18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocny Mocny - tłumy widzów, popisy kierowców i... Policja

Pr...........83 • 2012-09-23, 17:11
Ponad 500 samochodów i kilka tysięcy miłośników motoryzacji pojawiło się w nocy z soboty na niedzielę na imprezie pod hasłem Nocny Mocny, czyli nocnym spocie aut wszystkich marek.

Tradycyjnie już najwięcej widzów gromadziło się w miejscu, gdzie fani driftu (jazda w poślizgu) popisywali się swoimi umiejętnościami. Jedni bardziej efektownie, inni z mniejszą gracją ślizgali się samochodami po asfalcie hipermarketu przy ul. Pojezierskiej.

Ci, którym udało się doprowadzić opony do wybuchu, otrzymywali oklaski od publiczności stojącej wokół "toru".

Przez ponad 2 godziny po wypełnionym niemal po brzegi parkingu Tesco przechadzali się widzowie. Jedni oglądali zaparkowane auta, inni grillowali, jeszcze inni raczyli się alkoholem.

W pewnym momencie doszło do niepotrzebnego incydentu. Gdy na parking przyjechał policyjny samochód, by uniemożliwić jazdę w poślizgu, u niektórych wzbudziło to agresję. Agresję rodem z piłkarskich stadionów. Zaczęło się od skandowania "kto nie skacze ten z policji", a skończyło na rzucaniu butelkami w radiowóz.
Policjanci stracili z samochodu tylną rejestrację (ktoś ją zerwał) i wygwizdani... odjechali z parkingu :megalol:

Incydent skutecznie jednak zniechęcił większość uczestników zlotu. W ciągu kolejnych 20 minut większość osób opuściła parking. Kilkadziesiąt samochodów przeniosło się w inne rejony Łodzi...





---------------

Źródło: http://expressilustrowany.pl

kasanovva

2012-09-23, 22:36
A wystarczył by jeden Ruski policjant z pałką.

na...........le

2012-09-23, 22:39
goolman,
jak do takich wniosków doszedłeś moja męska koleżanko po chemioterapii?Bo nie krzyczę chwdp i jp? :) dzieciaku mam więcej charakteru niż ty i całe twoje przedszkole razem wzięci :) jak w pysk dostanę to chociaż godnie chodzić po świecie potrafię a ty dostajesz wpie**ol i krzyczysz pół zycia jak to cię źle tratowali :)

goolman

2012-09-23, 23:14
nachwile napisał/a:

goolman,
jak do takich wniosków doszedłeś moja męska koleżanko po chemioterapii?Bo nie krzyczę chwdp i jp? :) dzieciaku mam więcej charakteru niż ty i całe twoje przedszkole razem wzięci :) jak w pysk dostanę to chociaż godnie chodzić po świecie potrafię a ty dostajesz wpie**ol i krzyczysz pół zycia jak to cię źle tratowali :)



no po prostu idiota ... :idzwch*j:

Fisz_

2012-09-24, 00:35
szymek61 napisał/a:



Przyjechali większą ekipą, by przeczesać pusty parking, zamiast od razu tyle wysłać patroli

Co za organizacja w tej policji :homer:



Na mój gust po prostu pojechali się rozliczyć za próbę rozwalenia radiowozu, i jakoś się im nie dziwię. Widać cała impreza się zwinęła po jednej interwencji, koleś prawdopodobnie miał w planie poinformować, że nie można, bo się TESCO poskarżyło, w odwecie banda debili zmasakrowała radiowóz, to co mieli zrobić.. :wtf: Jak widać pały się zjeżdżają, a tych wszystkich odważnych nagle nie ma.. :mrgreen:

bravoteampolska

2012-09-24, 00:37
Najbardziej żałosna jest ta hołota krzycząca zza czyiś pleców '' j***ć k***y '' itd .
Bo taki margines później pierwszy biegnie bądź dzwoni na policję jak mu podpie**olą rower sprzed sklepu

b3mol

2012-09-24, 06:15
I się pokazały "kozaki" z tłumu. Wk***iają mnie tacy. W grupie to j***ć Psy j***ć, a jak sam to dzwoni po policje, ze zaparkował pod Tesco i chyba mu zaj***li Lanosa gdy zapomni gdzie zaparkował. Miałem okazję być przy bardzo podobnej akcji, ale jako główni uczestnicy my się rozjechaliśmy i aby uniknąć mandatów przeprosiliśmy itp. Brzmi bajka co ?
I tak było dopóki "kozaki" nie zaczęli się drzeć na radiowóz i krzyczeć "HWDP". Skończyło się na tym, że prawie przewrócili radiowóz z funkcjonariuszami. I na h*j to ?

winyl

2012-09-24, 07:09
Palenie gumy to nie drift...

P@...........@C

2012-09-24, 11:37

nie tylko w Polsce policja sobie nie radzi :)

wudun

2012-09-24, 13:53
Po 1 TECSO Ma monitoring i wyłapią bydło;D
2 Powinna na takie akcje wpadać armatka i po nogach polać.
3 Rozumiem że popieracie niszczenie mienia państwowego oraz kradzież(tablicy)? To proszę się odpie**olić od polityków bo robią dokładnie to samo tylko na inną skalę.
Wymagacie państwa prawa a jak ktoś na policję zadzwoni to jest konfidentem i społeczniakiem.

Coś mi tutaj hipokryzją zajeżdża.




na...........le

2012-09-24, 17:47
goolman napisał/a:



no po prostu idiota ... :idzwch*j:




A Ty grałeś wiatr na szkolnym przedstawieniu