18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieodpowiedzialny kierowca Scanii (trasa Poznań - Gniezno)

bartolus • 2011-07-08, 20:49



Wrzucam ten film, bo nienawidzę nieodpowiedzialnych kierowców (mam gdzieś tego kierowcę, ale cenie sobie swoje życie i zdrowie - wyprzedzając mnie musiałem ostro hamować, żeby mnie nie zepchnął do rowu IDIOTA - wtedy postanowiłem włączyć kamerę w telefonie);


jeżeli niektórzy pomyślą, że to takie nic, że nic się nie stało, to sugeruję zrobić prawo jazdy i spróbować zahamować z tej prędkości (a manewr wykonywał na ograniczeniu do 70, a jechał przynajmniej 110km/h)

@ndrew

2011-07-09, 17:01
Tak odchodząc od tematu to w jakiej to było miejscowości bo mieszkam niedaleko tej trasy ale nie moge rozpoznać tego miejsca a mnie to ciekawi.

bartolus

2011-07-09, 17:20
on wykonywał takie manewry na calej trasie (a może i już wcześniej, tego nie wiem) Poznań - Gniezno (a później pojechał na Bydgoszcz, tam tylko słyszałem jak znów ktoś na CB coś mówił o nim, ale tego nie widziałem już) -- jeżeli o ten manewr, to dokładnej miejsowości nie znam, a na cały filmie pojawiają się niewyraźne tablice (w końcu to tylko telefon) - ale wytłumaczę to tak, że to jest za między Pobiedziskami a Łubowem - już za zjazdem na Lednogórę, za taką wileką stacją chyba BP (a manewr wykonywał na wysokości takiego brzydkiego betonowego płotu)

@ndrew

2011-07-09, 18:12
Dzięki kolego za informacje. Myślałem cały czas że przez Wrześnie jechałeś ale sie pomyliłem.

napinaczinternetowy

2011-07-09, 18:29
Jak ktoś jedzie jak ciota, myśląc, że jadąc z przepisową prędkością jest świętą krową na szosie to zawsze będzie miał problemy.
Nie chcesz jechać szybko to jedź przy prawej krawędzi i daj się wyprzedzić, proste. Nie każdy ma czas na jazdę 50km/h przez np 500km.

ziutAss33

2011-07-09, 20:05
Panowie, moje rejony - krajowa trasa E5 ;-) Miejscowość z filmiku to już Fałkowo, jak napisał sam autor - między Lednogórą a Łubowem.

PiszczeKkK

2011-07-09, 21:05
Myślałem że tragedia a kierunku zapomniał tylko.... eeeeeeeeee lipa.

ijo_ijo

2011-07-09, 23:45
chłopacy, co do prędkości tych zestawów, to mylicie teorię, z praktyką

KingOfEvil

2011-07-10, 19:37
Jak tak mniej więcej rok temu jechałem na tej trasie to też były podobne sytuacje.

pakicito

2011-07-10, 20:34
bartolus @ chyba dopiero prawko zrobiles, ze cie takie cos zdumilo

bartolus

2011-07-10, 21:07
Kolego nie martw się o moje Prawo Jazdy, bo uwierz, że mam nie od dziś ani od wczoraj i nie robię 100 km miesięcznie, a dużo dużo więcej - i tu nie chodzi tylko o to z filmiku, choć to mnie też zszokowało, ale ogół manewrów tego pana, które opisywałem już tutaj w komentarzach. W trasie widzi się różne zachowania, różne manewry i różne popisy, ale uwierz, że pierwszy raz widziałem tyle popisów jednego dnia jednego kierowcy

Andrev

2011-07-12, 22:36
Hiszpańska inkwizycja go dopadnie ;]

painmaker83

2011-07-19, 21:47
ach jak ja lubię te dysputy kto jak powinien jeździć wszystko pisane przez mistrzów nfs którzy będą mogli przystąpić do egzaminu dopiero za 2 lata :D
a wzdłuż tej trasy biegnie autostrada. jak się hiszpanowi spieszyło to mógł zapłacić i lecieć sobie ile mu tacho pozwoli.