18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona w rosyjskim klubie

Blake Carrington • 2010-01-21, 00:24


Odważne chłopaki. Na szczególne uznanie zasługują ciosy z tyłu i kopanie nieprzytomnych. :homer:

wo...........05

2010-01-21, 09:38
Dajcie spokój, jak można tłumaczyć ich zachowanie? Rozumiem, może typki zasłużyli żeby dostać lampę, ale nie żeby ich napie**alać aż zaleją się krwią i nie będą wstanie wstać z ziemi(gdzie dodatkowo są kopania:|) Poza tym patrząc na film większość osób dostaje gonga w czajnik nagle, tzn. z zaskoczenia.
Osobiście nie pochwalam tych ruskich "security"

bartdrummer

2010-01-21, 09:58
Zwykłe szmaty bez honoru. Bić w grupie i do tego podpitych kolesi. Swoją drogą, ciekawe, za co niektórzy w ogóle dostali po ryju ? Za chęć wejścia do klubu tylko ? Jakby mnie tak potraktowali, wróciłbym z ekipą i po zawodach...

Dalione

2010-01-21, 10:24
Aż mnie ząb rozbolał :o, bardzo mądry pomysł żeby wrzucić swoje kopniaki na neta , to było zdolne :facepalm:

xkxkxkxkxk

2010-01-21, 10:59
pie**oleni rosyjscy neonaziści! Mają układ z największą k***ą w Rosji - milicją. Dlatego sobie tak pozwalają.

valkyros

2010-01-21, 11:05
Wiele osób nazywa mma krwawą napie**alanką bez zasad na ringu/w klatce. W każdym bądź razie walki mma imho są bezpieczniejsze niż kluby z ochroniarzami "kozakami" - w mma nie wolno uderzać w tył głowy i kark jak to miało miejsce na filmiku, oraz sędzia zatrzyma walke po knockoutcie.... Ogólnie mam nadzieje, że znalazły się w Rosji normalne osoby które po emisji tego filmiku zwyczajnie spuściły wpie**ol tym kozaczkom w takim samym stylu.

VanBajer

2010-01-21, 11:45
Wszystko dzieje się z nienacka, normalnie nie jeden z nich dostał by porządny wpie...l, no ale w ekipie zawsze raźniej bić i kopać jednego.

.:...........:.

2010-01-21, 11:48
Jak to mówią: w kupie siła.

~komornik1000

2010-01-21, 12:55
Krew mnie zalewa jak patrze na takich gnoji któży odreagowują czasami na bogóduchawinnych ludziach ich repartuar zaczyna sie od ciosów z partyzanta najlepiej stojąc z bok poprzez ciosy w tył głowy skończywszy na kopaniu i najlepiej jak ktoś jest nieprzytomny .No chyba ze przed wejsciem jest napis UWAGA ZACHWIANI EMOCJONALNIE OCHRONIARZE NIE ROZMAWIAC I NIE KARMIĆ .

Sonka

2010-01-21, 12:58
Prawidłowo. W tym fachu tak jest, przyjdzie naj***ny pacjent i pie**oli godzinami a jeśli takich pacjentów jest kilkuset każdego wieczoru? Nie ma co się pie**olić z chamstwem. pie**olenie, że w grupie są mocni, pewnie 90% piszących tu sadistic'kowych kozaczków by po liściu od każdego z osobna tych panów spłynęła. k***a, czemu Ci co zachowują się kulturalnie nigdy nie dostają po piździe. Dziwne nie? Dziękuję dobranoc, możecie się na mnie ponapinać. Enjoy!

P.S. Mam nadzieje też, że dostanę też zaproszenie od śmiesznego kolesia z doklejana brodą na sparing na miecze pod jakiś supermartket.

Centurion

2010-01-21, 13:02
Sonka, bicie kogoś kto w danej chwili nie może się obronić (tu widać że większość była pijana i ledwo się trzymała na nogach) z przewagą kilku do jednego, uderzanie od tyłu itp. to trochę coś innego niż prawdziwa "ochrona" przed naprawdę agresywnymi osobnikami.Ochrona to nie napie**alanka tylko siły rozjemcze.

Poza tym widać że kolesie robią to na pokaz skoro umieszczają to w Internecie. Biją pewnie każdego kto im się nie podoba, niekoniecznie z jakiegoś powodu.

M4rT1nI

2010-01-21, 13:06
poprostu fragmovie w ich wykonaniu

Da...........n2

2010-01-21, 13:08
Sonka napisał/a:

Prawidłowo. W tym fachu tak jest, przyjdzie naj***ny pacjent i pie**oli godzinami a jeśli takich pacjentów jest kilkuset każdego wieczoru? Nie ma co się pie**olić z chamstwem. pie**olenie, że w grupie są mocni, pewnie 90% piszących tu sadistic'kowych kozaczków by po liściu od każdego z osobna tych panów spłynęła. k***a, czemu Ci co zachowują się kulturalnie nigdy nie dostają po piździe. Dziwne nie? Dziękuję dobranoc, możecie się na mnie ponapinać. Enjoy!

P.S. Mam nadzieje też, że dostanę też zaproszenie od śmiesznego kolesia z doklejana brodą na sparing na miecze pod jakiś supermartket.



Nie spinaj tak tyłka bo zabrudzisz majtki. Kozaczka to ty właśnie odwalsz, co byś ty nie zrobił oh ah, a dostał byś wpieprz za te swoje bajdurzenie.
Ja na tym filmiku widzę tylko bande pajaców co do uwalonych kolesi ledwo stojących na nogach są pierwsi i to jeszcze w grupie i z partyzanta. Takich frajerów to tylko rozstrzelać, może reszta kundli w końcu czegoś by się nauczyła.

Sonka

2010-01-21, 13:12
Damian2 napisał/a:



Nie spinaj tak tyłka bo zabrudzisz majtki. Kozaczka to ty właśnie odwalsz, co byś ty nie zrobił oh ah, a dostał byś wpieprz za te swoje bajdurzenie.
Ja na tym filmiku widzę tylko bande pajaców co do uwalonych kolesi ledwo stojących na nogach są pierwsi i to jeszcze w grupie i z partyzanta. Takich frajerów to tylko rozstrzelać, może reszta kundli w końcu czegoś by się nauczyła.



Pokaż mi palcem gdzie ja napisałem czego bym nie zrobił błaźnie. I gdzie ja odwalam kozaczka? Skończ gimnazjum to będziemy mogli podyskutować.


Cytat:

Takich frajerów to tylko rozstrzelać, może reszta kundli w końcu czegoś by się nauczyła.



I kto tu czego by nie robił :) :idzwch*j:

zonk

2010-01-21, 13:21
nie wiadomo o co poszło, ale jak jakieś ścierwo chce ładować się do klubu i słowne ostrzeżenia nic nie dają to co poradzić :P Liczy się pie**olnięcie :mrgreen:

Karenz88

2010-01-21, 13:32
morze to konieczne u ruskich w dobrych klubach jest naprawdę duża selekcja
że jak nie masz markowych ubrań to nie wejdziesz
taka strefa V.I.P
a jak kozaczysz to lampa i po sprawie
w sklepach marz tak samo takie że szaraczka nie są wpuszczane tylko bogacze