18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieskuteczne Regulacje Dostepu do Broni Palnej w USA

Riffer • 2013-05-03, 19:54
Jako ze jestem zwolennikiem swobodnego dostepu do BRONI PALNEJ, jak i bialej.

Wrzucam konkretny Material dotyczacy Swobodnego Posiadania Broni w USA i jego Regulacjach.



:thisissadistic:

Dla lewakow i gowna - czyt. gejow Material sie nie spodoba.

Riffer

2013-05-03, 23:17
Jack Daniel's napisał/a:



Jestem lewakiem, nie lubię gówna - czyt. gejów. Materiał mi się podoba. I co powiesz, autorze?



ze ch*j MNIE TO OBCHODZI :trollencjusz:

Olasty

2013-05-03, 23:24
k***a mać jak ten murzyn mówił, każdy ma śmiercionośną broń. Japie**ole co za argument można, zaj***ć kogoś rękoma, ucinajmy ręce. Można zabić kogoś kamieniem, ku*asem, czy k***a plecami jak będziemy mieli szczęście. Jednak jak bandyta miałby mnie sztyletować i miałbym się wykrwawiać minut 10 to wolałbym dostać kulkę i względnie bezboleśnie (zależy w co dostaniemy) umrzeć. Argumenty przeciwników broni zawsze są takie same. Bronią można zabić, dzieci jak złapią to wypadki itp. Z dziećmi kwestia zabezpieczenia broni i wychowania. Mój ojciec jest myśliwym i zawsze broń -a miał jej z 7 sztuk- chował w szafie pancernej, poza tym wykształcił u mnie za dziecka nawyki czego można, a czego nie można z bronią robić. Dlatego lepiej, żeby o broni mówić dużo to i będzie mniej wypadków. Poza tym lud może się bronić, jednostka może się bronić. Każdy argument leży po stronie posiadaczy broni, a przeciwnicy zawsze mówią to samo bo to bo tamto, tak samo jak nasi politycy.

ramzes12

2013-05-03, 23:31
Prosta zależność.
Przestępca stoi ponad prawem-nie liczy się z nim, może mieć każdy rodzaj broni.
Ofiara do prawa musi się dostosować- chodzi mi o możliwości obrony własnej.
Jeśli prawo w tej sytuacji coś ogranicza, to tylko ofiarę.

boolgot

2013-05-03, 23:46
Cytując wywiad z JKM:

TVN: - Nie będę czuł się bezpiecznie wiedząc, że kilku ludzi wokół mnie ma broń i może mnie zabić jeśli na nich źle spojrzę czy krzywo się uśmiechnę.
JKM: - A jak ma czuć się kobieta idąc ulicą i wiedząc, że każdy facet ma przy sobie narzędzie gwałtu ?
TVN: - Nie każdy facet jest gwałcicielem.
JKM: - Nie każdy uzbrojony jest mordercą.

koniec wywiadu i cytatu :)

Riffer

2013-05-03, 23:57
boolgot napisał/a:

Cytując wywiad z JKM:

TVN: - Nie będę czuł się bezpiecznie wiedząc, że kilku ludzi wokół mnie ma broń i może mnie zabić jeśli na nich źle spojrzę czy krzywo się uśmiechnę.
JKM: - A jak ma czuć się kobieta idąc ulicą i wiedząc, że każdy facet ma przy sobie narzędzie gwałtu ?
TVN: - Nie każdy facet jest gwałcicielem.
JKM: - Nie każdy uzbrojony jest mordercą.

koniec wywiadu i cytatu :)



Ogladalem to, ale mimo to Facet z TVN dalej chcial wciskac ze bron dla 'ludu' jest zla, ale przyznal ze nie wie co mowic.

JKM rozj***l typa z TIVIENU :ok:

karkov666

2013-05-04, 00:14
Walczą z przestępstwami i nnnymi ch*jami-mujami dokonywanymi przy użyciu broni palnej.

Jakby wprowadzili każdemu po (załóżmy 18tym-25tym) roku życia nakaz posiadania broni to byłbym ciekaw wyników badań dotyczących przestępczości/przemocy/samobójstw/gwałtów etc. z użyciem broni palnej, bądź jakiejkolwiek przemocy.

Musiałoby oczywiście powstać prawo kiedy można użyć tej broni, a kiedy nie. Lecz sama świadomość tego, że każdy ma broń uchowała by "wiekszość" przed idiotami bawiącymi się w GTA w prawdziwym świecie. Eliminacja takich osób nastąpiła by niezwykle szybko i po jakimś czasie byłby spokój.

Mogło by się nawet okazać, że w końcu bóg zszedł na Ziemię.

WhoCaresAboutNik

2013-05-04, 00:23
Powiem tak. Jak jakis debil wyciagnie pukawke na ulicy, to przy powszechnym dostepie broni palnej bedzie mial 5 pukawek w siebie wycelowanych w ciagu 3 sekund. Zreszta bandyta bedzie wolal nielegalna bron, bo brak rejestracji i tania. Przy obwodzie kalingradzkim mozna kalasznikow AK 47 dorwac za 1k euro razem z amunicja. Pozadny pistolet ze sklepu by kosztowal by 1,5k PLN. Mozna miec cien nadzieji ze uda sie obronic, do tego taka bron nielatwo ukryc (w przypadku ak).

Extraordinary_Gentleman

2013-05-04, 00:37
govinem napisał/a:



Ogladalem to, ale mimo to Facet z TVN dalej chcial wciskac ze bron dla 'ludu' jest zla, ale przyznal ze nie wie co mowic.

