18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieskuteczne Regulacje Dostepu do Broni Palnej w USA

Riffer • 2013-05-03, 19:54
Jako ze jestem zwolennikiem swobodnego dostepu do BRONI PALNEJ, jak i bialej.

Wrzucam konkretny Material dotyczacy Swobodnego Posiadania Broni w USA i jego Regulacjach.



:thisissadistic:

Dla lewakow i gowna - czyt. gejow Material sie nie spodoba.

grzybek507

2013-05-03, 20:02
W Polsce by się k***a pozabijali..

WhoCaresAboutNik

2013-05-03, 20:04
Ja tez jestem za. Najwyzej jak wprowadza kiedys to sie debile powystrzelaja i po klopocie. Ale jak narazie trzeba zmienic prawo dot. obrony siebie. Znajomy wlasnie posiedl siedziec bo polamal reke nacpanemu bandycie z nozem ktory chcial od niego i jego dziewczyny 50zl wymusic. A to tylko dlatego ze trenowal jakas sztuke walki i jego rece potraktowali jako bron biala.

Riffer

2013-05-03, 20:10
WhoCaresAboutNick napisał/a:

Ja tez jestem za. Najwyzej jak wprowadza kiedys to sie debile powystrzelaja i po klopocie. Ale jak narazie trzeba zmienic prawo dot. obrony siebie. Znajomy wlasnie posiedl siedziec bo polamal reke nacpanemu bandycie z nozem ktory chcial od niego i jego dziewczyny 50zl wymusic. A to tylko dlatego ze trenowal jakas sztuke walki i jego rece potraktowali jako bron biala.



Oczywiscie tez tak uwazam, najpier prawo do obrony potem bron, ale o tym o czym mysle to bym musial ksiazke napisac jak wprowadzac prawa i dlaczego :D , ale fajnie ze to rozumiesz. Piwko

@grzybek

Jak ty bys mial bron palna teraz w domu to bys wyszedl na ulice i zabijal ludzi? :idzwch*j:

@down

Jesli ja jestem "nieludziem" to wychodzi na to ze teraz jest na odwrot.

maderfakermen

2013-05-03, 20:14
broń dla ludzi - tak. dla ciebie - nie.

donplicco

2013-05-03, 20:18
grzybek507 napisał/a:

W Polsce by się k***a pozabijali..



Ja jebię... następny oszołom.

ja...........ax

2013-05-03, 20:25
ja jestem przeciw broni każda p*zda z pistoletem zgrywa twardziela jak by siedziała, na kompie i komentowała na sadisticu, żeby kogoś obić lagą czy sprzedać kosę trzeba mieć jednak troszkę więcej chęci i jaj, po za tym łatwiej się przed tym obronić choćby ucieczką

WhoCaresAboutNik

2013-05-03, 20:28
Moze by sie i pozabijali, ale czy to jest moj problem? Ja sie w takich srodowiskach nie obracam, aby ludzie z klamkami na codzien chodzili. Jak bede odczuwal potrzebe to sobie wtedy cos kupie porecznego na ulice, a do domu oczywiscie jakas pompka. Tsk Tsk zrobisz i zlodziej sp***ala.

Riffer

2013-05-03, 20:30
jabolmax napisał/a:

ja jestem przeciw broni każda p*zda z pistoletem zgrywa twardziela jak by siedziała, na kompie i komentowała na sadisticu, żeby kogoś obić lagą czy sprzedać kosę trzeba mieć jednak troszkę więcej chęci i jaj, po za tym łatwiej się przed tym obronić choćby ucieczką



p*zda zgrywa twardziela? ja tam bym sie bal pojsc na dozywoscie do wiezienia ewentualnie kare smierci za zabojstwo. Ktos naprawde by musial cos zrobic zlego dla mnie czy dla moich bliskich, ale wtedy mlotek tez jest dobry.

WhoCaresAboutNik

2013-05-03, 20:40
jabolmax napisał/a:

ja jestem przeciw broni każda p*zda z pistoletem zgrywa twardziela jak by siedziała, na kompie i komentowała na sadisticu, żeby kogoś obić lagą czy sprzedać kosę trzeba mieć jednak troszkę więcej chęci i jaj, po za tym łatwiej się przed tym obronić choćby ucieczką



U nas w kraju strach sie bronic bo jeszcze siedziec pojdziesz. Tez nie zawsze jest mozliwosc ucieczki. Tak wiec twoje argumenty sa do dupy.

A tak osobiscie, jak bym wiedzial ze koles ktory mnie atakuje ma za cel usmiercic mnie, nie mial bym zadnych zahamowan. Uzylbym wszystkich narzedzi i sposobow ktore by mi pomogly pozbyc sie agresora. Nawet jak jestem grubasem i komentuje na sadolu.

