18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudane akcje z moich filmików.

Superdzoj • 2014-03-13, 16:18


Facebook . com / dzojer - mój fanpage :)

di...........os

2014-03-14, 21:54
pekka satan napisał/a:

Czyli rozumiem, że ów "sport" czyni się tylko i wyłącznie dla nagrań i kompilacji... Podziwiam czasem umiejętności, ale gdzie ma to przełożenie? Chyba nie robicie tego w celu zdobywania kolejnych osiągnięć, a właśnie dla "kompilacji" fajnych ujęć. To nie jest głęboka wypowiedz ot pierwsze co mi przyszło do głowy podczas przechylania browara :)



1. OWY sport (zwracam uwagę dlatego, że ostatnimi czasy słówko "ów" stało się modne - czemu jednak k***a nikt nie umie się nim posługiwać, odmieniać we właściwy sposób?)
2. Skoro przyczepiłem się do "ów", przyczepię się i do reszty: a) sportu się nie czyni, a uprawia, b) drugie zdanie to chyba google translate ci układał c) Oni mają umiejętności w celu zdobywania kolejnych osiągnięć? Co to znaczy?
3. Po co wobec tego gra się w nogę, kosza, siatkę itd. jeśli nie wyłącznie dla satysfakcji? Ano po to, żeby zarobić. Nie zmienia to jednak faktu, że większość profesjonalnych sportowców lubi to, co robi na co dzień.

Rafal1757

2014-03-14, 22:02
ziomeczku biegaj w kasku ;p i powodzenia

sebix97

2014-03-14, 22:40
Na ch*j biegacie i sie kaleczycie..
Jebnij raz porządnie, niech kręgosłup jebnie, bo takim pukaniem to sobie co najwyżej palce powybijasz...

Batory93

2014-03-14, 23:01
ch*jowe. Pozdrawiam :)

ellsworth

2014-03-14, 23:22
Trudno to nazwać sportem, bo sport (amatorski) to zdrowie, a takie wyczyny są mordercze dla stawów, o innych częściach ruchomych i nieruchomych delikwenta nie wspominając. No, ale powodzenia. Niech ci beton miękki będzie ;-)

Mr.Drwalu

2014-03-15, 10:34
Riders97 napisał/a:

Tutaj nie zaistniejesz idź na kwejka



Już zaistniał jak można zauważyć. Temat leży na głównej, a poza tym po co ma iść na Kwejka? Przecież sadol w 85% to sam kwejk. :>

komorrr

2014-03-15, 11:37
Ale z niektórych są zj***ne ryje ...
Są gleby ? - Są.
Wiec zamknijcie pyski ;)

Keeze

2014-03-15, 13:51
A mi się podobało. Szacunek dla chłopaka za to, że mimo niepowodzeń jedzie dalej i robi coś ciekawego, a wam nołnejmy siedzące całymi dniami i nocami na kompie wpie**alając żarcie robione przez matkę, wielka murzyńska pała w dupę.

Dalione

2014-03-15, 13:57
@Tomikchomik1
Widzę że Ty również dajesz w k***ę tematów o tej tematyce o której napisałeś :)

karfil29

2014-03-16, 13:32
Chłopak z Radomia.