18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocny Mocny - tłumy widzów, popisy kierowców i... Policja

Pr...........83 • 2012-09-23, 17:11
Ponad 500 samochodów i kilka tysięcy miłośników motoryzacji pojawiło się w nocy z soboty na niedzielę na imprezie pod hasłem Nocny Mocny, czyli nocnym spocie aut wszystkich marek.

Tradycyjnie już najwięcej widzów gromadziło się w miejscu, gdzie fani driftu (jazda w poślizgu) popisywali się swoimi umiejętnościami. Jedni bardziej efektownie, inni z mniejszą gracją ślizgali się samochodami po asfalcie hipermarketu przy ul. Pojezierskiej.

Ci, którym udało się doprowadzić opony do wybuchu, otrzymywali oklaski od publiczności stojącej wokół "toru".

Przez ponad 2 godziny po wypełnionym niemal po brzegi parkingu Tesco przechadzali się widzowie. Jedni oglądali zaparkowane auta, inni grillowali, jeszcze inni raczyli się alkoholem.

W pewnym momencie doszło do niepotrzebnego incydentu. Gdy na parking przyjechał policyjny samochód, by uniemożliwić jazdę w poślizgu, u niektórych wzbudziło to agresję. Agresję rodem z piłkarskich stadionów. Zaczęło się od skandowania "kto nie skacze ten z policji", a skończyło na rzucaniu butelkami w radiowóz.
Policjanci stracili z samochodu tylną rejestrację (ktoś ją zerwał) i wygwizdani... odjechali z parkingu :megalol:

Incydent skutecznie jednak zniechęcił większość uczestników zlotu. W ciągu kolejnych 20 minut większość osób opuściła parking. Kilkadziesiąt samochodów przeniosło się w inne rejony Łodzi...





---------------

Źródło: http://expressilustrowany.pl

vass

2012-09-23, 18:15
Po co oni tam w ogóle przyjechali ?
Albo wpada prewencja i robi porządek.
Albo się nie pokazują i nie prowokują.
A tak, to się tylko ośmieszają i pokazują swoją bezradność.

buba100111

2012-09-23, 18:25
hahaha, nieźle :D z tym że policja zrypała... powinni robić porządek a przyjeżdżając 1 suką to na bank w ch*j dużo zdziałają -.-"/... albo ogólnie mogli zostawić w spokoju ten zlot... nikomu krzywda się nie działa :)


... a gdyby się działa to też zajebiście, mielibyśmy przynajmniej co oglądać na hardzie :D

kothletino

2012-09-23, 18:35
Dostali wezwanie i musieli pojechać, nie wiem na ch*j te wasze policyjne mądrości, praca jak każda inna.

bigipl

2012-09-23, 19:04
Mogli się rozpędzić i poturbować hołotę.

LilL

2012-09-23, 19:18
Ja pie**ole kozaki w "pińćset" osób. Każdy drze morde i wyzywa bo przecież w takim tłumie nie znajdą "sprawcy". ch*jowo że odpuścili bo banda debili teraz czuje się bezkarnie.

dirty_pig

2012-09-23, 19:26
bigipl napisał/a:

Mogli się rozpędzić i poturbować hołotę.



masz racje mogli poturbowac tych policjantow i ich radiowóz :)

wiktor4024

2012-09-23, 19:45
Panowie, gdyby przyjechała prewencja i zrobiła im kuku to na drugi dzień w mediach wypowiadałaby się armia znawców o tym jaka ta polcja nasza zła...

carmelio24@

2012-09-23, 19:47
ale za to byłby materiał na harda :D

preliator

2012-09-23, 20:03
Gdyby podczas tego "zlotu" doszło do wypadku, ci kozacy pierwsi dzwoniliby po służby, które powinny w takiej sytuacji ich olać. Wyjścia są dwa: robić takie pokazy legalnie, z pozwoleniem władzy, na wyznaczonym terenie, z asekuracją służb (wtedy znajdą się tacy, którzy powiedzą, że legalnie jest ch*jowo, bo brak adrenaliny), albo przyjąć, że służby do takich akcji nie przyjeżdżają, a w razie wypadku całą odpowiedzialność ponoszą organizatorzy.

adresikpuma

2012-09-23, 20:46
spotkali sie na parkingu, pojezdzili sobie nie narazajac innych uczestnikow publicznych drog to przyjchala psiarnia ;/

Bioho

2012-09-23, 20:54
te psy j***ne to sie wszedzie musza wpie**olic, ja jebie....

Fedek

2012-09-23, 20:55


@Bioho masz rację. Nie mozna drzeć japy bezkarnie, łamac przepisów, gwałcić, bić i okradać. Eh ta j***na policja!

mare30ks

2012-09-23, 20:56
hah k***a jakie kozaki, podbiegaja od tylu do radiowozu i klepia w tylne drzwi, jp na 1000000000%, u siebie na dzielni za ten wyczyn wszyscy klaniaja sie w pas a wszystkie bladzie dopraszaja sie o mozliwosc zrobienia laski

zonk

2012-09-23, 20:59
Po prostu żal czasami czytać tych mądrości forumowych :facepalm: Wystarczyło że ktoś z TESCO zadzwonił na policję że coś się odpie**ala na ich parkingu. Musieli przyjechać, i szkoda mi chłopaków że się z takim bydłem muszą użerać.