18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy Projekt na cześć Lecha Kaczyńskiego

zn...........nu • 2011-08-29, 06:12
Powstają biografie Lecha Kaczyńskiego, pomniki, szkoły i ulice nazywane są od jego nazwiska. Jako samozwańczy przedstawiciel rady sadistic.pl postanawiam złożyć wniosek i zbieram podpisy na nowy projekt który będzie nazwany na cześć zmarłego Prezydenta. Mam na myśli Lotnisko. Lotnisko Lecha Kaczyńskiego. To brzmi dumnie !
Jacyś chętni chcą się dołączyć do projektu ?

.:...........:.

2011-08-29, 06:18
:roll:

4.10. Użytkownicy mogą nagradzać ciekawe wątki oraz komentarze stawiając ich autorom wirtualne piwa. Wymuszanie wirtualnych 'piw' jest zakazane.

Housenka

2011-08-29, 09:13
Można jakąś odmianę brzozy nazwać imieniem Lecha ;d

link911

2011-08-29, 09:14
Chyba Ci się sufit na łeb spier*****... Wzywam do bojkotowania wszelkich inicjatyw politycznych na Sadolu. Piwa nie będzie!

Go...........ay

2011-08-29, 09:38
@up
"sp***olił" wzywam do nie używania cenzury.

hi...........ja

2011-08-29, 09:52
2@up Oj, nie wyzywajcie się już...

zn...........nu

2011-08-29, 10:01
@up Lnkk edytowałem posta w porę przez co ban mi nie grozi a ty wyszedłeś na idiotę

HighEnd

2011-08-29, 11:33
co najwyżej, to gówno, wypadające z mojej dupy, wprost do kibla, mogę nazwać na jego cześć, jak dla mnie, ten człowiek nie zasłużył sobie niczym, aby był szanowany, (nie)stety, ale ja nie dam się wciągnąć, w te pośmiertne rozczulania się, za byle osobą. Ostatnio, jakaś chora moda nastała, na litowanie się nad zmarłymi, którzy za życia, byli gnojeni na każdym kroku...

do dam jeszcze, że żaden z obecnych polityków, nie zasłużył na szacunek... poza prof. Bartoszewskim.

Everizon

2011-08-29, 11:34
Ja na cześć kaczora nazwałem swojego kota Lechu ale mi szybko go zlikwidowali za pomocą wiatrówki.. :) Żartuję oczywiście. :) Żadnemu kotu nie zrobiłbym takiej krzywdy dając mu imię po kaczorze.

perun88

2011-08-29, 11:41
HighEnd napisał/a:

do dam jeszcze, że żaden z obecnych polityków, nie zasłużył na szacunek... poza prof. Bartoszewskim.



k***a jaki profesor? ten żydek to ledwo co maturę ma, a profesora to sobie chyba kupił na stadionie...

golip

2011-08-29, 11:43
ooo można jeszcze wprowadzić parę zwrotów do języka polskiego, np:
"Kaczyńska pogoda" - mówimy kiedy na dworze jest mgła jak ja pie**olę
"Zaj***ł jak Kaczyński w brzozę"
"Załamany jak Kaczyński przy lądowaniu"
"Zmieniłaś się jak Kaczyńska po lądowaniu"
Macie jeszcze jakieś pomysły?

zn...........nu

2011-08-29, 12:03
Myślę, że przy katostrofie Tupolewa Kaczyński się bawił jak nigdy wcześniej. Ognisko, fajarwerki, głośne krzyki, nagie ciała rozgrzanych do czerwoności kobiet. Ogólnie rozpie**ol i impreza której nie przeżył nikt. Aż chce się zacytować kultowy tekst Odziału Zamkniętego

Zróbmy więc imprezę, jakiej nie przeżył nikt
Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi
Sztuczne ognie nie się palą, palą, palą, a ty
Tańcz i browar pij
Niech cały wiruje świat, ha, ha...

Dobra niech wam będzie to kawałek Liroya, udaje, że nie znam tego małego wielkiego Scyzoryka

okanslig

2011-08-29, 13:08
perun88 napisał/a:



k***a jaki profesor? ten żydek to ledwo co maturę ma, a profesora to sobie chyba kupił na stadionie...



Zydzi sa super, dostaja co 3ciego nobla, ich iq jest wyzsze od innych ludzi i maja hajsu wiecej niz murzyni z teledyskow dzieki czemu rzadza swiatem.

Haters gonna hate 8)

Zydem nie jestem ale cenie sobie inteligentnych i obrotnych ludzi, nawet jesli sa czarni, shemale lub mordercami itp

androgenius

2011-08-29, 13:09
Lepiej tak nazwij jakieś lądowisko...