18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa orientacja seksualna na Zachodzie

nygas232 • 2013-03-10, 16:10
Niedawno jeden z użytkowników próbował mnie przekonać, że niemożliwe jest zalegalizowanie pedofilii w naszym kraju. Wszystko można, na razie w Kanadzie.


mekorro86

2013-03-10, 19:22
jako znawca.. uwazam ze pedofilie da sie leczyc.. wystaczy zaaplikowac pare gram olowiu.. skutkow ubocznych zero.. 100% pewnosci ze juz dziecka nie tknie ...

kapelan_szturmowy

2013-03-10, 19:22
wiesiors4 napisał/a:

Pedofilów, gwałcicieli i pedałów, którzy chcą adoptować dzieci i się żenić wystrzelać. Wystrzelać też ludzi, którzy nie mają nic przeciwko takim pojebom i żydów tak na wszelki wypadek.

zapomniałeś o ciapatych.

Patryk95

2013-03-10, 19:25
Za debili co nie wiedza co z ku*asem zrobic piwo? NOT!

maniiiek

2013-03-10, 19:26
mekorro86 napisał/a:

jako znawca.. uwazam ze pedofilie da sie leczyc.. wystaczy zaaplikowac pare gram olowiu.. skutkow ubocznych zero.. 100% pewnosci ze juz dziecka nie tknie ...


A nie lepiej zamknąć go w burdelu dla gejów a pieniądze, które "zarobi" przekazywać ofiarom zwyrodnialca?

bz...........ue

2013-03-10, 19:27
A ja zawsze myślałem, że Kanada to taki normalny kraj.

Loaloa

2013-03-10, 19:31
Przewiduję wzrost liczby katolickich misjonarzy w Kanadzie z najbliższym czasie.

go...........ez

2013-03-10, 19:51
Przestańcie pomawiać.


Oryginalny stenogram z kanadyjskiego parlamentu:
http://www.parl.gc.ca/HousePublications/Publication.aspx?DocId=4959361

Mr. Marc Lemay (Abitibi—Témiscamingue, BQ):



I will try to focus on this subject. I have to admit that I was not expecting, on this Valentine's Day, to be talking about this inappropriate type of love. It is not really love. It has more to do with violence and control.



I am concerned, Professor Van Gijseghem—and I know you well as I have heard you testify on a number of other subjects—because you say, if I am not mistaken, that pedophilia is a sexual orientation.

Dr. Hubert Van Gijseghem:



That is what I said.

Mr. Marc Lemay:



Should it therefore be compared to homosexuality?

Dr. Hubert Van Gijseghem:



Yes, or heterosexuality. If, for instance, you were living in a society where heterosexuality is proscribed or prohibited and you were told that you had to get therapy to change your sexual orientation, you would probably say that that is slightly crazy. In other words, you would not accept that at all.



I use this analogy to say that, yes indeed, pedophiles do not change their sexual orientation.

Tu nigdzie nie ma napisanego że parlament kanadyjski uznał pedofilię za normę, chciał uznać lub zalegalizować. Teksty należy czytać ze zrozumieniem, a nie wyrażać swoje oburzenie na kilka zdań zupełnie wyrwanych z kontekstu. Kwestia co do definicji nic więcej.

necrosodomizer

2013-03-10, 19:52
pie**olicie od rzeczy. Większego dna intelektualnego niż tutaj to tylko na onecie szukać. I co z tego że zaliczą pedofilie do orientacji seksualnych. Przecież to nie powód żeby była dozwolona. Fakt, że coś jest złe/ niemoralne/ nie akceptowalne społecznie nie zmieni faktów. Z tego samego powodu można uznawać arabów za normalnych ludzi i jednocześnie ich wypie**olić z Europy. Oczywiście my, żeby to zrobić musimy najpierw w swoich popieprzonych główkach stworzyć obraz araba zwierzęcia. Takie myślenie jest niebezpiecznie bezbronne na wszelką propagandę. Pedofilię należy karać i piętnować nie z tego powodu że jest chorobą czy orientacją seksualną, ale dlatego że krzywdzi innych i to szczególnie wrażliwe dzieci. Pedały nie spełniają tego warunku, ponieważ rozjeżdżają swoje własne wzajemnie odbyty i jest im z tym dobrze. Dopóki nie tkną adopcji dzieci to niech się r*chają. Możecie się zgadzać ze mną albo i nie ale użyć czasem mózgu nie zaszkodi. ch*j. i tak nikt tego nie przeczyta.

kapelan_szturmowy

2013-03-10, 19:58
Tu chodzi o to że zmiana z choroby na orientację seksualną, to taki zabieg celujący w załagodzenie wydźwięku i powolnemu oswajaniu się, na następnie akceptacji społecznej. To tak jak z obłąkanego wariata, robimy ekscentryka. To ta sama osoba, ale inaczej przyjmowana przez społeczeństwo.

