18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe prawo jazdy

Brutal90 • 2013-01-23, 19:01
Chciałem wam pokazać ludziska jak wyglądają nowe testy na prawko, które weszły w życie... k***a wszyscy się podniecali że taki trudny i ch*j, a tu naprawdę nie widzę przeszkód by spokojnie go zdać. Strach ma wielkie oczy to wszystko :) Polecam

Poza tym jak dla mnie osoby zdające mają łatwiej bo poprawna odpowiedź jest tylko JEDNA ! A nie jak było 1,2 bądź nawet 3.

Aby zaliczyć egzamin trzeba zdobyć minimum 68 pkt na 74 możliwych. Czasu jest naprawdę w miarę sporo, a to że nie można cofnąć pytania jest dla mnie wskazane, bo czy jadąc autem możesz cofnąć czas ? :D


Loaloa

2013-01-23, 21:43
Cytat:

Wielcy znawcy się kur*a znaleźli. Ten test jest nieporównywalnie gorszy od poprzedniego, a mianowicie nie masz możliwości na cofnięcie pytania, nie masz zbytnio czasu na reakcję 15s to może i dużo na banalne pytanie, ale biorąc pod uwagę inne okoliczności stres itp. to już staję się baaaardzo trudne. W poprzednim teście miałeś 25 min żeby sobie rozwiązać test w 5min i siedzieć na dupie oraz swobodnie i co najważniejsze ze spokojem poprawić blędy w razie takiej potrzeby a teraz co kur*a ?? Typowe aby zdzierać kasę z kursantów Zapewne nie słyszeliście ile ludzi zdaje ten syf w opolu 1 osoba na 17 w poznaniu zaledwie 10% zdało wyniki mówią same za siebie !!!



Dokładnie tyle samo czasu masz na prawidłową reakcję, gdy siedzisz za kierownicą jadącego samochodu. Na egzaminie praktycznym instruktor powie ci: "prosze skręcić w pierwszą dozwoloną w lewo" i ty masz patrzeć na znaki i poprawnie wykonać manewr. Jeśli brak ci podzielności uwagi to się zwyczajnie nie nadajesz na kierowcę. Naprawdę posiadanie prawa jazdy nie jest obowiązkowe i nie każdy musi je wyrabiać. Wyniki z Opola i Poznania świadczą o niewłaściwym przygotowaniu kursantów. Nie wiem czy wina leży po stronie instruktorów, czy braku umiejętności zdających, ale test zaprezentowany powyżej to niezbędne minimum, które każdy zdający MUSI umieć.

LionX

2013-01-23, 22:41
Ja mając zdaną kartę rowerową oraz motorowerową, podejrzewam, że byłbym w stanie zdać ten test. W tym zestawie pytań, który jest ukazany na filmiku żadne z nich nie było dla mnie problemem, więc nie rozumiem czemu jest tak niska zdawalność.

maxvolumePL

2013-01-23, 23:19
k***a jebnąłem się na jednym.

Ale to pewnie przez to że mam banie ;)


Stranuh

2013-01-24, 00:49
RastaTrance napisał/a:

Wielcy znawcy się kur*a znaleźli. Ten test jest nieporównywalnie gorszy od poprzedniego, a mianowicie nie masz możliwości na cofnięcie pytania, nie masz zbytnio czasu na reakcję 15s to może i dużo na banalne pytanie, ale biorąc pod uwagę inne okoliczności stres itp. to już staję się baaaardzo trudne. W poprzednim teście miałeś 25 min żeby sobie rozwiązać test w 5min i siedzieć na dupie oraz swobodnie i co najważniejsze ze spokojem poprawić blędy w razie takiej potrzeby a teraz co kur*a ?? Typowe aby zdzierać kasę z kursantów :D Zapewne nie słyszeliście ile ludzi zdaje ten syf w opolu 1 osoba na 17 w poznaniu zaledwie 10% zdało wyniki mówią same za siebie !!!



