18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudane akcje z moich filmików.

Superdzoj • 2014-03-13, 16:18


Facebook . com / dzojer - mój fanpage :)

Jupnik

2014-03-13, 16:36
I dobrze Ci tak, pedale. Skejty i wytwory podobne powinno się tępić- dobrze, że sami też to robicie.

el...........wy

2014-03-13, 16:41
@up
Tępić to się powinno cebulastych bezmózgów takich jak ty.

Tomikchomik1

2014-03-13, 16:41
Koleś, sadol to nie miejsce do reklamowania się. Chciałeś wkupić się w łaski nasze, upadkami, ale mizernie ci to wyszło, bo jak nie ma krwi to sadol się nie cieszy. Rozumiem, że z sadola ostatnimi czasy, zrobiła się strona dla bezmózgich dzieciaków, których byle gówno śmieszy i cieszy, ale są jakieś umiary. Nie przedstawiasz nam litrów krwi, złamań, mordów, naśmiewania się z murzynów i reszty zwierząt, czy czegokolwiek co zdrowego człowieka obrzydzi (albowiem żaden prawdziwy sadol nie jest do konca normalny, cos o tym wiem po sobie), to więcej nie pisz postów, nie dodawaj filmików itd, bo najzwyczajniej w świecie, nie zdobędziesz naszego uznania. Ja piwa nie dam, i każdy sadol z krwi i kości również nie da. Jedyne jakie dostaniesz, to od gimbozjebów i reszty pospólstwa. Więc jesli cieszy cię, sława wśród hołoty, to tym bardziej nie masz tu czego szukać. Rzekłem.

le...........ce

2014-03-13, 16:45
Jupnik napisał/a:

I dobrze Ci tak, pedale. Skejty i wytwory podobne powinno się tępić- dobrze, że sami też to robicie.



Powiedziała gruba ciota, mocna zza klawiatury :) Pewnie jedyny sport jaki uprawiasz to ekstremalne wyjście po chipsy, albo frytki do Maka :roll:
_______________________________________________________________________________________________

Ode mnie masz piwko. Wczoraj przypadkiem trafiłem na twój fanpejdż na facebooku i stwierdzam, że jest okej :ok:

Riders97

2014-03-13, 16:49
Tutaj nie zaistniejesz idź na kwejka

mateuszek31

2014-03-13, 18:16
co to za kawałek w tle?

Myszka696

2014-03-13, 18:57
Ale się czepiacie, może i się reklamuje ale ch*j z tym,zawsze miło popatrzeć jak ktoś zalicza glebe:P

D@vidoV

2014-03-13, 19:49
Hu hu hu jestem taki fajny bo się wyjebuję na ryj przed kamerą, wrzuce na sadistica, dadzą mi piwa.

Taki ch*j. Nie.

RustyRat

2014-03-13, 20:16
a ja dam piwo, wy smutne ku*asy ;]

Molp

2014-03-13, 20:20
Fajnie że zamiast coś rozwalać, zajmujesz się to tym tym ... skakaniem po murkach, parkury jakieś :) Nie zrozum mnie źle ale jako że to twój pierwszy post dam ci kilka rad odnośnie wrzucania materiałów:

* Cycki, cycki i cycki

Sorry, nie ma piwa, sam sobie dopowiedz dlaczego (i podciągnij spodnie bo ci majty widać)


I DO CAŁEJ WIELMOŻNEJ RESZTY WAĆPANÓW!

Proszę, k***a, bardzo proszę nie wrzucajcie tego ścierwa z tą cholerną polonistką (chyba że będzie nago)!

hgh

2014-03-13, 22:55
Pozytywne, bo sport jest, tylko chyba masy trochę mało?

Jupnik: odwalcie się od gościa trollu, bo on przynajmniej uprawia sport, a nie jak większość Internautów 24/7 przed ekranem.. zalane tłuszczem hamburgery, specjaliści od oceniania wszystkiego.

Piwko leci, jest pozytywnie!

Bociek

2014-03-14, 00:13
bieganie po mieście to już sport? zara będzie ekstremalne stanie w kolejce po meblościankę paździerzową