18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norwegom usunęła się ziemia z pod nóg

huncfot130 • 2021-01-02, 02:39
Nieopodal stolicy Norwegii, w miejscowości Ask, w środę nad ranem doszło do osunięcia się ziemi. Dziewięć osób jest rannych, a 11 pozostaje zaginionych. Ewakuowano 700 mieszkańców.

Z tego co czytałem to pojawiały się pierwsze ofiary śmiertelne.





1




banerr

2021-01-03, 11:19
baronturbina napisał/a:

Gdyby natura chciała zebys się rozmnażał dała by ci penisa.



Ty murzynu masz dziedzicznie syf zamiast mózgu.

Jestem_na_nie

2021-01-03, 14:38
Boldrik napisał/a:

Tego...domy z tektury pobudowali to tak majom.



A gdy ceglany dom Majów wpadnie do dziury to się nie rozleci?

matifun

2021-01-03, 19:42
Boldrik napisał/a:

Tego...domy z tektury pobudowali to tak majom.



Masz pojęcie widać chłopcze

:-)

Monsoon

2021-01-03, 20:28
Od długiego czasu w Norwegii panowały spore opady deszczu. Budynki były budowane na "quick clay" podłoże podeszło wodą, a wszystko zsunęło się że wzgórza. To był taki trick dla ludzi pracujących w Oslo chcących zaoszczędzić pieniądze na mieszkaniach, które w stolicy są znacznie droższe. Gmina chcąc przyciągnąć ludzi budowała budynki na podłożu, które się do tego nie nadawało. Wcześniej były tam propozycje innych inwestycji, które nie zostały zrealizowane właśnie ze względu na to podłoże.

RossiDW

2021-01-05, 17:39
Boldrik napisał/a:

Tego...domy z tektury pobudowali to tak majom.



Tak majom dlatego z tektury budujom. Niebtu to gdzie indziej :D

OpenStreetMaps

2021-01-31, 19:27
Słowa że prawie natychmiastową fotorelację zrobię z miejsca zdążenia nie udało mi się dotrzymać , bo najpierw przełożenie wyjazdu do NO a potem 10 dni kwarantanny w dodatku okazało się że lipa bo ogrodzili wszystko dokładnie że nawet na 100 metrów się nie podejdzie i dodatkowo wszędzie łażą Sekuriku*asy i pilnują . No ale jakieś fotki zrobiłem z Zoomem telefonem dlatego dość kiepskie.