotną kalibrację odbytu. A tak koleś zarobił, możnaby rzec, humanitarną śmierć.