18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocny Mocny - tłumy widzów, popisy kierowców i... Policja

Pr...........83 • 2012-09-23, 17:11
Ponad 500 samochodów i kilka tysięcy miłośników motoryzacji pojawiło się w nocy z soboty na niedzielę na imprezie pod hasłem Nocny Mocny, czyli nocnym spocie aut wszystkich marek.

Tradycyjnie już najwięcej widzów gromadziło się w miejscu, gdzie fani driftu (jazda w poślizgu) popisywali się swoimi umiejętnościami. Jedni bardziej efektownie, inni z mniejszą gracją ślizgali się samochodami po asfalcie hipermarketu przy ul. Pojezierskiej.

Ci, którym udało się doprowadzić opony do wybuchu, otrzymywali oklaski od publiczności stojącej wokół "toru".

Przez ponad 2 godziny po wypełnionym niemal po brzegi parkingu Tesco przechadzali się widzowie. Jedni oglądali zaparkowane auta, inni grillowali, jeszcze inni raczyli się alkoholem.

W pewnym momencie doszło do niepotrzebnego incydentu. Gdy na parking przyjechał policyjny samochód, by uniemożliwić jazdę w poślizgu, u niektórych wzbudziło to agresję. Agresję rodem z piłkarskich stadionów. Zaczęło się od skandowania "kto nie skacze ten z policji", a skończyło na rzucaniu butelkami w radiowóz.
Policjanci stracili z samochodu tylną rejestrację (ktoś ją zerwał) i wygwizdani... odjechali z parkingu :megalol:

Incydent skutecznie jednak zniechęcił większość uczestników zlotu. W ciągu kolejnych 20 minut większość osób opuściła parking. Kilkadziesiąt samochodów przeniosło się w inne rejony Łodzi...





---------------

Źródło: http://expressilustrowany.pl

PryszczatyJeż

2012-09-23, 21:04
Moim zdaniem lepiej, że nie robią tego na drogach publicznych ale też mi się zdaje, że skoro Łódź to duże miasto, to mogli znaleźć inną, spokojniejszą miejscówę do poszalenia ;)

MIhau_

2012-09-23, 21:04
Bład patrolu, ze sami sie tam wybrali. Powinni podjechac, zobaczyc co i jak i wezwac wsparcie, a tak to nie wdupe ni w oko taka interwencja. Niestety ktos nie pomyslal.

kula77

2012-09-23, 21:05
mogli ducatem baczka zakrecic i by sie zintegrowali z reszta i szacunek by mieli wiekszy niz odjezdzajac z podkulonym ogonkiem

wojas30

2012-09-23, 21:09
Samochód wyremontują za pieniądze podatników (czyli m.in. moje) dlatego wolałbym żeby flaszkami obrzucili policjantów a nie radiowóz :)

Ogólnie to wałówa straszna ze strony psiarni. Przeszkadzał im ktoś? Robił zadymy? Dali by sobie dupy siana.

BTW - RWD rulezzz :)

~Vuko

2012-09-23, 21:11
pie**olone bydło.

StereoTyp

2012-09-23, 21:11
"na imprezie pod hasłem Nocny Mocny, czyli nocnym spocie aut wszystkich marek." Powinni imprezę nazwać "Nocne Marki" w takim razie.

Ale jak mój ojciec mówi. "Gdy czujesz benzynę we krwi, musisz mieć też olej w głowie". ;]

fejzez

2012-09-23, 21:16
wow kozaki w ch*j popukali w klape i sp***alali aż sie kurzyło, a jak by wyszedł i mu z pały zapie**olił to by było w TV "policja mnie bije"

evilmatt

2012-09-23, 21:17
Im nie musiał nikt przeszkadzać, dostali wezwanie to pojechać musieli. Ludzie bez pozwolenia zrobili sobie imprezę na nie swoim terenie, w jakimś stopniu utrudniali życie klientom Tesco, zniszczyli radiowóz i można powiedzieć, że napadli na funkcjonariuszy na służbie. Niech się cieszą, że nie wpadł tam OPP, bo było by ciekawie. ;)

na...........le

2012-09-23, 21:20
Nienawiść do policji czas zacząć :)

