18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ulifont

2014-10-22, 19:00
Wiecie, że korwin był pośmiewiskiem na równi z Janowskim? Śmiano się z niego wytykano, kiedyś nawet udało mu się do sejmu dostać jego partii, ale z w ch*j miernym skutkiem. Przez 25 lat ch*ja wielkiego jak Wisła zrobił, co do lustracji to są przesłanki, że "tak miało być". Był pajacem, potem powstało youtube, zaczęto go oglądać jako ciekawostkę. Potem gdzieś po 2005 zaczął być coraz popularniejszy ( PIS rządziła "niby prawica"), powstawały kwejki, sadistici, demotywatory, korwin piął się w internetach. Niezadowolona młodzież szukała alternatywy, buntu i znalazła kontrowersyjnego pajaca, którego poglądy są w ch*j naginane, trzeba nie urodzić się wczoraj by to wiedzieć. Wielu wyrosło z tego, inni nadal pozostali głupimi, a tymczasem kolejny zastęp jego fanów dobiega osiemnastki.

VolvoC30

2014-10-22, 19:20
ulifont napisał/a:

Chciałbym dać tak po mordzie tylko mocniej korwinowi i jego świcie,



Niestety twoje marzenia spełzną na niczym bo jesteś byle gówienkiem w porównaniu do Szanownego Janusza Korwina-Mikke. Możesz mu laske pociągnąć :wali: Tak jak to robisz biedroniowi.
Ps. Biedroń prosił przekazać: "wspaniała noc"

qwerq221

2014-10-22, 20:04
widać jaka moc jest w jej uderzeniach...

addekk1

2014-10-22, 20:25
Cytat:

I jeszcze tylu debili ci dało piwo, ja pie**ole, jak ten wasz ciul ostanie k***a nie wiem premierem/prezydentem/krulem to się zdziwicie małolaty jak zj***liście sobie życie. Teraz sami nie potraficie się wysrać, a chcecie całkowitej samodzielności.
Korwin modeluje swoje poglądy jak chce, jego plany zmieniają się jak plany III Rzeszy w okresie wojny.

jest to jedyna alternatywa która może coś zmienić, więc wole oddać na niego głos i żałować za 5 lat, niż oddać na to bydło z koryta POPiS SLD czy inne gówna i mieć świadomość, że nic nie zrobią i będzie tak ch*jowo jak było ;)
Z autopsji piszesz o problemach z wypróżnianiem się? Miałeś takowe w wieku 20 lat? Studiuje i pracuje, mam się dobrzę wiec od mojego zycia sie odpie**ol ;) Ale jakby nie pomoc rodziców to pewnie bym nie dał rady, bo w tym kraju dla kogoś bez doswiadczenia 8zł na godzine z elastycznymi godzinami pracy to jest luksus :)

ulifont

2014-10-22, 20:53
VolvoC30 napisał/a:



Niestety twoje marzenia spełzną na niczym bo jesteś byle gówienkiem w porównaniu do Szanownego Janusza Korwina-Mikke. Możesz mu laske pociągnąć :wali: Tak jak to robisz biedroniowi.
Ps. Biedroń prosił przekazać: "wspaniała noc"


Ja pie**ole co za młot!

Do reszty: Ja dziękuję za taką ch*jową alternatywę!!!

VolvoC30

2014-10-22, 21:00
ulifont napisał/a:


Ja pie**ole co za młot!

Do reszty: Ja dziękuję za taką ch*jową alternatywę!!!



ch*jowy to jest twój post i twoje podejście do Korwina-Mikke. Dla Ciebie Pana Janusza. Idź do twojego ruchu por*chasz sobie

tranzystor

2014-10-22, 21:20
premium122 napisał/a:



A co ci korwin przeszkadza?
Tusk i jego zgraja powinni tak dostawac ilekroc otworza usta albo wsadza reke do innej niz wlasnej kieszeni.



Na ch*j odrazu z Tuskiem wjeżdżasz i dlaczego nie wspomniałeś o Kaczyńskim? Może wszyscy go wk***iają, a akurat przyj***ny Kórwin najbardziej?

ulifont

2014-10-22, 21:22
VolvoC30 napisał/a:



ch*jowy to jest twój post i twoje podejście do Korwina-Mikke. Dla Ciebie Pana Janusza. Idź do twojego ruchu por*chasz sobie


k***a mać, co za oszołom, pan janusz? Jeszcze nazwij go świętym. Ten portal ginie i to za sprawą k***ina, ale tak to bywa jak się dzieci biorą za politykę.

spoko_juzik

2014-10-22, 21:41
ulifont napisał/a:

Chciałbym dać tak po mordzie tylko mocniej korwinowi i jego świcie,



O żebym Cie tak k***o jedna spotkał kiedyś w Krakowie, poznałbyś Świtę Korwina od strony czubka maczety...

takija

2014-10-22, 21:54
pie**olić o polityce pod filmem, w którym dwie baby bija się na ringu.....trzeba być popie**olonym.

Pozdrawiam chłopaków wyżej....

ulifont

2014-10-22, 21:57
spoko_juzik napisał/a:



O żebym Cie tak k***o jedna spotkał kiedyś w Krakowie, poznałbyś Świtę Korwina od strony czubka maczety...


Haha, to już nawet debile bez honoru głosują na tego oszusta w muszce? Wsadź sobie wraz ze swoją świtą te wasze maczety głęboko w odbyt.

spoko_juzik

2014-10-22, 22:16
ulifont napisał/a:


Haha, to już nawet debile bez honoru głosują na tego oszusta w muszce? Wsadź sobie wraz ze swoją świtą te wasze maczety głęboko w odbyt.



Przypuszczam, że mam wyższe wykształcenie niż ty, panie kolego, z całą swoją rodziną... razy dwa. To jedno.

Gdzie ja pisałem o "naszych maczetach"? Pisałem tylko o mojej. Maczety kolegów są mi zbędne. Z resztą - po co miałbym Ich fatygować?

ulifont

2014-10-22, 22:31
spoko_juzik napisał/a:



Przypuszczam, że mam wyższe wykształcenie niż ty, panie kolego, z całą swoją rodziną... razy dwa. To jedno.

Gdzie ja pisałem o "naszych maczetach"? Pisałem tylko o mojej. Maczety kolegów są mi zbędne. Z resztą - po co miałbym Ich fatygować?


Po pierwsze: teraz będziesz zgrywać "inteligenta"
Po drugie: jeśli wjeżdżasz na rodzinę to o tobie źle świadczy
Po trzecie: możliwe, że na mnie to i twoja maczeta by nie starczyła
Po czwarte: strasznie pie**olisz korwinowy maniaku!

AmorPatriae

2014-10-22, 22:51
@ulifont jesteś ciężkim przypadkiem ignorancji i ograniczenia. Prawdopodobnie nigdy nie zrozumiesz idei Korwina, współczuję.

ulifont

2014-10-22, 22:55
AmorPatriae napisał/a:

@ulifont jesteś ciężkim przypadkiem ignorancji i ograniczenia. Prawdopodobnie nigdy nie zrozumiesz idei Korwina, współczuję.


Idei korwina nawet on sam nie rozumie, ty jak się domyślam pewnie jesteś właścicielem dużej firmy, bądź jesteś przekonany, że takową założysz. Ludzie sukcesu z pod znaku kuca.