18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odważ się żyć

DR_DRE • 2013-09-01, 22:52
Jak wyżej i tyle w temacie.

Enjoy.


JH...........DS

2013-09-01, 22:55
uwielbiam takie gówna... ten kto chce to będzie ćwiczył i robił coś pożytecznego bez oglądania takiego ch*jstwa, a ten kto ma wyj***ne nadal będzie miał wyj***ne nawet jeśli obejrzy 24 godzinny maraton takiego syfu

BlackMamba

2013-09-01, 23:01
@up

A Przemek wie, że Pan mu się wyebał na profil jak był na siłowni ?

smoku1206

2013-09-01, 23:05
@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.

JH...........DS

2013-09-01, 23:06
smoku1206 napisał/a:

@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.


mądrasku nie znasz mnie więc nie pisz co ja robię a czego nie

DR_DRE

2013-09-01, 23:07
Akurat pośród "motywacyjnego" shitu to stoi dość wysoko bo jest świetne no i Polskie.



Jeszcze to jest genialne. ehh dzisiaj to jakaś kulminacja.

hgh

2013-09-01, 23:46
Przecież na kfd ponczek szukał info jak teścia wrzucać.

MrBlackHat

2013-09-02, 00:28
Zmarnowałem właśnie kilkadziesiąt sekund swojego życia! Może podrzucić ktoś filmik z kotem który gra na pianinie?

Ol...........up

2013-09-02, 01:06
@up
Epic Score - I still have a soul

smoku1206 napisał/a:

@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.



No tak, bo motywacja to tylko siłownia i robienie z siebie goryla. Wszyscy naukowcy, którzy siedzą teraz książkach (fizycy, którzy na prawdę zmieniają świat na lepsze) to przecież "ci, którzy siedzą na dupie i nic nie robią".

Klint Westwoood

2013-09-02, 01:10
pie**olenie o szopenie. Czemu te wszystkie pseudo motywacyjne filmiki przedstawiają spoconych troglodytów na siłowni i wmawiają nam, że oni robią coś ze swoim życiem i żebyśmy byli tacy jak oni.

Może ktoś kiedyś zrobi filmik motywacyjny o tym jak bardzo dużo trzeba poświęcić czasu, pracy i życia żeby nauczyć się całkować, ewentualnie żeby zmotywować do nauki?

an...........62

2013-09-02, 01:11
@tataPszemka

No k***a dobra, ale są ludzie którzy potrzebują trochę motywacji, żeby coś ze sobą zrobić. Nie wszyscy są tacy, że k***a wstają i lecą k***a poćwiczyć, pobiegać, cokolwiek. Moim zdaniem zajebiście, jeżeli sadistic przyczyni się do tego, że jakiś k***a otyły spaślak weźmie się za siebie. I nie ważne czy zobaczy "filmik motywacyjny" na sadisticu czy na kwejku. Ktoś kiedyś na forum napisał, że słabo że nie ma filmików motywacyjnych dla przyszłych naukowców, to też byłaby super sprawa. Trzeba o tym pomyśleć.

Uz...........su

2013-09-02, 01:14
Tiaaa bo moimi życiowymi ambicjami jest chodzenie na siłownie i robienie rzeźby , jakie to głębokie .

bubosz

2013-09-02, 01:23
Szczerze powiedziawszy, naprawdę mnie to motywuje do dalszego działania.
Zacząłem biegać jakoś w połowie wakacji, aż w końcu osiągnę swój cel. (Tak jestem grubasem)

ostatni

2013-09-02, 01:31
Jakby życie polegało na napie**alaniu hantlami a jedynym problemem byłby brak motywacji do majtania sztangą na siłce to co drugi człowiek byłby milionerem. Niestety kilku błaznów nabuzowanych treningami uważa, że coś osiągnęło i próbują dawać rady innym, a w rzeczywistości byle pan w garniturze może im zabrać wszystko, czyli małe mieszkanko w blokowisku jeśli takie chociaż mają na własność i w sadzić pod most, bo w życiu liczy się coś więcej niż bicek.

sinda

2013-09-02, 01:33
Tego goscia mi sie osobiscie dobrze slucha: