18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe prawo jazdy

Brutal90 • 2013-01-23, 19:01
Chciałem wam pokazać ludziska jak wyglądają nowe testy na prawko, które weszły w życie... k***a wszyscy się podniecali że taki trudny i ch*j, a tu naprawdę nie widzę przeszkód by spokojnie go zdać. Strach ma wielkie oczy to wszystko :) Polecam

Poza tym jak dla mnie osoby zdające mają łatwiej bo poprawna odpowiedź jest tylko JEDNA ! A nie jak było 1,2 bądź nawet 3.

Aby zaliczyć egzamin trzeba zdobyć minimum 68 pkt na 74 możliwych. Czasu jest naprawdę w miarę sporo, a to że nie można cofnąć pytania jest dla mnie wskazane, bo czy jadąc autem możesz cofnąć czas ? :D


i600917@rppkn.com

2013-01-24, 02:11
baza jest 3000 pytań, myślicie ze zawsze komputer wam takie banalne wylosuje?? Na pewno jest kilkadziesiąt takich na które z kodeksem drogowym ciężko odpowiedzieć, a na drodze to nigdy was nie spotka. Zdawalność starego była 80 procent zobaczymy po kilku miesiącach jak będzie z tym nowym

Volton

2013-01-24, 02:33
Niby pytania na pierwszy rzut oka wydają się banalne ale trzeba umieć logicznie myśleć żeby rozwiązać ten test a stres często potrafi to utrudnić

@diabel666 tam było pytanie czy może liczyć na to nie czy go wypuści w sumie to o tym pisze u góry że trzeba myśleć ale jeśli chodzi o te pytanie z przejściem to masz racje ktoś się solidnie pomylił

farah398

2013-01-24, 02:56
2:53 można wyprzedzać w takiej sytuacji?

raper900

2013-01-24, 03:32
"Czytał Tomasz Knapik"

PS: Po wsłuchaniu się stwierdzam, że to jednak nie on.

ellsworth

2013-01-24, 07:15
RastaTrance napisał/a:

Wielcy znawcy się kur*a znaleźli. Ten test jest nieporównywalnie gorszy od poprzedniego, a mianowicie nie masz możliwości na cofnięcie pytania, nie masz zbytnio czasu na reakcję 15s to może i dużo na banalne pytanie, ale biorąc pod uwagę inne okoliczności stres itp. to już staję się baaaardzo trudne. W poprzednim teście miałeś 25 min żeby sobie rozwiązać test w 5min i siedzieć na dupie oraz swobodnie i co najważniejsze ze spokojem poprawić blędy w razie takiej potrzeby a teraz co kur*a ?? Typowe aby zdzierać kasę z kursantów :D Zapewne nie słyszeliście ile ludzi zdaje ten syf w opolu 1 osoba na 17 w poznaniu zaledwie 10% zdało wyniki mówią same za siebie !!!


W ruchu drogowym masz możliwość cofnięcia się w czasie? A może mi powiesz, że siedzenie w cieplutkim pokoju testowym jest bardziej stresujące niż codzienna jazda po drogach i świadomość, że od podejmowanych przez ciebie decyzji zależy ludzkie życie? Nie? Więc skończ pie**olić głupoty, jaki to nowy test jest straszny. Jest taki jak być powinien, to stary był absurdalny. Np. gdy w odpowiedziach było "należy zachować szczególną ostrożność", to można było w ciemno zaznaczyć bez czytania pytania. Co to miało być?!?

darthbercik

2013-01-24, 08:52
Jestem przeciw nowemu systemowi szkolenia, Nie dość że kradną pieniądze ludzi, to jeszcze zabierają nam i zmniejszają ilość materiałów na sadolu o naszych rodowitych kierowcach :(

Morthaliar

2013-01-24, 09:04
@seven

Jak ktoś nie zaliczy, to mu zabronić dożywotnio autem jeździć? To może jeśli nie zdasz testu okulistycznego, to dożywotnio zabronić ci noszenia okularów?

beeveer

2013-01-24, 09:11
Oświeci mnie ktoś, dlaczego w 2:05 powinno być tak? nie widzę tam żadnego znaku oprócz czegoś dla rowerów.

