18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nominacje piwoszy

mateuszowy • 2014-02-12, 00:31
A czy ktoś Cię nominował do wypicia piwa?

anymorez

2014-02-13, 22:30
@patrix997
wypi**aj, sam w życiu żadnej książki nie przeczytałeś

jakniejaktak

2014-02-13, 22:32
Tsss..... no k***a, kiedy każdy z osobna zrozumie, że tego typu ch*jOWE akcje na fb są napędzane takim rozpowszechnianiem ich poza tym "portalem społecznościowym". Ja jebie, tak samo było z tą p*zdą Biberem - nie wiedziałbym co to za gość i jak egzystuje, gdyby nie masa hejtów na tą p*zdę.

gustav665

2014-02-13, 22:36
ten gość już jest Diamentem

Patrysio

2014-02-13, 22:39
wolal bym wypalic jointa :D

a12b

2014-02-13, 22:44
Trochę polotu i finezji przyszło do tego smutnego jak p*zda kraju i od razu hejterzy się pojawili. Za twoje piją ? Pewnie tych co najgłośniej szczekają nikt nie "nominował" i wk***ieni są, że nie mają znajomych.

Revelict

2014-02-13, 22:50
A mi się wydaję że boli was dupa bo nikt was nie nominował :D

rino92

2014-02-13, 22:57
Ludzie się bawią i wygłupiają, ale zawsze znajdzie się jakiś łeb, który na siłę będzie chciał pokazać jaki to nie jest lepszy, sprytniejszy i ch*j wie co jeszcze ;) I to rzucanie kasą, po co?

b7kj

2014-02-13, 22:58
Ale gość pie**oli :D j***ny inteligent sie znalazł. Idę o zakład że rocznie czytam więcej książek od niego a średnią statystycznego Polaka przekraczam kilkukrotnie, a w zabawie i tak wziąłem udział. I sobie hejtujcie smutne misiaczki, i pie**olcie że wolicie wychylić browarka w plenerze z kumplem i w ogóle udział w tym to plebs i gimbazjum :D Boli Cie że ktoś wypija piwko przed kamerką ? Nie oglądaj i nie pie**ol, jego sprawa. No chyba że boli Cie fakt że nie masz ani do kamerki z kim wypić ani w plenerze, wtedy ulżyj sobie afiszowaniem poczucia wyższości nad plebsem, jak ten pseudojinteligjent z filmiku powyżej :lol:

Re...........ng

2014-02-13, 23:41
@b7kj

To zakładaj się dalej. Skoro Twoja średnia jest kilkukrotnie wyższa od statystycznego Polaka (tak nawiasem, o jakiej Ty średniej mówisz? Szkolnej? To co Ty miałeś średnią 12.0 czy 13.5?) to nie widzisz, że w taki sposób rośnie nam pokolenie debili? I nie mam ty na myśli debili, jakimi my byliśmy parę lat temu, mam na myśli pokolenie pie**olonych tępaków, ludzi bez zasad i bez mózgu, łamiącymi standardy i powodującymi, że powoli jako ludzie będziemy się staczać, aż wrócimy do napie**alania się patykami.

janoch007

2014-02-13, 23:48
Z profilu na fb: "Studiuje: Politologia, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu". I wszystko jasne. Jaśnie oświecony bezrobotny.

barteks123

2014-02-14, 01:10
@Rethfing

Chodziło o średnią ilość przeczytanych książek.

b7kj

2014-02-14, 11:25
@Rethfing

Dokładnie tak jak napisał barteks123, chodzi o średnią przeczytanych książek. A co do drugiej części to widzę, boli mnie to, ale co mam z tym zrobić ? Łopatą im te książki, edukację i zasady moralne do łba wkładać ? Jak takiemu gówniarzowi zwrócisz uwagę to Cie takim słownictwem zwyzywa że sam takiego nie znasz ;) Żal mi że moi bracia cioteczni młodsi o kilka lat za cel uważają 2.0 w 1 klasie gimnazjum a książki czytają jak się nad nimi stoi i kontroluje, ale sam nic z tym nie zrobię bo rodzice ich usprawiedliwiają. To jest najgorszy problem. Ja jak dostałem pałę w podstawówce to się cykałem do domu wracać a teraz ? Teraz rodzice happy że tylko jedna ;) Teraz się nie wymaga od nich paska czy chociaż 4.0 tylko aby zdały. A licea to już w ogóle popylina, j***na gimbusiarnia co myśli że jest dorosła bo do średniej poszli. Ale, wracając do tematu, jakoś u mnie w tej zabawie brały udział osoby z moich licealnych lat które są obecnie na studiach i bynajmniej nie jest to politologia czy inna fabryka magistrów do McDonalda, także chill :-D

xenoxen

2014-02-15, 17:13


Prawdziwy twardziel nie bawi się w picie piwa. On chłonie je poprzez skórę!

Nie było bo z fejsa.
Dla znawców to nie Sosnowiec.

MRseqel

2014-02-15, 17:15
tyle wódy zmarnować co za debil..

Lucius

2014-02-15, 17:20
wczoraj słyszałem kolegów jak się jarali tą "gierka", no cóż czasy się zmieniają, technika idzie do przodu, gówno zawsze będzie śmierdzieć a durny łańcuszek zawsze pozostanie durny. Pozdrawiam z tego miejsca wszystkich z kontem na pewnym popularnym portalu społecznościowym.