18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa orientacja seksualna na Zachodzie

nygas232 • 2013-03-10, 16:10
Niedawno jeden z użytkowników próbował mnie przekonać, że niemożliwe jest zalegalizowanie pedofilii w naszym kraju. Wszystko można, na razie w Kanadzie.


darnok99

2013-03-11, 11:34
Nic nie wskazuje natomiast, żeby status pedofilii miał ulec zmianie. Więc to jest raczej takie gdybanie(w dodatku mocno naciągane). Równie dobrze nie powinni zalegalizować papierosów i alkoholu, bo przecież zaraz znajdą się tacy którzy będą chcieli nauczać dzieci w szkołach ze narkotyki to najlepsze co może je w życiu spotkać.

maniiiek napisał/a:


Zabawne...


A tu żeby z gęby dupy nie robić link do źródła: http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/184-homoseksualizm-a-pedofilia
Zwróć uwagę na bardzo bogatą bibliografię i netografię w tym artykule. Aż 12 pozycji i to napisanych przez osoby z wysokim autorytetem a nie pseudopsychologów na garnuszku organizacji zboczeńców.



wieczorem dokładnie sprawdzę te artykuły, ale poki co da się zauważyć, że nie są najświeższe;)

maniiiek

2013-03-11, 11:46
darnok99 napisał/a:

Nic nie wskazuje natomiast, żeby status pedofilii miał ulec zmianie. Więc to jest raczej takie gdybanie(w dodatku mocno naciągane).


Szczerze? Wolę teraz być nadgorliwy niż potem bać się czy jakiś pederasta w świetle prawa dziecka mi nie przegrzmoci.

darnok99

2013-03-11, 13:28
maniiiek napisał/a:


Szczerze? Wolę teraz być nadgorliwy niż potem bać się czy jakiś pederasta w świetle prawa dziecka mi nie przegrzmoci.



A pozwalasz temu dziecku wychodzić z domu? Wozisz je samochodem? Przecież też może doznać krzywdy.

Ja...........ro

2013-03-11, 14:39
Kanado - nadchodzę :amused:

maniiiek

2013-03-11, 17:30
darnok99 napisał/a:

A pozwalasz temu dziecku wychodzić z domu? Wozisz je samochodem? Przecież też może doznać krzywdy.


Nie mam na razie dzieci, ani z kim ich zrobić. Myślę przyszłościowo. A chodzi mi o to, żeby to nie było społecznie akceptowalne.

pila24

2013-03-11, 18:29
Kanadyjczyk startuje na papieża,więc trzeba zachęcić Watykan do poparcia swojaka.

darnok99

2013-03-11, 20:37
maniiiek napisał/a:


Nie mam na razie dzieci, ani z kim ich zrobić. Myślę przyszłościowo. A chodzi mi o to, żeby to nie było społecznie akceptowalne.



Ok, mi chodzi o to, ze równie dobrze możesz pomyśleć przyszłościowo i dążyć do tego, żeby zabijanie ludzi nie było społecznie akceptowalne. W sumie nie jest, ale nigdy nie wiadomo co tym lewakom do głowy przyjdzie.

mucha86

2013-03-11, 23:47
@gorzkimajonez
oj chyba nie było czytania ze zrozumieniem na maturze, a może nie było matury?
"Tu nigdzie nie ma napisanego że parlament kanadyjski uznał pedofilię za normę, chciał uznać lub zalegalizować". masz jak byk napisane:: "PSYCHOLODZY w parlamencie Kandany: pedofilia to po prostu orienacja seksualna" lol

maniiiek

2013-03-12, 08:48
darnok99 napisał/a:

W sumie nie jest, ale nigdy nie wiadomo co tym lewakom do głowy przyjdzie.


Jestem przeciwnikiem pedofilii więc mnie jakiś baran zaszufladkował jako prawicowca :roll:

darnok99

2013-03-12, 21:28
maniiiek napisał/a:


Jestem przeciwnikiem pedofilii więc mnie jakiś baran zaszufladkował jako prawicowca :roll:



eee, gdzie napisałem, że jesteś prawicowcem?

maniiiek

2013-03-13, 12:13
A kto inny z urojonymi lewakami walczy?

darnok99

2013-03-15, 19:26
maniiiek napisał/a:

A kto inny z urojonymi lewakami walczy?


nie wiem, szaleniec? :)