Bio

2013-01-24, 09:30
RastaTrance napisał/a:

Wielcy znawcy się kur*a znaleźli. Ten test jest nieporównywalnie gorszy od poprzedniego, a mianowicie nie masz możliwości na cofnięcie pytania, nie masz zbytnio czasu na reakcję 15s to może i dużo na banalne pytanie, ale biorąc pod uwagę inne okoliczności stres itp. to już staję się baaaardzo trudne. W poprzednim teście miałeś 25 min żeby sobie rozwiązać test w 5min i siedzieć na dupie oraz swobodnie i co najważniejsze ze spokojem poprawić blędy w razie takiej potrzeby a teraz co kur*a ?? Typowe aby zdzierać kasę z kursantów :D Zapewne nie słyszeliście ile ludzi zdaje ten syf w opolu 1 osoba na 17 w poznaniu zaledwie 10% zdało wyniki mówią same za siebie !!!


na drodze też masz 25 minut czasu na decyzję? Jeśli nie umiesz sobie poradzić z takimi sprawami, nie zabieraj się za prowadzenie samochodu, bo zapewne rozpieprzysz się na środku skrzyżowania, bo było stresująco i za mało czasu miałeś na podjęcie decyzji...

PanBrowar

2013-01-24, 09:37
Zdzieranie kasy? Test nie do zaliczenia? Co za pie**olenie :homer: W końcu k***a ktoś się wziął za eliminację tych tępych p*zd co to k***a myślą że wszystko wiedzą i wszystkie rozumy pozjadały bo jak to one zajebiście jeżdżą. k***a każdy to by tylko chciał na autostradę wpie**olić gaz w podłogę i jechać 200 na godzinę a k***a podstawowych znaków nie zna i podstawowych manewrów wykonać nie umie. A ten test dla osoby która ma odpowiednie kwalifikacje do jazdy samochodem nie powinien sprawić większego problemu.

timmy77

2013-01-24, 09:41
Generalnie bardzo mnie cieszą wyniki zdawania tego testu, może ułomne baby, które nie umieją jeździć i takie same chłopy nie będą wypuszczane na drogę, bo to co się teraz dzieje to idzie och*jeć. Jeżdżę po 7 godzin dziennie i k***a średnio raz na 4 dni widzę jak jakaś baba wjeżdża na rondo w lewo, 5 razy dziennie zimom jakiś pedał się wlecze 20 km/h bo żal mu na zimówki, niepatrzenie w lusterka itp... Ludzie chyba jeżdżą w nadziei, że inni uczestnicy ruchu umieją przewidywać ich ruchy...

lierox90

2013-01-24, 09:42
Sam test wydaje się prostszy, natomiast filmy załączone do pytań są niebywale nieprecyzyjne, chociażby pytanie o zatrzymanie przed skrzyżowaniem, film zaczyna się jak pojazd jest już na skrzyżowaniu wcześniejszym i dojeżdża do następnego gdzie jest znak STOP, no wiec to nie może być to późniejsze skrzyżowanie skoro zaliczyło mu odpowiedź ze nie musi się zatrzymać, ja oglądając ten film byłem przekonany że chodzi dokładnie o to późniejsze, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, na takim filmie powinno być dokładnie 1 skrzyżowanie żeby było wiadomo dokładnie w 100% o które chodzi.

hi_patryk

2013-01-24, 09:56
@diabel666

Na przejściu były światła z tego co pamiętam, więc:

art. 24.7.3 Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni:
na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany.

korinogaro

2013-01-24, 10:04
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego w tym pytaniu czy można jechać w dowolnym kierunku prawo/lewo/prosto odpowiedź była nie skoro znaki informacyjne pokazywały w lewo/prosto/prawo lub prosto?

NluckY

2013-01-24, 10:06
Brawo dla autorów tego testu. Na drodze nie masz czasami nawet sekundy na zastanowienie, więc 15 sekund to i tak luksus. Jak ktoś już napisał; eliminacja zjebów i wiekszości kobiet (bo wiekszość jeździ ch*jowo). A jeżeli ktoś zna prawo drogowe to zda to bez najmniejszych problemów.