St...........el

2013-05-03, 21:47
Zauważyliście, że c**y, które są przeciwko broni, nie były ani razu na strzelnicy? :roll:

ja...........ax

2013-05-03, 22:09
może nie rozumiecie wytłumaczę to dokładniej, od czasu do czasu w takim Krakowie zdarzy się kibicom wisły czy to krakowii potraktować kogoś maczetą, wyobraźcie sobie co by było gdyby zamiast takiej maczety, miał półautomat, strzelał w dodatku jak murzyni z filmów, z miejsca jest ranionych kilka osób postronnych, wysokość kara nie ma wpływu na wysokość przestępczości, ma na nią wpływ wykrywalność i stan ekonomicznosocjalny

St...........el

2013-05-03, 22:33
jabolmax napisał/a:

może nie rozumiecie wytłumaczę to dokładniej, od czasu do czasu w takim Krakowie zdarzy się kibicom wisły czy to krakowii potraktować kogoś maczetą, wyobraźcie sobie co by było gdyby zamiast takiej maczety, miał półautomat, strzelał w dodatku jak murzyni z filmów, z miejsca jest ranionych kilka osób postronnych, wysokość kara nie ma wpływu na wysokość przestępczości, ma na nią wpływ wykrywalność i stan ekonomicznosocjalny



Zastanawia mnie skąd biorą się tacy ignoranci, sami sobie udowadniający bycie debilami. Gdybyś choć trochę znał się na temacie, lub przynajmniej ruszył dupę i posprawdzał informację wiedziałbyś, że:
- pseudokibice to tak naprawdę gangi narkotykowe
- dawno posiadają broń
- broń jest nielegalna i głównie nielegalną broń posiadają i jest ona nawet automatyczna
- maczety można nosić po mieście, więc glina się nie przyczepi, a spełnia efekt psychologiczny - gorzej jest zginąć będąc ćwiartowanym, niż dostać kulkę
- statystyki dowodzą, że po wprowadzeniu ogólnodostępnej broni (czyt. dla praworządnych i zdrowych psychicznie obywateli) ilość przestępstw drastycznie spada lub przynajmniej utrzymuje się na podobnym poziomie
- pistolety to tzw. "półautomaty" czyli w Polsce wedle kretyńskiej nomenklatury broń samopowtarzalna
- w Polsce ilość posiadaczy broni (także posiadaczy karabinów - znajomy posiada AKS 47, Beryla i Glocka 19) wzrasta, mimo to przestępstwa (nawet z udziałem broni palnej) spadają
- jest broń czarnoprochowa od 2004 roku - dostępna bez zezwoleń i od ręki, jakoś nie ma nawet statystyk policyjnych dot. tego oręża ze względu na marginalność tego zjawiska

- ta twoja nieuchronność kary to możliwość dostania kulki w łeb od potencjalnej ofiary, więc sam poparłeś właśnie dostęp do broni

Więc wielki ch*j wam w oczy lewaki. Boicie się własnego cienia nawet, więc pewnie jeszcze światło zdelegalizujecie? :roll:

Taka jest prawda, że zakazami nikt nie złagodzi ludzkiej agresji, pychy, nienawiści, zazdrości, czy niechęci - a "zło" zawsze znajdzie środki - ludzka kreatywność jest prawie nieograniczona.

Riffer

2013-05-03, 23:09
Sllipp napisał/a:



Zastanawia mnie skąd biorą się tacy ignoranci, sami sobie udowadniający bycie debilami. Gdybyś choć trochę znał się na temacie, lub przynajmniej ruszył dupę i posprawdzał informację wiedziałbyś, że:
- pseudokibice to tak naprawdę gangi narkotykowe
- dawno posiadają broń
- broń jest nielegalna i głównie nielegalną broń posiadają i jest ona nawet automatyczna
- maczety można nosić po mieście, więc glina się nie przyczepi, a spełnia efekt psychologiczny - gorzej jest zginąć będąc ćwiartowanym, niż dostać kulkę
- statystyki dowodzą, że po wprowadzeniu ogólnodostępnej broni (czyt. dla praworządnych i zdrowych psychicznie obywateli) ilość przestępstw drastycznie spada lub przynajmniej utrzymuje się na podobnym poziomie
- pistolety to tzw. "półautomaty" czyli w Polsce wedle kretyńskiej nomenklatury broń samopowtarzalna
- w Polsce ilość posiadaczy broni (także posiadaczy karabinów - znajomy posiada AKS 47, Beryla i Glocka 19) wzrasta, mimo to przestępstwa (nawet z udziałem broni palnej) spadają
- jest broń czarnoprochowa od 2004 roku - dostępna bez zezwoleń i od ręki, jakoś nie ma nawet statystyk policyjnych dot. tego oręża ze względu na marginalność tego zjawiska

- ta twoja nieuchronność kary to możliwość dostania kulki w łeb od potencjalnej ofiary, więc sam poparłeś właśnie dostęp do broni

Więc wielki ch*j wam w oczy lewaki. Boicie się własnego cienia nawet, więc pewnie jeszcze światło zdelegalizujecie? :roll:

Taka jest prawda, że zakazami nikt nie złagodzi ludzkiej agresji, pychy, nienawiści, zazdrości, czy niechęci - a "zło" zawsze znajdzie środki - ludzka kreatywność jest prawie nieograniczona.



Pieknie to Opisales, i Nawet jest o Czarnoprochowcach, fajne maszynki :D

:wodka: dla ciebie

Nie rozumiem jak mozna mowic ze swobodny dostep do broni zwiekszy przestepczosc, moze wiecej ludzi uzyje broni palnej w przestepstwie ale przestepstwa spadna i o to chodzi.

@btw Czy ktorykolwiek z lewakow wie jak latwo jest 'wyprodukowac' materialy wybuchowe?
no wlasnie bardzo latwo. A ludzie w Polsce siebie na codzien nie wysadzaja :idzwch*j:

Jack Daniel's

2013-05-03, 23:15
govinem napisał/a:


Dla lewakow i gowna - czyt. gejow Material sie nie spodoba.



Jestem lewakiem, nie lubię gówna - czyt. gejów. Materiał mi się podoba. I co powiesz, autorze?