18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona w rosyjskim klubie

Blake Carrington • 2010-01-21, 00:24


Odważne chłopaki. Na szczególne uznanie zasługują ciosy z tyłu i kopanie nieprzytomnych. :homer:

Da...........n2

2010-01-21, 17:51
Sonka napisał/a:



Pokaż mi palcem gdzie ja napisałem czego bym nie zrobił błaźnie. I gdzie ja odwalam kozaczka? Skończ gimnazjum to będziemy mogli podyskutować.




I kto tu czego by nie robił :) :idzwch*j:



Udajesz gieroja jak te cioty na nagraniu.

Odnośnie drugiego, to czytaj ze zrozumiem, takich jak te cherlawe cwaniaczki powinno się tępić. I to prawda że są mocni bo są w grupie i na "swoim" terenie, gdyby dorwać takiego poza klubem i na solo to pewnie błagałby o wybaczenie na kolanach.

Sonka

2010-01-21, 18:20
Damian2 napisał/a:

Udajesz gieroja jak te cioty na nagraniu.



Odważyłbyś się powiedzieć to któremukolwiek z nich prosto w oczy? Tak myślałem ;) Jesteś zwykłą, ciepłą kluszką. Oskarżasz mnie o słowa, których nie wypowiedziałem i nie przykozaczylem za to ty robisz to drugi raz. Nosz k***a. Chyba ten wiek, jak to już ktoś powiedział na tym forum, masz tylko po to aby sobie zwalić przy cyckach z Harda. Tradycyjny już słoik dla Ciebie. Zgadnij w co.

MatiLodz

2010-01-21, 18:22
Co to za piosenka Co to za piosenka podajcie jakis namiar;]

ravek

2010-01-21, 18:25
cwaniaki, atakują z partyzanta znaczy z nienacka, 6 na jednego pianego. W jedny momencie widac jak gość dostaje z zaskoczenia ale szybko dochodzi do siebie i okłada jednega z debili. Niestety chwilke później wdapa reszta grupy i z zaskoczenia kopią gościa. Żenada.

MatiLodz

2010-01-21, 18:34
Jaki to kawalek zna ktos nazwe?? zna ktos jezyk rosyjski?? ????????????????????????????????????????????????????????

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2010-01-21, 18:56 ]
Więcej znaków zapytania... WIĘCEJ!!

Do...........io

2010-01-21, 20:30
posel1990 napisał/a:

Większość z Was wypowiada się tak jakby nie wiedziała w ogóle jak wyglądają układy na bramkach. Nawet w polskich miastach jest tak, że w każdym mieście jest jedna lub 2 grupy które trzymają bramki we wszystkich konkurencyjnych nawet klubach. Włąściciele nie mają nic do gadania, po prostu muszą się na to godzić bo inaczej ich spotyka podobny los. Czasami ich rodziny, bliskich, to jest nawet skuteczniejsze. A każdy kto choć trochę ma o tym pojęcie, wie że lepiej nawet nie próbować akcji odwetowych z grupą znajomych, bo srał pies policje, ale 'te grupy' ZAWSZE mają pllecy w mafii. A jak wszyscy wiemy - rosyjska mafia jest legendarna i dolna do wszystkiego. Nawet jeśli zabiłbyś wszystkich z nich po kolei, twoje plany na przyszłość zamknęły by się na najbliższym tygodniu jeśli nie dniach.
I faktycznie lepiej jest się poniżyć w oczach bramki i grzecznie im się podporządkować, niż potem zejść z powodu pęknięcia śledziony czy innej wątroby po wpie**olu.
tyle moich 3ch groszy:P


W polsce k***a nie ma mafii :D
Są gangi

laileb

2010-01-21, 20:34
Wypaśny materiał. Nie będę się rozpisywał jak koledzy wyżej, bo dyskusja zaczyna przypominać komentarze z walki Najmana z Pudzianem. Dodam tylko, że pierwsza akcja z filmiku bardzo mi się spodobała.

Ps. Co do polskich klubów, to jedynie w GalaxyPlanet spotkałem się z podobnym zachowaniem ochrony (z tym, że tam panowie są o wiele "więksi").

DMN

2010-01-21, 21:00
Konia z rzędem za tytuł pierwszej nuty!!!

Dvs

2010-01-21, 21:59
ten filmik to dla mnie dobre potwierdzenie, że nie bez powodu Rosjanie kojarzyli mi się z prostactwem. Choćby nie wiem jak człowiek się starał i chciał, to ich się chyba k***a nie da polubić.

mogreene

2010-01-21, 22:19
Ciekawe co by się stało gdyby natknęli się na Fedora :D

NAPIERDALATOR

2010-01-21, 22:22
najnizszy taki k***a kozak ze pie**oli z zaskoczenia ;D

ok133

2010-01-21, 23:04
Tak tak . kacapy. . strzał mają . ale co po tym .. jesli z tego filmu wynika ze na jednego w 3 albo 2 idą. bezsenes. zauważcie w 5.20 minucie. koles . cieżko mial z gosciem . i to ostroo.

thc

2010-01-22, 07:04
Oj, taką mają pracę. Chyba dobrze, że zaj***nych typów nie wpuszczają bo jak to tak.

prokop16

2010-01-22, 17:19
co za pedały ja mój brat z ekipą i tych pedałków niema xD

zygu

2010-01-23, 01:25
...ale 18-stka...