maniiiek

2013-03-10, 19:59
necrosodomizer problemem jest metoda małych kroczków.

oc...........an

2013-03-10, 20:01
k***a, zaliczyli pedofilię jako orientację seksualną... no i ch*j z tym? Czy ktoś widzi coś typu "Kanada rozważa legalizację pedofilii"? Ja jebie jakie gimbusy i gimbusy mentalne... Żeście doj***li do pieca aż zgasł :homer:

Co pewien czas wypływają podobne wnioski:

-poszukiwacze adrenaliny to osoby z upośledzeniem umysłowym (ryzyko własnego życia)
-pedofilia to orientacja
-brutalność to normalne uwarunkowanie mózgu
-seryjni zabójcy nie są chorzy psychicznie
-pomaganie osobie która została napadnięta przez kogoś jest chore (brak instynktu samozachowawczego)

pie**olicie i jeszcze wykorzystujecie takie artykuły, żeby smarować błotem na LEWICĘ <3 dzięki której możecie spokojnie wyjeżdżać na roboty do EU bez strachu, że jakieś prawicowe szajbusy was oszukają :P

Jebne czerwonym, bo inaczej nie zauważycie: Nigdzie nie jest napisane, że Kanada nawet myśli o legalizacji pedofilii. Oni stwierdzili tylko psychologiczną ciekawostkę która ni jak nie zmieni surowości prawa



Zwykły artykuł ONETU :roll: a wrzask jakby w Polsce usunęli pomnik Jezusa ze Świebodzina..


:trzesieee: :trzesieee: :trzesieee: :trzesieee: :trzesieee:


Gimbusy mentalne... A potem dziwicie się, że powstają portale pokroju "polaczki biedaki cebulaki".


Tak mnie wk***iliście, że odpalę sobie nowego Tomb Raidera i dam, żeby mi Larę zgwałcili. I to wszystko przez was :emo:

ramzes12

2013-03-10, 20:01
Jestem za! Tylko, żeby jeszcze zalegalizowali zoofile to w końcu ja i moja kózka Lilia będziemy mogli wziąć ślub kościelny i adoptować dzieci, a nie się chować po kątach z naszymi uczuciami. STOP RASIZMOWI i NIETOLERANCJI! zacofane polaczki z ciemnogrodu

kapelan_szturmowy

2013-03-10, 20:12
DUST DEVIL napisał/a:

pie**olicie i jeszcze wykorzystujecie takie artykuły, żeby smarować błotem na LEWICĘ

i Tuska! nie zapomnij o Tusku!

DUST DEVIL napisał/a:

dzięki której możecie spokojnie wyjeżdżać na roboty do EU

Czytaj: sp***alać z kraju.

DUST DEVIL napisał/a:

Jebne czerwonym,

my też jebiemy czerwonych. Piwo!

mariusz3pl

2013-03-10, 20:28
Takie są efekty tolerancji pedałów!!!!!! Jak brali śluby w Holandii za głowę sie łapałem. Ale adoptowanie dzieci czy jakieś surykatki i przyzwolenie to jest k***a cyrk!! Teraz pedofile chcą r*chać dzieci na legalu ja pie**ole gdzie jest k***a Hitler sie pytam. Odpala tv same pedały(głównie tvn chyba) sejm jakiś trans czy h*j wie kto co sie k***a dzieje. Za 20 lat będe w mniejszości seksualnej manifestował po ulicach stolicy a pedały i transy w koło po prosu cyrk!!!!!!!!!!!!!

darnok99

2013-03-10, 20:47
Już się oszołomstwo zleciało - jak Wy maturę zdaliście(w końcu jest tam czytanie ze zrozumieniem, które Wam nie idzie)?

W artykule napisali, ze sądzą iż pedofilia jest orientacją seksualną. NIE mówią o tym, ze w sumie to biedni pedofile powinni dostać coś od państwa bo też chcą żyć w normalnych związkach. Stwierdzili, że to nie choroba, tylko ze są ludzie którzy się tacy rodzą i już. Z punktu widzenia zwykłego człowieka to niczego nie zmienia, z punktu widzenia człowieka zajmującego się leczeniem pedofili - owszem.

Co do łączenia pedofilii z homoseksualizmem to mnie to oburza(choć żadnych homoseksualistów nawet nie znam). Moim zdaniem to ludzie tacy jak my i nie potrafię pojąć dlaczego ktoś chce ich umoralniać i mówić im, że zapinanie się z drugim facetem jest złe. To tak jakby Wam ktoś zabraniał się żenić z rudymi bo "nie i ch*j", "bo to nienormalne". Czy Wam związek jakiś 2 facetów czy 2 kobiet bezpośrednio przeszkadza? Śmiem sądzić, że nie, ale nie pozwolicie na to żeby żyli jak inni ludzie "bo nie".