18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy spot komora

Am...........sz • 2015-05-11, 13:25


Przekonał mnie! Ma mój głos! :amused:

Gr00baz

2015-05-11, 15:41
Nie wiem czy i tak tego nikt nie widzi, ale nic nie zmieni prezydent kiedy w rządzie ciągle będą siedziały te same osoby przyssane do koryta. Co to za róznica czy ten zostanie prezydentem czy tamten jeśli obydwaj równo będą dymali polskę. Tutaj się tylko wybiera kto bardziej będzie ją dymał PiS-dy czy PO-jeby.

Co...........an

2015-05-11, 15:51
prawda napisał/a:

ja to widze tak
korwin od lat buduje swoje poparcie i ma trylion razy wieksze niz kukiz, to oczywiste, widac bylo to na spotkaniach a w sondazach 3.5% phAAAA! co za tepy zart na ktory nabrali sie debile

kukiz jako ten "antysystemowy" ktory popieral po i ukraincow na majdanie jest za jowami i glupi narod mysli ze to dobrze a teraz komor tez jest za jowami i wprowadza je jak najszybciej, zabetonuja juz na stale po i pis a kukiza wysla na zmywak do angli i tak wlasnie po raz kolejny wyr*chaja polakow a stare mochery dalej glosuja na pis a komuchy na po, tego kraju juz nie bedzie nawet teoretycznie bo usa juz ciagnie do nas bron atomowa, po nas zostanie tylko krater, k***a no nie wytrzymam zaraz, widze dwa wyjscia, albo wyjsc na ulice i rozjebac ten system albo wypie**alac z tego szamba i niech urzedasy i emeryci sami sie utrzymaja, ch*j wam w dupy!!!



Troche pie**olisz. Korwin może i poparcie ma ale w większości wśród młodych i jeszcze młodszych, ewentualnie u tych którzy go rozumieją. Ale starzy rzadko go popierają bo dla nich to wariat, sam jego styl mowy ich odstrasza, chaotyczne wypowiedzi i brak charyzmy, niestety ludzie nie wiedzą o czym on mówi.
Kto się interesuje polityką to Korwina zrozumie, przeciętny obywatel nie ma szans. Kukiz mówił czysto i konkretnie.
Szkoda Korwina, mam nadzieje że w parlamentarnych zrobią coś razem z Kukizem i resztą antysystemowców.

Oldschool1995

2015-05-11, 16:03
Przydałoby się, żeby Korwin ugadał się z Kukizem, z resztą drugi mówił coś o stworzeniu frontu "od lewa do prawa" więc KORWIN tez się załapie.

meloox

2015-05-11, 16:06
...ale szmata z tego BULA... k***a,nóż się w kieszeni otwiera,jak człowiek widzi takie pie**olenie...

g666 napisał/a:

Jak wrócę do domu to kupię popcorn. :D


...masz w domu sklep z popcornem ? :D

Sz...........an

2015-05-11, 16:44
florsonn napisał/a:

Nie jestem zwolennikiem PO ale wybierając Komora wybieram mniejsze zło.



Chyba większe...

Głosujesz na gościa, który łapie się wszystkiego co się da aby utrzymać się przy korycie. Jaką k***ą trzeba być, żeby najpierw sprzeciwiać się JOWom a potem mówić, że jednak trzeba robić to czego chcą obywatele i wprowadzić jowy skoro obywatele tego chcą. Tylko czemu jak obywatele strajkowali i coś chcieli to nikt wtedy ich nie słuchał...

Nagle pach! Prezydent przejrzał na oczy i zauważył obywateli... No k***a pozdro...

Loaloa

2015-05-11, 17:01
Jednomandatowe okręgi wyborcze to pomysł ciekawy, ale korzystny wyłącznie dla partii bardzo dużych o, że tak powiem, ugruntowanym elektoracie. W realiach Polski na tym pomyśle skorzystałyby tylko dwie partie - PO i PiS. Taki system obowiązuje np. w Wielkiej Brytanii. To doskonały przykład, bo właśnie w tym kraju w ostatni czwartek odbyły się wybory do parlamentu. Brytyjczycy mają w ichniejszym sejmie (Izba Gmin, ang. House of Commons) 650 posłów i tyleż okręgów wyborczych. I tak eurosceptyczna partia Nigela Farage'a UKiP w sondażach miała poparcie około 14%, co przy ordynacji proporcjonalnej dawałoby jej 91 miejsc. Jednak partia ta zdobyła... jedno, TAK JEDNO miejsce w brytyjskim parlamencie.

Co to oznacza w polskich realiach? Z ogromnym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że w sejmie zasiadaliby posłowie tylko trzech partii - PO, PiS i kilku z PSL. Ci z PSL zdobyliby głosy w jakichś rolniczych gminach, gdzie lokalny "byznesmen" trzęsie życiem społecznym i gospodarczym. Z kretesem przepadłaby cała partyjna drobnica, na czele z tak uwielbianymi na sadolu nazipatriotami i krulem kuców k***inem.

obccy22

2015-05-11, 17:07
Nie wiem jak można wierzyć temu politycznemu gównie... Końcówka zdrowego rozsądku Was opuściła..?

ee

2015-05-11, 17:12
prawda napisał/a:

dupa nie duda, ten zaj***ny pis glosowal za podniesnieniem wieku emerytalnego, byl przeciw podniesieniu kwoty wolnej od podatku, jest za oddaniem odszkodowan zydom za niemieckie obozy, poczytajcie jak glosowal pis to sie obsracie
wszyscy co glosuja na po-pis-sld-psl to zj***ni natypolscy kretyni, nalezy sie wam gowno w morde az sie udlawicie



Co ty za bzdury piszesz. Spradziłem przed chwilą w necie.
Co do wieku emerytalnego cały klub PiS był przeciw http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&7&14&36

co do kwoty wolnej od podatku to 1 poseł z pisu
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Sejm-odrzucil-projekt-dot-podniesienia-kwoty-wolnej-od-podatku-3284316.html

Ogólnie też pie**ole Pis i tego Dude co sie chce wpie**alać na ukraine. Co do Kukiza to w najblizszych tygodniach zobaczymy czy nadal bedzie przeciw systemowi i zrobi koalicje z Korwinem, Braunem i może RN czy da sie przeciągnąc na stronę Pisu bo teraz nagle każdy jest wielkim wielbicielem jowów