18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy spot komora

Am...........sz • 2015-05-11, 13:25


Przekonał mnie! Ma mój głos! :amused:

~tip.top

2015-05-11, 14:07
SzalonePalce napisał/a:

A dlaczego to jest na głównej z 1 (słownie: jednym) piwem?


Co liczę na jakiś dobry shitstorm :krejzi:

Cryo

2015-05-11, 14:10
McMenel napisał/a:

Apelują do wyborców Kukiza. NIE GŁOSUJCIE w drugiej turze. Nie dajcie się przekabacić przez POPiS. Głos oddany na któregokolwiek kandydata to głos wzmacniający ten beton który istnieje. Nie idźcie na wybory a jeżeli już musicie to oddajcie nieważny głos. Nie wspierajcie partyjnego betonu który rujnuję Polskę.


Ale ty jesteś rebel. Pójdziemy, żeby nie wygrał "bul".

prawda

2015-05-11, 14:13
ja to widze tak
korwin od lat buduje swoje poparcie i ma trylion razy wieksze niz kukiz, to oczywiste, widac bylo to na spotkaniach a w sondazach 3.5% phAAAA! co za tepy zart na ktory nabrali sie debile

kukiz jako ten "antysystemowy" ktory popieral po i ukraincow na majdanie jest za jowami i glupi narod mysli ze to dobrze a teraz komor tez jest za jowami i wprowadza je jak najszybciej, zabetonuja juz na stale po i pis a kukiza wysla na zmywak do angli i tak wlasnie po raz kolejny wyr*chaja polakow a stare mochery dalej glosuja na pis a komuchy na po, tego kraju juz nie bedzie nawet teoretycznie bo usa juz ciagnie do nas bron atomowa, po nas zostanie tylko krater, k***a no nie wytrzymam zaraz, widze dwa wyjscia, albo wyjsc na ulice i rozjebac ten system albo wypie**alac z tego szamba i niech urzedasy i emeryci sami sie utrzymaja, ch*j wam w dupy!!!

pandiffie

2015-05-11, 14:13
błagam niech to się już skończy

PustySocho

2015-05-11, 14:16
JOWy w Polsce - system monopartyjny

Rev81

2015-05-11, 14:16
A to śmieć....

ocwpzw

2015-05-11, 14:20
A czemu właściwie Kukiz z tymi JOWami wyskoczył? Z jednej strony chce rzekomo rozwalać beton, a z drugiej wprowadzić ustawę, która w efekcie ten beton zazbroi. Gdyby nie to, na pewno więcej ludzi by głosowało na niego, choć i tak sporo głosów dostał.

@prawda
No właśnie, też mi tu coś śmierdzi.

Putis

2015-05-11, 14:21
Genialne 9 piw i na głównej... Admini Sadistic.pl, jak duży Komor zrobił przelew na konto? ;>

zwieshu

2015-05-11, 14:21
co jest ku*wa 7 piw i na glownej???? sadol PO

Sz...........an

2015-05-11, 14:23
w pierwszej turze oddałem głos na Kukiza, a na druga turę idę głosować na Dudę, wybacz ale mam dość obecnie urzędującego kretyna. Było wielu prezydentów i każdy raczej się niczym szczególnym nie wyróżniał, ale obecny prezydent jest wyjątkowy, no tak ograniczonego i o tak wielkiej częstotliwości zmiany poglądów prezydenta jeszcze nie mieliśmy.

pi...........ja

2015-05-11, 14:26
Duda to interwencja na Ukrainie(zobaczcie kogo chce zrobić ministrem spraw zagranicznych) i wierne wypełnianie rozkazów Tel Awiwu(żonka). A JOWy to dobry pomysł. Nie tak dobry jak pucz i dyktator, ale może być.

Sz...........an

2015-05-11, 14:27
No nieźle, nieźle. 10 piwek i główna...

prawda

2015-05-11, 14:27
dupa nie duda, ten zaj***ny pis glosowal za podniesnieniem wieku emerytalnego, byl przeciw podniesieniu kwoty wolnej od podatku, jest za oddaniem odszkodowan zydom za niemieckie obozy, poczytajcie jak glosowal pis to sie obsracie
wszyscy co glosuja na po-pis-sld-psl to zj***ni natypolscy kretyni, nalezy sie wam gowno w morde az sie udlawicie

florsonn

2015-05-11, 14:28
Nie jestem zwolennikiem PO ale wybierając Komora wybieram mniejsze zło.