18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niekompetentna policjantka próbuje na siłę spisać obywatela!

feliks1911 • 2015-03-21, 11:32
Ten koleś jest chyba z Legionowa i policja jego dręczy

KlapkiKubota

2015-03-21, 17:23
Robione na siłe... Oboje siebie warci.

Patriota93

2015-03-21, 17:38
typek ma tutaj 120 % racji, ciekawe ilu z was by wytrzymywalo taka presje, internetowi napinacze, jakbyscie codziennie byli spisywani z dupy, albo by ktos wchodzil Ci na chate.


.. tak to jest ten sam typ,co go policj a chcicala spisac jak byl na spacerze z dzieciakiem.
Ciekaw jestem jakbyscie reagowali, kiedy by to was tak nachodzono :) a zreszta, polowa nie zrozumie, bo nawet gimby nie skonczyla.. :kawa:

SalvaCzoko

2015-03-21, 17:50
ch*j w dupę autorowi filmu, niech agresją załatwia sprawy gdy sobie konia bije na kiblu.

Cytat:

typek ma tutaj 120 % racji, ciekawe ilu z was by wytrzymywalo taka presje, internetowi napinacze, jakbyscie codziennie byli spisywani z dupy, albo by ktos wchodzil Ci na chate.


.. tak to jest ten sam typ,co go policj a chcicala spisac jak byl na spacerze z dzieciakiem.
Ciekaw jestem jakbyscie reagowali, kiedy by to was tak nachodzono :) a zreszta, polowa nie zrozumie, bo nawet gimby nie skonczyla..


Nie zrozumie czego? Że zamiast wrzucać te j***ne filmy do sieci powinien iść do ich przełożonego i przedstawić mu to nagranie? Chce coś zmienić to niech nie wrzuca do internetu kolejnego gówna, które wywoła dzicz.
To samo się tyczy tych wszystkich szeryfów z kamerami, którzy nagrywają tylko policję jak coś sp***oli.

Cytat:

Policja nie jest dla obywatela tylko dla władzy żeby obywatela tępić i gnoić. Policja służy wyłącznie za straszak, żebyśmy nie mogli organizować protestów. Zatrzymywano mnie niejednokrotnie mimo tego że nigdy nie popełniłem przestępstwa. Za chodzenie z latarką po parku kiedy szukałem rosówek na ryby. Grożono mi mandatem za śmiecenie kiedy papier zwiało z ławki w czasie rewizji. Zawsze byłem traktowany jako przestępca, nawet kiedy biegałem po parku sprawdzono mi telefon czy nie jest kradziony bo byłem w dresie...


Widze k***a, że twoje życie to thug life i gangsta. Nie wiem człowieku, jak bardzo musisz mieć sp***olone życie, że na każdym rogu natrafiasz na policję. Co do sprawdzania telefonu, cieszę się że sprawdzają IMEI, dzięki temu odzyskałem swój telefon, co prawda po roku ale jednak :)

Ogólnie, kiedy w firmie pracownik coś sp***oli to idzie się do szefa, to samo jest k***a z policją wy pie**oleni operatorzy kamer.

kydeM

2015-03-21, 17:52
cham i k***a prostak

krowasc

2015-03-21, 18:03
Może i gościu jest nadmiernie nękany przez policję, z drugiej strony histeryk też nęka policjantów po youtubach. Jak znam Legionowo może się następny gramem zioła udławić...

Patriota93

2015-03-21, 18:51
a co on te filmy dla siebie wstawia? bo ma kaprys... on wstawia to abys mial pojecie jak wladza traktuje obywatela.. ! a jak ty wstawisz zj***ne foto czy udostepnsz cos, to nikt Ci nic nie mowi.. !
i te wszystkie nagrania to sa jego argumenty, ktore non stop sklada na policje, a oni non stop sie odwoluja!!

Bir

2015-03-21, 22:35
W USA dostałby tazerem po jajach albo by go zastrzelili XD

qwerq221

2015-03-21, 22:58
Vuko
Ale ty jesteś zj***ny gościu...

mario5204

2015-03-22, 01:11
matko boska co to za pacan...

Maze

2015-03-22, 01:15
Zna ktoś historie tego typka? Za co mu takie bagiety ciągle robią?

zielony19xx

2015-03-22, 01:19
Gadać gość gada mądrze, ale trajkocze j***ny gorzej jak moja teściowa. Nawet do słowa babie nie dał dojść :D Szacun :D

mario5204

2015-03-22, 01:19
Jego głos mnie już sam drażnił na jej miejscu to po 1 minucie już bym rozmowę zakończył, a ci co bronią tego gościa są tak samo inteligentni pewnie jak i on. Może nie umiała się wytłumaczyć ani wyjaśnić ale gościu to żadną figurą nie jest. Podglądnął na necie, że można policje kamerować to sam postanowił, chciał wypaść dobrze w internetach ale mu nie wyszło, nawet jej do słowa nie dal dojść.. się tylko wk***iłem słuchając tego debila idę zwalić konia, żeby ciśnienie spuścić...

NemesisCaine

2015-03-22, 10:30
Mniej dragow bierz gosciu. Nawet nie dajesz nikomu nic powiedziec. Ktos Ci probuje cos wytlumaczyc a Ty policjantke na kolecje zapraszasz. Przykro mi z powodu Twojego kolegi, ale prawda zawsze lezy po srodku. Jak sie bedziesz dalej tak zachowywal, to moze sie to podobnie skonczyc. Wiesz policjanci tez ludzi i moze im sie cierpliwosc skonczyc. Zwlasza przy takich pieniaczach jak Ty.

roma21

2015-03-23, 15:50
O to ten koleś co go z dzieckiem zatrzymali wie ktoś za co go nękają ?