18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieskuteczne Regulacje Dostepu do Broni Palnej w USA

Riffer • 2013-05-03, 19:54
Jako ze jestem zwolennikiem swobodnego dostepu do BRONI PALNEJ, jak i bialej.

Wrzucam konkretny Material dotyczacy Swobodnego Posiadania Broni w USA i jego Regulacjach.



:thisissadistic:

Dla lewakow i gowna - czyt. gejow Material sie nie spodoba.

Tassadar

2013-05-04, 11:05
Posiadanie broni przez obywateli jest bardzo wskazane według mnie. Czarnoskórym i latynoamerykanom no i welurom powinno się zabronić ale każdy inny powinien ją mieć, na wypadek wojny, załóżmy że do Polski wjeżdża wroga armia, wchodzi do miasta wchodzi do wsi jak już żołnierze polegną i co? Nic, można z obywatelami robić co się chce bo się nie obronią, nie mają jak. Jak wiadomo partyzantka to duża siła obronna dla kraju. Zwłaszcza gdy frontu padają. Druga sprawa, jak sobie postawimy ze 4 fabryki broni nowe, to zawsze można ją komuś sprzedać, można chociaż 1000 osób zatrudnić ożywić transport i całą reszte sklepy itp, no i najgorsze, państwo na tym na pewno zarobi. Ale mam wrażenie że w naszym kraju jest jakiaś strefa antybiznesowa bo państwu nic nie wychodzi i się nie opłaca. Ludzie się mordują bez względu na to czy mają czy nie mają broni. A tam te dwa trzy wypadki na rok że jakiś baran nie umie gnata schować i se dzieciar palec od stopy odstrzeli to się powinno tylko tegoż barana winić. A nie szukać dziur w całym

dawid1992

2013-05-04, 11:20
Tannaim tak lepiej zeby obywatele chwycili za pistolety i zostali wymłuceni automatami pozatym kto by sie teraz w wojsko i wojne bawił gospodarczo nas wykanczaja nawet jednego czołgu sobie nie niszcząc wiec posiadanie broni ch*ja da pozatym gdybanie co gdyby nas zaatakowal inny kraj a pomysl co w czasie pokojuwyobraz sobie ze dresy na twoimosiedlu maja bron wyszedl bys ?

Uriz

2013-05-04, 13:00
Przypomnijcie mi proszę, kiedy ostatnim razem w Polsce ktoś wyjął swoją broń i zaczął strzelać do ludzi?
W stanach co chwile słyszymy o ludziach wyciągających legalną broń i strzelającą do dorosłych, jak i do dzieci (ostatnia historia z podstawówką) i powiedzcie mi, gdzie byli Ci wszyscy dobrze uzbrojeni obywatele stanów? Dobrym przykładem jest również strzelanina w kinie na premierze batmana - dziesiątki osób i zero broni. Teraz powiedzcie mi w jaki sposób taka osoba dałaby radę zrobić to samo z maczetą.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozwolenie_na_bro%C5%84#cite_note-1
Cytat:

Według raportu United States National Research Council z 2010 roku większy dostęp do broni oznacza więcej przestępstw


WhoCaresAboutNik

2013-05-04, 13:10
@KKdemona
Wszystko zalezy od tego jaki wyrok sedzia sobie wymysli.

Nutaharion

2013-05-04, 14:44
Wszyscy co piszą, że jak Polakom da się broń to się powybijają to jacyś chorzy psychicznie paranoicy. Ja nie wiem jak oni mogą żyć w społeczeństwie. Przecież skoro każdy człowiek z bronią chce ich zabić to znaczy, że każdy kierowca chce ich rozjechać na pasach, każdy kucharz chce im poderżnąć gardło a każdy pomocnik w Praktikerze zatłuc młotkiem.
No litości ludzie, jak Wy żyjecie na tym świecie skoro wszędzie widzicie koniec świata, śmierć i zniszczenie?

