18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudane akcje z moich filmików.

Superdzoj • 2014-03-13, 16:18


Facebook . com / dzojer - mój fanpage :)

PoMaluchu

2014-03-14, 18:59
k***a jak ja Ci zazdroszczę, że masz taką zajawkę. W Twoim wieku, robiło się salta i inne wygłupy, ale takich faz jeszcze nie było...internet kulał i nie było skąd brać pomysłów.
Piwo dałem ale bezalkoholowe bo sportowcy nie piją :)
Pozdro

MG42

2014-03-14, 19:02
komunikat do wszystkich hejterów: dopada was refleksja i dobrze, bo nic poza siedzeniem przed kompem was nie interesuje i sami nie macie się czym pochwalić, bo macie po prostu mizerne nic niewarte życie.

Jak dla mnie chłopak robi co lubi i ma na tyle dystansu do siebie żeby pokazać niepowodzenia.

A wy?! Co macie?! Upasione świnie za żony i dzieci które wy uważacie za wspaniałe, a tak naprawdę to zjeby, których nikt nie lubi, a wy jesteście na tyle ślepi żeby to zauważyć.

Albo jesteście bandą dzieciaków, które bez perspektyw spoglądają w przyszłość czekając na nową edycję gry na PS lub jaracie się ch*j wie jakimi filmikami na YT lub jesteście wychowani jak buce z obory na takich co nie widzą nic poza czubkiem nosa.

Pozdrawiam ch*je !!!

fabiothethird

2014-03-14, 19:05
Po ilości scenek w filmiku nasuwa się pytanie - a masz jakieś udane akcje? :D


PS. to nie hejt - rób chłopie dalej to co lubisz tylko na głowę uważaj.

pawello167

2014-03-14, 19:06
jak Wam powiem, ze typ jest z Radomia to mu pojedziecie. a jest, poznaje te miejsca

di...........os

2014-03-14, 19:13
Super zajawka. Zawsze się zastanawiałem, ile gleb musi zaliczyć sportowiec - np. taki halfpipe'owiec - by napie**alać to, co napie**ala...


Swoją drogą, zapewne masz całe zabliźnione czoło :D ?

Tomikchomik1 napisał/a:

Koleś, sadol to nie miejsce do reklamowania się. Chciałeś wkupić się w łaski nasze, upadkami, ale mizernie ci to wyszło, bo jak nie ma krwi to sadol się nie cieszy. Rozumiem, że z sadola ostatnimi czasy, zrobiła się strona dla bezmózgich dzieciaków, których byle gówno śmieszy i cieszy, ale są jakieś umiary. Nie przedstawiasz nam litrów krwi, złamań, mordów, naśmiewania się z murzynów i reszty zwierząt, czy czegokolwiek co zdrowego człowieka obrzydzi (albowiem żaden prawdziwy sadol nie jest do konca normalny, cos o tym wiem po sobie), to więcej nie pisz postów, nie dodawaj filmików itd, bo najzwyczajniej w świecie, nie zdobędziesz naszego uznania. Ja piwa nie dam, i każdy sadol z krwi i kości również nie da. Jedyne jakie dostaniesz, to od gimbozjebów i reszty pospólstwa. Więc jesli cieszy cię, sława wśród hołoty, to tym bardziej nie masz tu czego szukać. Rzekłem.




Po tylu latach na sadolu, jeszcze się nie nauczyłeś, że krew, złamania i mordy, to specjalizacja działu HARD? A teraz grzecznie oddal się. Jeszcze ten mentorski ton wypowiedzi... :idzwch*j:

plastuf

2014-03-14, 19:16
a masz piwko, za radom :piwo:

dram09

2014-03-14, 19:23
Superdzoj napisał/a:

Facebook . com / dzojer - mój fanpage :)



Dlaczego "zacisze" takich osób zawsze nazywa się j***nym fanpagem, nie zrozumiem tego celebrytowania na siłę, w dodatku autoreklama z podawaniem "fanpejdżów" jest takie... passe, za to ch*j w dupala ale rób dalej co tam robisz, zawsze coś. :ok:


I jeszcze taki prezent dla autora ode mnie i rada, że jak coś robisz w życiu to rób to dla siebie a nie na pokaz.


klakier1111

2014-03-14, 19:41
Tomikchomik1 napisał/a:

Koleś, sadol to nie miejsce do reklamowania się. Chciałeś wkupić się w łaski nasze, upadkami, ale mizernie ci to wyszło, bo jak nie ma krwi to sadol się nie cieszy. Rozumiem, że z sadola ostatnimi czasy, zrobiła się strona dla bezmózgich dzieciaków, których byle gówno śmieszy i cieszy, ale są jakieś umiary. Nie przedstawiasz nam litrów krwi, złamań, mordów, naśmiewania się z murzynów i reszty zwierząt, czy czegokolwiek co zdrowego człowieka obrzydzi (albowiem żaden prawdziwy sadol nie jest do konca normalny, cos o tym wiem po sobie), to więcej nie pisz postów, nie dodawaj filmików itd, bo najzwyczajniej w świecie, nie zdobędziesz naszego uznania. Ja piwa nie dam, i każdy sadol z krwi i kości również nie da. Jedyne jakie dostaniesz, to od gimbozjebów i reszty pospólstwa. Więc jesli cieszy cię, sława wśród hołoty, to tym bardziej nie masz tu czego szukać. Rzekłem.



Ty chyba w dupie byłeś i gówno widziałeś :D

Japie**ole haha...te twoje wypociny rozbawiły mnie to łez no k***a aż mi się ch*j do dupy schował :D

Cycuszenki

2014-03-14, 19:42
Kalumnie, wyzwiska i niesława malkontentom, którzy jedyne co w życiu robią, to sranie pod siebie, oglądanie tvn, i mówienie, że w Polsce jest wszystko dobrze, że jak Ci się niepodoba, to wypie**alaj, a Tusk jest najlepszy, i za komuny było lepiej, a te sporty to dla pedałów, i po ch*j to, tylko murki niszczą. Gińcie, k***y, zakały tego kraju. Oby was kwasem zalało. I ciapaki w dwunastnicę prosto j***ły.

Madroxx

2014-03-14, 20:09
W pierwszym komentarzu to chyba chodziło o takie wybryki natury:


pekka satan

2014-03-14, 20:41
Czyli rozumiem, że ów "sport" czyni się tylko i wyłącznie dla nagrań i kompilacji... Podziwiam czasem umiejętności, ale gdzie ma to przełożenie? Chyba nie robicie tego w celu zdobywania kolejnych osiągnięć, a właśnie dla "kompilacji" fajnych ujęć. To nie jest głęboka wypowiedz ot pierwsze co mi przyszło do głowy podczas przechylania browara :)

stankry

2014-03-14, 20:43
pinokio miał więcej gracji w r*chach. I częściej zmieniał koszulki ...

CezaryS

2014-03-14, 21:16
ziomeczku nuta która leci w tle w 2.09 ta techniaweczka ze stękami jak się nazywa?

WilkuDEVGRU

2014-03-14, 21:26
@Superdzoj czy pierwszy fragment filmu to nie jest Plac zamkowy w Lublinie ?