Ja osobiście w ch*ju mam takie imprezy chcą ryja drzeć,jeździć ch*jowymi samochodami i pić?Niech wypie**alają na tereny mniej zaludnione lub miejsca do tego wyznaczone a nie p*zdę drą po nocy kiedy ktoś rano ma do roboty kutafońce na garnuszku rodziców.

A gdybym wstąpił do policji to bym wszystkim mordy obijał żeby mogli mnie nienawidzić na 101% pedaliska skaczące

dlugowieczny

2012-09-23, 21:21
Tak się zastanawiam, gdzie te pięćset pedałów z filmiku dzwoni, jak kilkunastu debili demoluje im samochód, lub po raz czwarty jakiś drący mordę debil, budzi im dziecko? W poważniejszych sprawach już nawet nie pytam. Sprawa jest prosta, parking przy markecie jest terenem prywatnym i pewnie ochrona zgłosiła zaistniałą sytuację. Gdyby ochrona sama interweniowała, mogłoby się to źle skończyć. Natomiast jak sam szczerzący się wstawiający napisał, po odjechaniu radiowozu impreza się skończyła, więc efekt został osiągnięty. Co do kradzieży tablicy, to ja widzę to tak, skoro inne osoby chronią złodzieja, to na filmie widzimy około pięciuset pieprzonych złodziei, którzy obrócą się jak będą ci matkę okradać, a może nawet pomogą złodziejowi, gdy okradana będzie stawiała opór. Na koniec kilka słów do wstawiającego. Cieszysz papę jakby te barany z filmu wygrali jakąś bitwę, ze śmiertelnym wrogiem. Tymczasem ja tam widzę dwóch stróżów prawa, przy których bezradna banda pajaców drze ryja, bo co im innego pozostało, jak jeden facet ich ustawia, a ci muszą potulnie ustąpić mu z drogi. :mrgreen:

Dusz

2012-09-23, 21:22
k***a ale społeczniaków na tym sadolu -.-

makabrax

2012-09-23, 21:34
teraz już zaczynam rozumieć dlaczego nowopowstające "centra handlowe" mają od zaj***nia klombików na parkingach...

na...........le

2012-09-23, 21:35
Kelt,
nie społeczniaków tylko normalnych ludzi a nie cwaniaczków co wyżej srają niż dupę mają
a jak co do czego przyjdzie to srają po portach i prują się jak stare spodnie.

Co mam nienawidzić policję bo taka moda?W życiu byłem 2 razy na dołku z czego raz dostałem ostry wpie**ol że chodzić tydzień nie mogłem ale to z własnej głupoty i nadmiar alkoholu to była ich robota obić mi mordę bo byłem niegrzeczny i ch*j

zwykłym ludziom rzadko mordę obijają a ostatnio nawet byli mili i ch*j.

szymek61

2012-09-23, 22:14


Przyjechali większą ekipą, by przeczesać pusty parking, zamiast od razu tyle wysłać patroli

Co za organizacja w tej policji :homer:

goolman

2012-09-23, 22:23
nachwile napisał/a:

Nienawiść do policji czas zacząć :)

Ja osobiście w ch*ju mam takie imprezy chcą ryja drzeć,jeździć ch*jowymi samochodami i pić?Niech wypie**alają na tereny mniej zaludnione lub miejsca do tego wyznaczone a nie p*zdę drą po nocy kiedy ktoś rano ma do roboty kutafońce na garnuszku rodziców.

A gdybym wstąpił do policji to bym wszystkim mordy obijał żeby mogli mnie nienawidzić na 101% pedaliska skaczące



chyba często cie bili na tej twojej wsi :plzdie: