18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noże ceramiczne Philipiak Milano

Jack Daniel's • 2014-01-12, 22:13
Chrzestna dostała zaproszenie na prezentację firmy Philipiak Milano. Skąd mieli dane - nie wiadomo. Prawdopodobnie ktoś sprzedał bazę danych klientów.
Pokaz akcesoriów kuchennych: kuchenki, garnków i niezniszczalnych noże ceramicznych, których nigdy nie trzeba będzie ostrzyć.
Cieć z Philipiaka tak bardzo zachwalał noże, że zamiast kupować kuchenkę indukcyjną chrzestna wybrała noże.


Tak wygląda niezniszczalny nóż po jednorazowym użyciu.


Nóż wyszczerbił się na świeżym, dobrze spieczonym chlebie. Firma Philipiak oczywiście reklamacji nie uznaje, bo jak to ich rzeczoznawca stwierdził, iż:
"noże ceramiczne są niezwykle ostre, jednak ze względu na użyty do ich produkcji materiał są delikatne i kruche. To jest specyfika tych noży, informuje o tym instrukcja obsługi. Można kroić nimi tylko produkty, które są stosunkowo miękkie, jest to związane z użytym do ich produkcji materiałem. Ceramika pozwala na to, aby były niezwykle ostre i idealnie kroiły owoce i warzywa czy mięso bez kości. Zgodnie z instrukcją obsługi te noże nie służą do krojenia twardych produktów. Reklamacja została odrzucona, ponieważ użyła Pani noża niezgodnie z jego przeznaczeniem i w wyniku tego uszkodził się. Do krojenia chleba najlepiej nadają się noże stalowe kute lub ostrzone laserowo z ząbkami, dla noży ceramicznych skóra chleba może być za twarda.".

No przepraszam k***a bardzo, ale skórka od chleba jest twarda? Jeśli ten nóż tego nie wytrzymuje, to niech nie wciskają ludziom kitu.

Piszę tego posta, aby przestrzec przed tymi oszustami, bo jak się okazuje w internecie, oszukanych jest więcej. Noże za ponad 400 zł, które psują się po jednorazowym użyciu i firma, która reklamacji nie uznaje, bo nie. Bo rzeczoznawca wie lepiej, co się kroiło. Szkoda, że w rzekomej instrukcji obsługi nie napisali, co można nim kroić, a czego nie. Pewnie skończyłoby się na postawieniem go na półce i propagowaniu tzw. sztuki nowoczesnej.

Oczywiście rozumiem, że nie powinno się kupować na takich pokazach, ale jeśli już dokonano zakupu, to niech firma nie odwraca się od klienta i wmawia mu, że to jego wina.

Maddogg

2014-01-12, 22:17
Idź się żalić gdzie indziej. Jak się jest debilem, to nawet nóż ceramiczny sp***olisz.
Ja jakoś nie narzekam na noże ceramiczne. :kawa:

Jajcarz

2014-01-12, 22:20
Wszędzie mówią, piszą by na takich prezentacjach niczego nie kupować, a twoja chrzestna pewnie skusiła się bo w ramach prezentacji był ,,prezent" albo prezentację prowadził ten żabojad Pascal. Dlatego nie mam już telefonu stacjonarnego bo sk***ysyny dzwoniły codziennie.

Co...........er

2014-01-12, 22:22
ahaha o k***a nóż wyszczerbił się po jednej próbie pokrojenia świeżego chleba? to dlaczego jest k***a jakiś taki upie**olony tłuszczem jakby było nim krojone przez 10lat i nie był on myty?

ph...........ks

2014-01-12, 22:24
jak się jest debilką która kupuje rzeczy na tego typu akcjach to co się dziwić? Pewnie na allegro za 2 dychy chodzi komplet

rockface123

2014-01-12, 22:24
k***a ale wy macie problemy, kupujesz najzwyklejszy nóż kuchenny i po prostu go ostrzysz do oporu lub zanosisz do naostrzenia znajomemu, i gotowe masz zajebiście ostry nóż za psie pieniądze.

jacekmatys

2014-01-12, 22:24
Na takich prezentacjach to się wysłuch*je do końca i wpieprza darmowy obiad,wiem po sobie...

Saute

2014-01-12, 22:24
Masz 7/10/14dni(zależy od umowy) na oddanie towaru.

A tam. Głupia jest - niechaj cierpi.

PanTrocinek

2014-01-12, 22:25
Bubel bublem popychany. prawdziwie wytrzymałe przedmioty były w związku radzieckim , do dnia dzisiejszego w mojej rodzinie używa się grzałki(35 letniej) np. gdy biwak czy coś

Da...........id

2014-01-12, 22:25
Skórkę od chleba? Ojjj ty mały kłamczuszku ;)
A teraz tak szczerze, z ręką na sercu i stawiając swoją heteroseksualność na szali - co tym ciąłeś? Cegłę? Pręty zbrojeniowe? Czy po pijaku próbowałeś otworzyć browara (bo i takich "geniuszy" widziałem)?

Źle zrobiony nóż ceramiczny po prostu jest tępy i źle kroi, na pewno nie pęka sam z siebie.
Kroić chleb nożem ceramicznym? Po co?!
Mam komplet Kyocery od kilku LAT i nic złego się z nimi nie dzieje.

Jak będziesz próbował miotłą ściany malować to też będziesz miał pretensje do producenta, że miotła jest ch*jowa do malowania?

irish

2014-01-12, 22:29
to nie są noże za 400 złotych, tylko noże z najgorszej fabryki z chin, które są warte może po 40 złotych.
idź sobie na niedzielny bazar czy coś takiego, to sobie tych noży nakupisz z 10 kompletów za te 400 złotych

mare30ks

2014-01-12, 22:32
moze to byl chleb KAMIENNY :D

Da...........id

2014-01-12, 22:35
Koleś suchy chleb wpie**ala ale noże od Philipiaka musi mieć ;) to się nazywa marketing :lol:

BongMan

2014-01-12, 22:36
Jak byłem w Holandii i kupiłem w lombardzie używanego laptopa, a potem się okazało że bateria i karta dźwiękowa nie działają, to gość mi oddał hajs bez żadnych problemów, co było dla mnie równie sporym co pozytywnym zaskoczeniem.
A w tym zj***nym kraju pełnym cwaniaczków i oszustów wydymają człowieka nawet na pie**olonych nożach. Cokolwiek i gdziekolwiek u nas kupisz i zaniesiesz do reklamacji bo okazało się zj***ne, to w pierwszej kolejności usłyszysz, że to ty zj***łeś i ch*ja ci się należy. Od telefonu komórkowego, przez buty i latarkę, po j***ny nóż :facepalm:

Czasem żałuję, że nas niemcy nie zniszczyli wtedy, nie wiem czy taki naród zasługuje na to żeby istnieć...