18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojciec nakrył pedofila

Czesiek181 • 2012-06-13, 16:12
Jak gwałcił 4-latkę. Zabił go na miejscu pięściami. jciec 4-letniej dziewczynki z Texasu przyłapał swojego pracownika, gdy ten usiłował zgwałcić jego czteroletnią córeczkę. Krew zgotowała się w jego żyłach. Spokojny mężczyzna zamienił się bestię i ciosami wielkich pięści zabił zboczeńca na miejscu! Mężczyznę czeka teraz proces, ale nawet policjanci, którzy przyjechali zabezpieczyć miejsce zbrodni mówią, że... powinien być wolny. Wielu z nich zachowałoby się na jegoBrawo dla Amerykanina. Micah Harmon (na zdjęciu), szeryf z Lavaca County, nie może ukryć emocji, gdy dziennikarze CNN pytają go o to, czy ojciec czterolatki powinien trafić za kraty i zostać oskarżony o zabójstwo pedofila. Długo milczy, aż w końcu dodaje: Proszę mnie o to nie pytać.

Wiadomo że w ostatnią sobotę dziewczynka została na chwilę sama w domu. Wtedy zakradł się do niej jeden z pracowników jej ojca. 47-latek był opiekunem koni. Zwyrodnialec zaczął napastować dziewczynkę. Wtedy do domu wszedł jej ojciec. Zobaczył co się dzieje i rzucił się na zboczeńca. Farmer był dobrze zbudowany. Szeryf określa jego dłonie jako "niedźwiedzie". Silnymi ciosami w głowę pozbawił pedofila przytomnosci. Następnymi uderzeniami odebrał mu życie.

Szeryf, który przyjechał na miejsce zbrodni, powiedział mu: "Masz prawo do obrony swojej córki. Ale po zakończeniu dochodzenia musimy przesłać jego wyniki do prokuratora okręgowego, który skieruje je do sądu. Ten zdecyduje co dalej". Prokurator i sędzia badają sprawę. Na razie wiadomo, że ofiara zginęła od ciosów zadanych pięciami w głowę i kark.

- To potrwa sześć tygodni. Do tego czasu uzyskamy pełny raport, również z badań toksykologicznych - mówią prawnicy i policjanci.

Tymczasem za ojcem murem stoją wszyscy sąsiedzi: Zrobił to, co należało zrobić. Rozgrzeszamy go. Każdy ojciec zachowałby się podobnie - mówią zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dziewczynka wyszła już ze szpitala. Ma uraz psychiczny, ale fizycznie jest zdrowa. Zboczeniec nie zdążył jej zgwałcić.
Źródło: http://www.fakt.pl/Ojciec-zabil-pedofila-ktory-chcial-zgwalcic-jego-corke-Zabil-pedofila-piesciami,artykuly,163012,1.html

bartekmmm

2012-06-14, 18:49
labrador1 napisał/a:

wybrAŁ najbardziej debilne rozwiązanie. Najpierw bym go ogłuszył, potem zamknął w stajni i kazałbym zboczuchowi dupczyć konia prze 24 godziny aż padnie.


bez sensu, niech koń jego r*cha

Leothyr napisał/a:



no jak ja bym go dorwał tro bym mu ucioł rence i go tortrurował sypał go solom i wiercił mu dzióry kórwa!!!!!!11111

Mój ulubiony typ posta :roll:



Do niczego innego się nie nadajesz: ucioł, rence, solom, dzióry, kórwa
MISTRZOSTWO

Leothyr

2012-06-14, 21:15
bartekmmm napisał/a:


bez sensu, niech koń jego r*cha



Do niczego innego się nie nadajesz: ucioł, rence, solom, dzióry, kórwa
MISTRZOSTWO


Ja pie**ole, wziąłeś to na poważnie
:idzwch*j:

:mrgreen:

gumol napisał/a:

U nas taki ojciec dostałby 25 lat, a córkę zabraliby do bidula. I ze szczęśliwej dbającej o siebie rodziny zrobiliby patologię. A za 20 lat nazwiskiem męczeńsko zamordowanego pedola nazwaliby jakiś most albo co najmniej ulicę.


Bzdura jak ch*j, nie pie**olcie takich rzeczy...
Potem się naczyta jeden gimbus z drugim sadistica i powtarza że w Polsce nie ma prawa do obrony własnej, k***a.

Człowiek Skurwiel

2012-06-15, 11:40
Powinien nawet dostać nagrodę. A jeżeli adwokacik czy sędziunia dadzą mu karę, to ciekawe, że nie pomyślą, że ten sam sk***ysyn mógł skrzywdzić ich dziecko.

gumol

2012-06-15, 18:15
Leothyr napisał/a:


Bzdura jak ch*j, nie pie**olcie takich rzeczy...
Potem się naczyta jeden gimbus z drugim sadistica i powtarza że w Polsce nie ma prawa do obrony własnej, k***a.



Bo nie ma! W Zakopcu dwóch typów włamało się człowiekowi do domu, ten poturbował w obronie własnej jednego z drugim i teraz ma problemy bo go po sądach ciągają.

http://www.sadistic.pl/bronil-sie-we-wlasnym-domu-chca-go-zamknac-vt113057,15.htm

Człowiek Skurwiel

2012-06-15, 21:37
Mężczyzna napisał/a:



Tu nie ma widzimisie sędziego a tym bardziej adwokata (łot de fak) tylko prawo.



Niestety nie mogę się zgodzić. Przynajmniej w Polsce, to szmal decyduje znacząco. Gdyby było inaczej, nie byłoby możliwości wybrania sobie adwokata, tylko każdemu po równo dawaliby z urzędu.