St...........el

2013-05-04, 19:11
Uriz, twój awatar z kaczyńskim wyjaśnia całą lewacką sp***oloność i kłamstwa :roll:

Uriz

2013-05-04, 22:29
Sllipp napisał/a:

Uriz, twój awatar z kaczyńskim wyjaśnia całą lewacką sp***oloność i kłamstwa :roll:



Awatar służy właśnie by wabić gimbusy, jak widać działa ;)

moje poglądy są głęboko prawicowe, ale nie te 'pisowskie', tylko raczej na solidnie patriotycznym skrzydle. Tak tylko czekałem, aż ktoś zamiast próbować obalić moje argumenty, to się przyczepi do awatara

Dlatego dziękuję Ci, za bycie kolejnym lemingiem.

donplicco

2013-05-05, 09:03
dawid1992 napisał/a:

Tannaim tak lepiej zeby obywatele chwycili za pistolety i zostali wymłuceni automatami pozatym kto by sie teraz w wojsko i wojne bawił gospodarczo nas wykanczaja nawet jednego czołgu sobie nie niszcząc wiec posiadanie broni ch*ja da pozatym gdybanie co gdyby nas zaatakowal inny kraj a pomysl co w czasie pokojuwyobraz sobie ze dresy na twoimosiedlu maja bron wyszedl bys ?



Oj głupiutki.... :chomik: Ty myślisz,że taki głupi dres dostałby pozwolenie na broń? Myślisz,że taki dres dzisiaj ma problem z dostępem do broni? Uświadomię Ciebie- Nie ma. I sam znam kilku takich. Żyj dalej w swoim świecie kredek, srając pod siebie i bojąc się żyć.

Tassadar

2013-05-06, 08:48
Właśnie chciałem mówić, ale mnie uprzedził kolega. Taka broń to zawsze dobra rzecz a w dużej ilości napędza gospodarkę co uniezależnia od innych. Na dziś faktycznie wystarczy nam gaz zakręcić i prawdopodobnie sramy pod siebie. Dziś pozwolenia na broń tylko możni w Polsce dostają, bo mają powiedzmy powód. Mają ale używać nie mogą, trzeba by całe prawo przemajstrować żeby to miało sens. I Policji takie możliwości i prawa jak w Ameryce dać.
Apropo młucenia, w WWII partyzantka łapała się wszystkiego, a najbardziej niedoboru broni podejrzewam. Każdy pistolet wtedy ma jakąś wartość

St...........el

2013-05-09, 10:01
Uriz napisał/a:



Awatar służy właśnie by wabić gimbusy, jak widać działa ;)

moje poglądy są głęboko prawicowe, ale nie te 'pisowskie', tylko raczej na solidnie patriotycznym skrzydle. Tak tylko czekałem, aż ktoś zamiast próbować obalić moje argumenty, to się przyczepi do awatara

Dlatego dziękuję Ci, za bycie kolejnym lemingiem.



Niczym się nie różnisz od lewaka, w dodatku naginasz fakty, żeby przypasować powstałą rzeczywistość do swojej utopii. Poczytaj o pięknym zjawisku "Gun Free Zone" i odnieś to do udziału strzelanin w tych rejonach. pie**olisz bez sensu, wyciągając z dupy jakieś statystyki i informacje. Jest multum opracowań, które twierdzi zupełnie co innego niż United States National Research Council, które jest dobrym narzędziem propagandy.

Uriz

2013-05-13, 03:44
Stetryczały_Sk***iel napisał/a:



Niczym się nie różnisz od lewaka, w dodatku naginasz fakty, żeby przypasować powstałą rzeczywistość do swojej utopii. Poczytaj o pięknym zjawisku "Gun Free Zone" i odnieś to do udziału strzelanin w tych rejonach. pie**olisz bez sensu, wyciągając z dupy jakieś statystyki i informacje. Jest multum opracowań, które twierdzi zupełnie co innego niż United States National Research Council, które jest dobrym narzędziem propagandy.



Drogi gimbusku, gdzie można wywnioskować, że jestem lewakiem, który ma swoją własną rzeczywistość? Mam rozumieć, że wnioskujesz to po opisanych przeze mnie wydarzeniach jako utopii? To słodkie :-)
Również chciałbym byś mi pokazał gdzie nagiąłem te Twoje fakty.
Twoja argumentacja typu: 'twoje gadanie jest be', 'Twoje teksty są be i Ty też w ogóle jesteś be, bo masz odmienne zdanie' są równie powalające.

Dążę do tego, by ktoś odniósł się w normalny sposób do tego, co powiedziałem, podając argumenty na obronę swoich tez, a nie, że jakiś gimbus przyjdzie i zacznie opowiadać o mitycznych opracowaniach. Links or it didn't happen.