18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ra...........it

2014-06-17, 12:18
Słuszna inicjatywa, tylko kierowca perkusista jakiś dziwny szczękościsk ma

TRQPL

2014-06-17, 12:25
Wydłużając wiek emerytalny premier jasno odpowiedział na zadawane mu pytanie.

- panie premierze jak tu żyć ?

- Krótko.

PS up amfetamina na rynku.

nowynick

2014-06-17, 12:38
tak za cały ten syf odpowiada jedna osoba i to w dodatku ta, która dorwała się do władzy kiedy już prawie wszystko zostało rozkradzione (nie żebym twierdził, że obecny rząd nie kradnie, ale największe wałki to lata 90-te)...

yava1111

2014-06-17, 13:04
@ sprawdź kadrę UD,UW oraz innych czerwonych demokratów to dowiesz się kto rządzi teraz.

Lexus23K

2014-06-17, 14:06
Jakie to życiowe... ;(

cocaine.animals

2014-06-17, 14:22
Fajne! Wk***iać mnie to zaczyna, wszyscy znajomi wypie**alają na wyspy, czemu k***a u nas nie może być na tyle normalnie żeby wszyscy byli tutaj! Ty ryży k***iszonie połowę znajomych przez ciebie straciłem :plzdie:

Krak

2014-06-17, 14:43
Jakieś takie inteligentne facjaty mają, co rzuca cień na dotychczasowych bohaterów filmów z zielonej wyspy :)

Urynoterapeuta

2014-06-17, 14:51
zapowiadalo sie tandetnie ale dobre w ch*j. Rudego bym w karcerze zamknal i katowal go tym

Hooch

2014-06-17, 14:51
Podoba mi się. Wesołe chłopaki

kamiljot

2014-06-17, 14:57
I to jest, k***a, punk! Piwo!

sancho457

2014-06-17, 15:12
nie każdy ma fajny głos ale i tak piwo za wykonanie bo fajne :D

hogg

2014-06-17, 15:23
Masz łeb i ch*j to kombinuj a nie liczysz, że rząd ci da.

Ludzie z Polski uciekają od końca II wojny światowej. Nielegalnych i legalnych emigrantów z Polski było na całym świecie w milionach. Czy były wizy czy ich nie było, ludzie bez przerwy stąd wyjeżdżali. Ci co mieli większe jaja wyjeżdżali nawet nielegalnie, dużą część by chciała ale się bała. I nikt o Tusku nawet nie słyszał.

Potem Polska weszła do Unii, nastąpiła kolejna fala emigracji.
Potem otwarto rynki pracy dla Polaków, i znów kolejna fala emigracji.

Ale zawsze była grupa ludzi która nie umiała sobie poradzić i winny swej niezaradności szukali zawsze w innych a nigdy w sobie. A im bardziej ktoś tępy i niezaradny tym bardziej winił rząd, jaki by on nie był i kto by nie rządził. Wystarczy spojrzeć na PGRowskie wiochy. Kiedyś był PGR, socjalizm i traktor na talon i czy PGR był rentowny czy nie, ch*j to kogo obchodziło bo rząd wypłacał co miesiąc tysiące pensji i to było git. Potem socjalizm się skończył i trzeba było samu sobie dać radę, no i niestety, wielu nie podołało.

Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, skoro ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka, który pracował w PGRze i miał wszystko z socjalu :)

No to jak oni mają żyć, no jak, powiedz no jak :)

Magnic

2014-06-17, 15:25
Wpada w ucho :amused: