18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nanab

2014-10-22, 13:07
slabe ciosy poza tym ona na buffach jechala

Karololo16

2014-10-22, 13:15
Sterczy twardo jak mój ku*as ;0

Lares86

2014-10-22, 13:39
@Karololo16


W łonie twojej matki.

Forczman

2014-10-22, 14:05
ulifont, w prawie każdym twoim poście jest odwołanie do Korwina. Masz ze sobą jakiś problem? Za dożo socjalizmu w główce? Może nie tak z mentalnością? A może jesteś kucem ale jeszcze o tym nie wiesz?
Dam Ci dobrą radę:
1. Wstań od komputera
2. Podejdź do ściany
3. Stań twarzą do niej, następnie zrób parę kroków w tył
4. Pochyl głowę i zrób kilka szybkich kroków w przód.

piotrek9292

2014-10-22, 14:57
premium122
A co korwin przeszkadza? Jego prorosyjskie poglądy chociażby...

Vendetti

2014-10-22, 15:01
@piotrek9292 - Nie prorosyjskie, tylko obiektywnie trzeźwe. Powiedzenie, że wkurzanie Rosjan dla zasady jest dla Polski szkodliwe i, że interesy należy robić z tym, z kim się opłaca nam, to nie prorosyjskość...

rondżeremi

2014-10-22, 15:24
wystarczy jedno slowo i korwinowi rycerze dzielnie staja do boju ;] jeden za drugim. Zli socjalisci znow zatakowali krula;]]

proncislaw

2014-10-22, 16:04
JarosławTusk napisał/a:

Słabe ciosy i tyle.


UP dokładnie, już chyba na pierwszym bokserskim treningu uczą by wyprowadzać ciosy całym ciałem.

lukrecjo

2014-10-22, 16:58
Boks, kolejna zajebista sprawa która została sp***olona przez kobiety.

crazyhavoc

2014-10-22, 17:02
premium122 napisał/a:



A co ci korwin przeszkadza?
Tusk i jego zgraja powinni tak dostawac ilekroc otworza usta albo wsadza reke do innej niz wlasnej kieszeni.



taaa bo ten przychlast korwin ze swoimi zj***nymi pomyslami jest lepszy...

janlew

2014-10-22, 17:20
No akurat jest dużo lepszy.
47% mają republikanie w USA, a to są praktycznie takie same poglądy jak Korwina.
I w stanach gdzie oni żądzą jest fajnie, a nie tam gdzie rządzi ta czerwona swołocz demokraci jest ch*jowo.
Przynajmniej dla mężczyzny, nie wiem jak dla p*zdy. U nas tacy "demokraci" to 95% sejmu.
Ja tam bym chciał jak w Texasie mieć 8% podatku, prawo do wychowania dzieci po mojemu czy do posiadania broni by rodziny bronić, i wiele wiele innych wolności.
Tak więc czerwone owsiki, w dupie byliście i gówno widzieliście.

ulifont

2014-10-22, 18:15
addekk1 napisał/a:

boi sie ze Korwin tate mu od koryta odciągnie i będzie musiał się wziąć za uczciwą prace ;)


I jeszcze tylu debili ci dało piwo, ja pie**ole, jak ten wasz ciul ostanie k***a nie wiem premierem/prezydentem/krulem to się zdziwicie małolaty jak zj***liście sobie życie. Teraz sami nie potraficie się wysrać, a chcecie całkowitej samodzielności.
Korwin modeluje swoje poglądy jak chce, jego plany zmieniają się jak plany III Rzeszy w okresie wojny.

Vendetti

2014-10-22, 18:29
@ulifont - Masz zupełną rację! Nie ważne, że Korwin jest jedynym politykiem, który nie skacze z kwiatka na kwiatek, tylko konsekwentnie od dekad głosi to samo, bo Ty wiesz! Ty to przeczuwasz, prawda? On musi mieć jakieś niecne zamiary... Bo przecież pozwolenie ludziom żyć po swojemu, bez ingerencji państwa w to jakie żarówki używają u siebie w domu nikt z nas - tak na serio - sobie nie poradzi. I nie o to chodzi, żeby narzucić trend, że ludzie muszą brać odpowiedzialność za swoje czyny i zacząć myśleć za siebie, prawda? Nie chodzi o to, żeby ludzi zaczęli się uczyć żyć samodzielnie. Tak naprawdę chodzi mu o to, żeby nasze pokolenie nagle nie miało socjalu! Żeby nam się żyło gorzej, z powodu innych, znakomitych jednostek, które same nie są w stanie nawet miesięczny na autobus sobie zakupić.

Słyszę Cię Towarzyszu! Słyszę Cię głośno i wyraźnie! Prowadź! Niech rewolucja w końcu odda władze wszechpotężnemu państwu! Niech sierp i młot wisi wysoko nad urzędami!

Zaprawdę inspirującym jesteś towarzyszem, towarzyszu!

A teraz tak na poważnie - co Ci dolega?

Kv...........ft

2014-10-22, 18:41
ulifont napisał/a:


I jeszcze tylu debili ci dało piwo, ja pie**ole, jak ten wasz ciul ostanie k***a nie wiem premierem/prezydentem/krulem to się zdziwicie małolaty jak zj***liście sobie życie. Teraz sami nie potraficie się wysrać, a chcecie całkowitej samodzielności.
Korwin modeluje swoje poglądy jak chce, jego plany zmieniają się jak plany III Rzeszy w okresie wojny.



Przecież teraz w Polsce jest tak dobrze, że ludzie sp***alają pracować, żyć i rodzić dzieci na zachód który bogacił się 50 lat temu dzięki takim Korwinom, bo mają taką faneberię, a nie dlatego że nie mają z czego żyć. Musi tak być, bo w TVN tak mówili, w GóWnie pisali, a rzeczywistość za oknem to iluzja.

Korwin powiadasz zmienia poglądy?





janlew napisał/a:

No akurat jest dużo lepszy.
47% mają republikanie w USA, a to są praktycznie takie same poglądy jak Korwina.
I w stanach gdzie oni żądzą jest fajnie, a nie tam gdzie rządzi ta czerwona swołocz demokraci jest ch*jowo.



Nie obrażaj krula. Republikanie to też niezłe mendy i nie mają w Polsce swojego odpowiednika pod względem programowym, chociaż wały kręcą nie gorzej niż POPiS. KNP najbliżej jest do Tea Party.