JKM rozj***l typa z TIVIENU :ok:



Tak, tak, Korwin KRUL, i "jego" cudowne historyjki.

http://www.snopes.com/politics/quotes/reinwald.asp

Wszyscy Wy którzy jesteście za. W sumie sam jestem "za" ale nie na zasadach dostępności dla "wszystkich" Nie bierzecie pod uwagę jednej konkretnej w ch*j rzeczy. Tam ludzie są wychowywani w kulturze broni, coś jak my w kulturze wódki. Zastanawialiście się dlaczego wszyscy inni na całym świecie tak nas podziwiają za to? Ano właśnie, podobnie my podziwiamy ich. Tam tyczy się to broni (podobnie jak w innych krajach gdzie dostęp jest właściwie nielimitowany).

I jak wyobrażam sobie że nagle jeden z drugim elo rap jaro i lovelas staszek zaczną wymierzać "gnata za policzek" albo za to że się krzywo spojrzał.

To byśmy mieli tutaj k***a drugi meksyk :D

Zresztą wszyscy tu ogarnięci a jak się najebią czy wk***ią bo sąsiad nowym golfem pod blok podjechał to już by pół klatki schodowej było wyczyszczone albo powtórka z Oscara Pistoriusa.

Pozdrawiam was ciule.
PS. ch*j mnie obchodzi czy jesteście prawicowi czy lewicowi. jak nie myślicie logicznie to ch*j z wami wszystkimi.

dawid1992

2013-05-04, 01:28
1. Broń mogła by być ogólnie dostępna w Polsce, ale po co ? - ktoś kto chce mieć broń by zabijać bo jest np dilerem, gangsterem, mordercą tak czy tak ją zdobędzie a osoba narażona na atak nie ma się czym bronić gdyby miała łatwy dostęp do broni miała by ją przy sobie i zaj***ła by napastnika ale jest też druga grupa ludzi np dresów cwaniaków zwykłych bandytów którzy nie maja broni jak to bywa wśród asfaltów w USA dzięki czemu są mniej niebezpieczni
2. Broń powinna być legalna w USA a po co ?
- USA jest wielkim krajem i najbliższy komisariat policji jest oddalony czasem nawet o ponad 100 km policja do wezwania może przyjechać najszybciej w pół godziny godzinę czasem później wiec policjanta w tym momencie zastępuje nam pistolet który mamy pod ręką i który nas "obroni"
-w Ameryce grupa ludzi np dresów cwaniaków zwykłych bandytów ma już broń i jej używa wiec obywatel musi mieć się czym bronić .
Niektórzy traktują broń jak jakąś nowinkę techniczną i chcą żeby w Polsce też była legalna bo w Ameryce jest ale nie możemy używać tych samych argumentów bo u nas byle kto nie ma broni na ulicy bynajmniej ja nie słyszałem dawno o żadnej strzelaninie a odległości są mniejsze i policja choć tego nie robi to może przyjechać nieco wcześniej i nas uratować pozatym nie każdy byle złodziej włamujący się do sklepu czy do czyjegoś samochodu zasługuje na kulkę w łeb a ludzie którzy realnie narażeni są na potraktowanie bronią czyli ludzie bogaci tą broń mają

KKdemona

2013-05-04, 02:05
@WhoCaresAboutNick
Nie wierzę ci, kumpel napadł typa (nie rabunkowo ale jak to się mówi za darmo) ,połamał mu kości w twarzy i dostał wyrok w zawiasach :) Co moim zdaniem powinno się dla niego skończyć więzieniem, ale jednak był wolny. Więc nie wymyślaj bo ,żeby trafić do paki za przekroczenie granic obrony koniecznej to musiał złamać mu rękę a potem skakać po głowie. Prawo nie powinno zezwalać na lincz bo to nas odróżnia od afryki :)

ypsilanti

2013-05-04, 02:13
Tekst o broni i wpie**alanie w opis gejostwa i lewactwa świadczy tylko o tym, że najwidoczniej jakieś lewaki wyj***li Cię w dupę przy pomocy porządnej flinty, bo sorry, ale sensu w tym żadnego.

A co do tematu to broń dostępna dla wszystkich, ale tylko długa, którą możesz trzymać TYLKO w domu plus prawo, które pozwala odstrzelić każde ścierwo, które narusza twój prywatny teren.
Krótka nigdy masowo, bo nasza mentalność + zamiłowanie do dobrej zabawy % i zidiocenie społeczeństwa zapełniałoby serwisy informacyjne coraz to bardziej absurdalnymi i bezsensownymi przypadkami zabójstw w wyniku, "bo źle spojrzał", "bo nie miał papierosa", "bo nie zszedł z chodnika", "bo nie miał dwójki na piwo" itd. itp.

St...........el

2013-05-04, 02:47
govinem - dzięki za :wodka: wzruszyłem się :emo:

oozyxak0o

2013-05-04, 07:52
Nawet gdyby w Polsce broń palna była legalna to i tak byłoby stać na nią tylko nielicznych.

donplicco

2013-05-04, 08:06
Jack Daniel's napisał/a:



Jestem lewakiem, nie lubię gówna - czyt. gejów. Materiał mi się podoba. I co powiesz, autorze?



Ja Ci powiem,że pewnie Ci się tylko wydaje,że jesteś lewakiem. :)

thez

2013-05-04, 09:00
Ja powiem tyle, że polskie społeczeństwo jest całkowicie rozbrojone (nigdy na przestrzeni wieków nie było tak źle), do tego nie posiadamy (praktycznie, nie mówie o teorii) wojska. Do tego jesteśmy uzależnieni od Niemców, ktorzy byli naszym wrogiem jeszcze przed chrztem Polski.

Na bank nie pozwolą nam posiadać broni bo nasz kraj ma być landem niemieckim.