18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eMJay8086

2014-10-22, 22:57
ulifont - kolejny internetowy napinacz zza klawiatury.
Homo Sovieticus.

ulifont

2014-10-22, 23:07
Żaden ze mnie napinacz, wyśmiewam tylko żałosnych prawicowców na tym portalu i ch*jni jaką robi k***in. Dalibyście się pokroić za tego starca, który i tak nie wie co jest grane i nigdy nie wiedział.

Kv...........ft

2014-10-22, 23:45
ulifont napisał/a:

Wiecie, że korwin był pośmiewiskiem na równi z Janowskim? Śmiano się z niego wytykano, kiedyś nawet udało mu się do sejmu dostać jego partii, ale z w ch*j miernym skutkiem.



Primo, żadna "partia Korwina" nie była nigdy w parlamencie. JKM wszedł do sejmu wygrywając w swoim okręgu wyborczym, gdyż wówczas nie zdążono jeszcze wprowadzić obecnej betonującej elyty ordynacji wyborczej i obowiązywały okręgi jednomandatowe.

ulifont napisał/a:

Przez 25 lat ch*ja wielkiego jak Wisła zrobił, co do lustracji to są przesłanki, że "tak miało być".



W sejmie optował właśnie za zmianą projektu ustawy lustracyjnej, którą uj***ł właśnie Macierewicz, który nie chciał Korwina posłuchać, że nikt nie zgodzi się na lustrację np. samorządów z zakazem pełnienia funkcji publicznych. Ustawę usadziła właśnie "prawica", naciskająca na to by była aż tak rygorystyczna. Tak miało być, bo na 3/4 Sejmu z preziem Bolesławem Wałęsą na czele były kwity.

ulifont napisał/a:

Był pajacem, potem powstało youtube, zaczęto go oglądać jako ciekawostkę.



Odkop sobie archiwalne nagrania z noblistą Wałęsą. To był dopiero specyjał nad specyjały.

ulifont napisał/a:

Potem gdzieś po 2005 zaczął być coraz popularniejszy ( PIS rządziła "niby prawica"), powstawały kwejki, sadistici, demotywatory, korwin piął się w internetach.



I bardzo dobrze że coś się stało, bo JKM wreszcie mógł zacząć mówić to co miał do powiedzenia, bez względu na ostracyzm ze strony mediów.

ulifont napisał/a:

Niezadowolona młodzież szukała alternatywy, buntu i znalazła kontrowersyjnego pajaca, którego poglądy są w ch*j naginane, trzeba nie urodzić się wczoraj by to wiedzieć.



Po prostu ludzie mieli dość bareizmów, demagogii, populizmu, obietnic bez pokrycia i cynizmu "elyty" politycznego salonu. Korwin był jak zapach lawendy przebijający się przez smród gówna bijący od polskiej sceny politycznej.

ulifont napisał/a:

Wielu wyrosło z tego, inni nadal pozostali głupimi, a tymczasem kolejny zastęp jego fanów dobiega osiemnastki.



Nie rozumiem dlaczego nazywasz głupimi ludzi, którzy uważają że każdy powinien dostawać tyle na ile sobie zapracował, że nie można żyć ponad stan a państwo nie powinno ingerować w życie obywateli. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że masz mentalność dziewiętnastowiecznego amerykańskiego murzyna, który po wyzwoleniu nadal nie wiedział co ze sobą zrobić i wciąż zbierał dla swojego pana bawełnę za miskę ryżu dziennie. Pan co prawda przypie**olił czasem batem, ale karmił i pozwalał mieszkać w szopie. Zaiste. Dobry to pan!!!

ulifont

2014-10-22, 23:52
spinah napisał/a:



Primo, żadna "partia Korwina" nie była nigdy w parlamencie. JKM wszedł do sejmu wygrywając w swoim okręgu wyborczym, gdyż wówczas nie zdążono jeszcze wprowadzić obecnej betonującej elyty ordynacji wyborczej i obowiązywały okręgi jednomandatowe.



W sejmie optował właśnie za zmianą projektu ustawy lustracyjnej, którą uj***ł właśnie Macierewicz, który nie chciał Korwina posłuchać, że nikt nie zgodzi się na lustrację np. samorządów z zakazem pełnienia funkcji publicznych. Ustawę usadziła właśnie "prawica", naciskająca na to by była aż tak rygorystyczna. Tak miało być, bo na 3/4 Sejmu z preziem Bolesławem Wałęsą na czele były kwity.



Odkop sobie archiwalne nagrania z noblistą Wałęsą. To był dopiero specyjał nad specyjały.



I bardzo dobrze że coś się stało, bo JKM wreszcie mógł zacząć mówić to co miał do powiedzenia, bez względu na ostracyzm ze strony mediów.



Po prostu ludzie mieli dość bareizmów, demagogii, populizmu, obietnic bez pokrycia i cynizmu "elyty" politycznego salonu. Korwin był jak zapach lawendy przebijający się przez smród gówna bijący od polskiej sceny politycznej.



Nie rozumiem dlaczego nazywasz głupimi ludzi, którzy uważają że każdy powinien dostawać tyle na ile sobie zapracował, że nie można żyć ponad stan a państwo nie powinno ingerować w życie obywateli. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że masz mentalność dziewiętnastowiecznego amerykańskiego murzyna, który po wyzwoleniu nadal nie wiedział co ze sobą zrobić i wciąż zbierał dla swojego pana bawełnę za miskę ryżu dziennie. Pan co prawda przypie**olił czasem batem, ale karmił i pozwalał mieszkać w szopie. Zaiste. Dobry to pan!!!



No zagalopowałem się z tym sejmem, jednak naprawdę kto pamięta ten wie co ten pan ma za uszami, a co teraz mówi i pozmieniał i co jeszcze pozmienia.

VolvoC30

2014-10-23, 00:25
ulifont napisał/a:


Idei korwina nawet on sam nie rozumie, ty jak się domyślam pewnie jesteś właścicielem dużej firmy, bądź jesteś przekonany, że takową założysz. Ludzie sukcesu z pod znaku kuca.



ojejciu biedny ulifont nikt go nie rozumie sam przeciw wszystkim.. zjedz snickersa bo gwiazdorzysz. Życzę Ci jak najwięcej Korwina w twoim i każdego Polaka życiu.

Ps. Wąchaj kapcie Urbana
Ps2. Jesteś jak Kalisz w ch*ja walisz.

Kv...........ft

2014-10-23, 01:36
ulifont napisał/a:

No zagalopowałem się z tym sejmem, jednak naprawdę kto pamięta ten wie co ten pan ma za uszami, a co teraz mówi i pozmieniał i co jeszcze pozmienia.



No to może nam wytłumaczysz co ma za uszami, co pozmieniał i co pozmienia. Trochę pamiętam, trochę doczytałem i wydaje mi się że jako jedyny ma mniej więcej od 30 lat spójny przekaz, więc oświeć mnie mistrzu.

W najgorszym przypadku KNP okaże się taką samą skundloną, kolesiowską organizacją przestępczą, nastawioną na rabunek milionów Polaków, jak te które do tej pory rządziły. Nie da się bardziej sp***olić niż zrobiły to w ostatniej tylko dekadzie AWS, SLD, PiS i PO