18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odważ się żyć

DR_DRE • 2013-09-01, 22:52
Jak wyżej i tyle w temacie.

Enjoy.


Peciak

2013-09-02, 01:37
gdyby to było takie proste to każdy by tak robił, widać do swojej wymarzonej sportowej sylwetki dochodzą tylko nieliczni. Oczywiście nie zabraniam nikomu być grubasem, każdy jest wolny i dopóki mnie to nie bezpośrednio nie dotyczy to akceptuje takie osoby. Mimo wszystko nie trzeba robić z siebie mega mięśniaka, może chodzi o zdrowie? o walkę z własnymi słabościami?

Najgorsza jest taka postawa, jak co niektóre upy, że to niepotrzebne. Jeżeli nie chcesz nie oglądaj, nie musisz, ale daj szansę innym.

lapps

2013-09-02, 01:38
w zdrowym ciele zdrowy duch. a to, ze nie macie miesnia i formy wcale nie dodaje wam intelektu czy sukcesow w zyciu(wrecz przeciwnie)

Yggdrasil

2013-09-02, 01:43
smoku1206 napisał/a:

@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.


Akurat z jego wypowiedzi wynika, że nie potrzebuje oglądać durnych filmików by sie zmotywować i wziąć życie za rogi... Więc nie mów, że nic nie robi...
PS. Clip byłby dobry gdyby nie Warszawski koks, który jest teraz usilnie promowany w każdym miejscu o tematyce BB :-?

An...........or

2013-09-02, 02:03
Pal licho filmik, niech ćwiczy ten kto chce.
Rozpie**olił mnie tytuł... "odwarz se rzyć" no k***a to żyją tylko ludzie pakujący bicora do zaj***nia, tak?

Swoją drogą co to ma wspólnego z tym portalem?
Rozumiem zdjęcia serca czy wątroby takiego "domowego" kulturysty, ale to?

anmasters555

2013-09-02, 02:24
Ale pier***enie jest takie jedno powiedzonko: Czas spędzony szczęśliwie nie jest czasem zmarnowanym. Chcesz pakować? Pakuj! Chcesz sie zapracowywać na śmierć ? Rób to! Jeżeli robiąc to jesteś szczęśliwy to po prostu to rób ale nie przypie***j się do innych mówiąc im co mają robić żeby byli szczęśliwi bo oni na pewno wiedzą co zrobić ze sobą żeby być szczęśliwym w życiu. :roll:

Kondra

2013-09-02, 02:51
Napie**alaj na siłce albo bądź nikim - bardzo głębokie przesłanie.

Isengrim24

2013-09-02, 03:56
tataPszemka napisał/a:


mądrasku nie znasz mnie więc nie pisz co ja robię a czego nie


a Ty nie znasz ludzi ktorzy ten filmik ogladaja i nie wiesz czy faktycznie to oleja, czy moze jednak rusza dupe, tak wiec nie wypowiadaj sie na ten temat.

avalanch

2013-09-02, 07:48
4:30 koleś wstaje żeby biegać ja 4:30 wstaje żeby j***ć na to zaj***ne życie, nie mam może zajebistych bicepsów czy sześciopaka na brzuchu, ale nie wpie**alam jak świnia.

Marsto

2013-09-02, 08:02
Wchodzę na sadistic nie po to żeby sie zmotywować k***a ja chce konkretów! Sadistic nie jest już taki jak dawniej... teraz czuje że ktoś wrzuca takie filmiki tutaj bo za dużo gimbazy się tutaj zebrało i to łatwy sposób na reklamy YT, bo przecież hajs leci....

lathiel

2013-09-02, 08:18
k***a wszyscy myślą że chodzi o zapie**alanie na siłce, tutaj chodzi o każdą dziedzinę życia, o tym żeby się k***a nie poddawać i zawsze dawać z siebie zaj***ne 100% - o tym mówią żeby zrobić jeszcze jedno zaj***ne powtórzenie ponad swoje siły a czy to będzie jedno machnięcie sztangą, jeszcze jedno podejście na egzaminie, jeszcze jedna godzina pracy żeby Twoja rodzina miała lepsze życie. Mówi też o tym jak wykonujesz codzienne czynności bo to małe rzeczy kreują Twój charakter, to jak podchodzisz do banalnych rzeczy przenosi się także na to jak wykonujesz prace bardziej ambitne. Ta motywacja, te filmiki mają naładować Cię energią do bycia kimś lepszym czy to na siłowni czy też w życiu.

