18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe prawo jazdy

Brutal90 • 2013-01-23, 19:01
Chciałem wam pokazać ludziska jak wyglądają nowe testy na prawko, które weszły w życie... k***a wszyscy się podniecali że taki trudny i ch*j, a tu naprawdę nie widzę przeszkód by spokojnie go zdać. Strach ma wielkie oczy to wszystko :) Polecam

Poza tym jak dla mnie osoby zdające mają łatwiej bo poprawna odpowiedź jest tylko JEDNA ! A nie jak było 1,2 bądź nawet 3.

Aby zaliczyć egzamin trzeba zdobyć minimum 68 pkt na 74 możliwych. Czasu jest naprawdę w miarę sporo, a to że nie można cofnąć pytania jest dla mnie wskazane, bo czy jadąc autem możesz cofnąć czas ? :D


Gruda

2013-01-23, 19:16
Wszystkie filmiki ze Szczecina, widac który word najwięcej przycina :D

seven

2013-01-23, 19:16
Ktoś kto raz nie zaliczył tego testu powinien być dożywotnio pozbawiony możliwości robienia prawa jazdy.

RastaTrance

2013-01-23, 19:37
Wielcy znawcy się kur*a znaleźli. Ten test jest nieporównywalnie gorszy od poprzedniego, a mianowicie nie masz możliwości na cofnięcie pytania, nie masz zbytnio czasu na reakcję 15s to może i dużo na banalne pytanie, ale biorąc pod uwagę inne okoliczności stres itp. to już staję się baaaardzo trudne. W poprzednim teście miałeś 25 min żeby sobie rozwiązać test w 5min i siedzieć na dupie oraz swobodnie i co najważniejsze ze spokojem poprawić blędy w razie takiej potrzeby a teraz co kur*a ?? Typowe aby zdzierać kasę z kursantów :D Zapewne nie słyszeliście ile ludzi zdaje ten syf w opolu 1 osoba na 17 w poznaniu zaledwie 10% zdało wyniki mówią same za siebie !!!

Brutal90

2013-01-23, 19:53
k***a stare testy musiałeś tylko wykuć na pamięć i to wszystko.. a potem wielkie zdziwienie jakie p*zdy jeżdżą jak nie wiedzą jak się zachować w danej sytuacji bo wykuli na pamięć. I nie pie**ol, że te testy są niewykonalne :) po prostu teraz trzeba myśleć co się robi, a wtedy na blachę...

Than2815

2013-01-23, 19:54
wez ze stary nie osmieszaj sie ... jak tego ludzie nie zdaja to ja pie**ole boje sie o bezpieczenstwo na drodze

uzdrowiony1974

2013-01-23, 20:08
Jakby ktoś chciał linka to na priv.

wysokogatunkowy

2013-01-23, 20:18
Wystarczy że ktoś myśli logicznie i test jest do zdania.

soulkai

2013-01-23, 20:24
A ja wam powiem, że poczułem ulgę, właśnie zdaję na prawko i wszyscy mówili, że nowe zasady i będzie przej***nie, a tutaj taki miły surprise :)

Więc kto zna kodeks ten sobie poradzi, nie ma i nie może być w tym kosmicznych zadań bo to nie o to chodzi

arkanoid

2013-01-23, 20:35
Na pytanie ze " Stopem" odpowiedział źle, tam świeci się zielone światło więc zatrzymywać się nie musi.

mare30ks

2013-01-23, 20:39
ciekawe tylko jak wygladaja inne pytania, bo podejrzewam ze dla sciemy dali takie debilne, ktorych baby i tak sie nie naucza a spora czesc bedzie taka ze sie pochlastac mozna. i kaska do budrzetu wpadnie :)

Jason-X

2013-01-23, 20:47
jak ktoś nie ogarnia takich pytań to nie ma dla niego miejsca w ruchu drogowym

Brutal90

2013-01-23, 20:54
Pod koniec są pytania A,B,C. Żeby nie było, że ktoś obejrzy tylko początek na TAK czy NIE :D

misiek192

2013-01-23, 20:55
wszędzie straszą nową TRUDNĄ teorią, a prawda jest taka, że nowa teoria jest taka ku**a łatwa ze mój 12 letni brat to oficjalnie wyśmiał...

cl...........er

2013-01-23, 21:00
No k***a, jak ktoś nie zaliczy tego testu, to jest k***a jełopem i debilem w jednej osobie.
Wielkie halo nagle się zrobiło, bo będzie ciężko, nie można cofnąć, za dużo pytań (coś koło 3000, a nie jak dawniej 500) przy tym samym czasie, tylko jeden wybór...
A tutaj proszę, piękne pytania i piękne filmy i zdjęcia poglądowe :D
Nic tylko zdawać na prawko, ale oczywiście media muszą kłapać i siać panikę!