Nie stresuj się... może zdasz :amused:

mateelv

2013-01-24, 00:49
bez kitu, te testy są łatwiejsze niż były do tej pory...

speedster

2013-01-24, 00:53
Gorzej jak pojawią się tam idiotyczne pytania z pierwszej pomocy (w starych testach niektóre odpowiedzi były NIEPOPRAWNE-czyt. sprzeczne z tym czego uczą na każdym kursie pp) albo drogi hamowania z wynikami totalnie z dupy... Z tego co tu widzę to cieżko nowego testu nie zdać...

TeFisto

2013-01-24, 01:00
ojej nie można cofnąć pytań, nie można wykuć się na pamięć . jeeej , taka biedna ta pogimbazjalna banda ...

zero błędów ,dziękuję pozdrawiam .

sw...........rk

2013-01-24, 01:07
fajny test. Jakby mi zabrali prawko za punkty nałapane przez tuskoradary to nie będę musiał ryć na pamięć tysiąca bezsensownych pytań tylko bede odpowiadał tak jakbym normalnie na drodzę zrobił :)

riczardson

2013-01-24, 01:09
Powiem Wam tak - ja jako kierowca z ch*jowym bo 4 letnim doświadczeniem w samochodzie i rocznym na moto ten test nie jest dla mnie taki trudny, ALE dla osób które dopiero starają się o prawko może to być problematyczne. Pewne nawyki trzeba sobie wyrobić i tak samo jest z czytaniem znaków i ogólnym pojęciem o ruchu drogowym. Nie każdy urodził się z kodeksem o ruchu drogowym w głowie i potrzeba czasu, a przede wszystkim dobrego przygotowania na ten test. Oczywiście jest też tak, że niektórzy prawa do jazdy nie powinni mieć bo jak się czasami patrzy na to co niektórzy robią to głowa mała... Powodzenia ludzie i bez paniki...

Mamucik39

2013-01-24, 01:14
No dajcie spokój teraz to powinna każda chołota zdać która na rowerze potrafi jeździć i coś orientuje się w przepisach. Ale znając debili i piękności bez mózgu to i tak będą zdawali po 17 razy. No k***a kto nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "Czy możesz jechać prosto?" TAK lub NIE.. Każdy w około narzeka że teraz ciężko itp ale jak by mieli zdawaćna wcześniejszych to dopiero by się posrali. a po za tym 3000 czy i więcej to i tak luz, za jakieś 2 lub 3 miesiące a może mniej i tak już wszystkie pytania będą dostępne na necie i frajerzy będą kuć na pamięć z myślą że im coś to da... A tu taki h*j i znów 10 poprawka ^^

straatveger

2013-01-24, 01:18
Powinni nauczać wymieniać żarówkę, bongman raz pisał że nie umiał i poszedł z tym do mechanika - do tego w kolejce czekał 3 dni na wymiane żarówki za 50 złote hahah

albo może niech nie nauczaja, rozwinie sie polska gospodarka motoryzacyjna


tak tak wiem polska ortografia sie nie rozwija wcale ;d

RastaTrance

2013-01-24, 01:19
Co za kretyni na tym portalu ;p

krychu2007

2013-01-24, 01:32
Ja to pie**ole bo zdawałem na starych.

Sledziu_w

2013-01-24, 01:37
Powiem tak - co jakiś czas zmieniają się pytania i forma testów. Wszystko to robi się po to, "żeby egzamin zdawały osoby, które rzeczywiście umieją jeździć".

Problem w tym, że na drodze pojawia się coraz więcej idiotów.

diabel666

2013-01-24, 01:46
ktoś ułomny rozwiązywał ten test... kur** zaznaczyc na tak przy pytaniu czy mozna wyprzedzac na przejsciu dla pieszych, albo czy mozesz byc pewien ze ktos wyjezdzajacy z uliczki obok ustapi Ci pierwszenstwa... załamka haha