Pan_Generał

2013-09-02, 09:01
ch*j go obchodzi co robię ze swoim życiem. Naprawdę, co Cię to błaźnie obchodzi. Jak ktoś gra na konsoli to jego sprawa, nie twoja. Każdy spędza swój czas po swojemu. Jeden pije piwo i ogląda filmy a drugi chodzi po górach. Ja lubię ćwiczyć, ale wtedy kiedy mam czas i mi się chce. Więc okazuje się, że niestety opie**alam się i jestem zerem :(


ps: Powiedzcie jakiemuś robotnikowi po 12h pracy, że się opie**ala, bo nie chodzi ni siłkę.

cenius

2013-09-02, 09:24
Czy k***a odważenie się żyć oznacza przesiadywanie na siłownim, przeglądanie sie w lustrze i paradowanie w stringach na scenie?


No ja pjerdole.

kapral

2013-09-02, 09:36
nom, noście te swoje "maćki" , porównujcie sobie kto ma większy "mięsień piwny" , tłumaczcie sobie że "ptaszek musi mieć swój daszek" , że "kto nie ma brzucha ten słabo r*cha".

a głupi jesteście bo w tym filmie nie chodzi o siłownię. równie dobrze mogłoby to być kolarstwo, albo gimnastyka artystyczna. tutaj chodzi o zrobienie czegoś, "o podniesienie tłustej dupy" sprzed kompa. Ale! to ma dać motywację ludziom w których jeszcze można pokładać nadzieję że zaczną żyć, a nie będą żreć, srać, tyć, tylko po to żeby zgnić. ;)



to są trzy osoby, możliwe że w tym samym wieku. ale czym się różnią? który jest lepszy, gorszy? być może pierwszy i drugi ma zajebistą osobowość, jest bardzo inteligentny, zabawny, dobrze zarabia. może drugi to geniusz matematyczny, a trzeci jest zwykłym człowiekiem. ale założę się że jakaś ładna fajna dziewczyna wybrałaby tego trzeciego bo primo nie będzie przez całe lato śmierdział potem, sapał i kleił się do pościeli, secundo nie waży mniej od niej. ale po ch*j ja się rozpisuję, your life, your choice.

Taumantis

2013-09-02, 10:02
a czyli jak się doktoryzuję, uczę się pilnie, mam pracę, rodzinę ale nie chodzę na siłownię... to nie żyję? :(

kapral napisał/a:

nom, noście te swoje "maćki" , porównujcie sobie kto ma większy "mięsień piwny" , tłumaczcie sobie że "ptaszek musi mieć swój daszek" , że "kto nie ma brzucha ten słabo r*cha".

a głupi jesteście bo w tym filmie nie chodzi o siłownię. równie dobrze mogłoby to być kolarstwo, albo gimnastyka artystyczna. tutaj chodzi o zrobienie czegoś, "o podniesienie tłustej dupy" sprzed kompa. Ale! to ma dać motywację ludziom w których jeszcze można pokładać nadzieję że zaczną żyć, a nie będą żreć, srać, tyć, tylko po to żeby zgnić. ;)

ObrazekObrazekObrazek

to są trzy osoby, możliwe że w tym samym wieku. ale czym się różnią? który jest lepszy, gorszy? być może pierwszy i drugi ma zajebistą osobowość, jest bardzo inteligentny, zabawny, dobrze zarabia. może drugi to geniusz matematyczny, a trzeci jest zwykłym człowiekiem. ale założę się że jakaś ładna fajna dziewczyna wybrałaby tego trzeciego bo primo nie będzie przez całe lato śmierdział potem, sapał i kleił się do pościeli, secundo nie waży mniej od niej. ale po ch*j ja się rozpisuję, your life, your choice.



jak pierwszy ma kasę to też por*cha ^^ to samo drugi