18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niekompetentna policjantka próbuje na siłę spisać obywatela!

feliks1911 • 2015-03-21, 11:32
Ten koleś jest chyba z Legionowa i policja jego dręczy

orwell14

2015-03-21, 13:45
Ręka rękę myje, legalna mafia, pierw nachodzą faceta w domu, potem ten sam pies zatrzymuje go na ulicy podczas spaceru z dzieckiem, pod pretekstem sprawdzenia czy telefon nie jest kradziony, a teraz to.
Banda ch*ja, ale już widzę, że komenda policji na sadisticu rozpoczęła działania obronne.

fr...........23

2015-03-21, 13:45
Od 1:35 myślałem że gościu się popłacze zaraz

pawelozory

2015-03-21, 13:49
Nie lubię oglądać filmów, gdzie nie jest zarejestrowana cała sytuacja, nie wiadomo do końca o co chodzi, jedna ze stron krzyczy i nie daje dojść do słowa drugiej ale dzięki jednej rzeczy ten film zasłużył na piwo - 4:20 "Pasy" :D

nobas

2015-03-21, 13:51
gsoc to debil metoda zakrzyczenia drugiego rozmowcy na ch*j zadaje pytanei tej policjantce jak nie potrafi poczekac na jej odpowiedz

~Vuko

2015-03-21, 13:51
orwell14 napisał/a:

Ręka rękę myje, legalna mafia, pierw nachodzą faceta w domu, potem ten sam pies zatrzymuje go na ulicy podczas spaceru z dzieckiem, pod pretekstem sprawdzenia czy telefon nie jest kradziony, a teraz to.
Banda ch*ja, ale już widzę, że komenda policji na sadisticu rozpoczęła działania obronne.


Zamiast pisać to pomóż ojcu zakładać blokady na koła bo nie wyrobi normy w SM i go zwolnią.

Patriota93

2015-03-21, 13:53
polowa osob, ktora jedzie po autorze filmu to albo sama pracuje w tych sluzbach albo nie mysla, bo nie znaja wczesniejszych filmikow nagranyh przez tego kolesia, jakie ma wjazdy na chate, ze czepiaja sie za kazdy szczegol.. jak macie oceniac spojrzcie na siebie, bo tacy mocni jestescie tylko przez kabel z fartem! Pozdro dla autora filmiku, za ukazywanie jakie policja popelnia bledy i ze nie jest dla obywatela..

Hillsenn

2015-03-21, 13:59
Ja pie**ole, już opis tematu był zapowiedzią tego, co znajduje się na filmiku. Tępe p*zdy JP, macie obowiązek się k***a wylegitymować policjantowi jakkolwiek nie byłby powód prozaiczny. Już mnie wk***ia cała ta nagonka na policjantów, a rycerze ortalionu tacy święci, a jak któryś kretyn połknie worek z marihuaną, to męczennik, apogeum, policja niech sp***ala! Nie ważne, czy zdechł za pół grama, gram, kilogram, zdechł bo był idiotą, a policja jest od tego, żeby strzec prawa, jakkolwiek nie jest ono głupie.

jeloo

2015-03-21, 13:59
@Miles

Nie trawie kolesia, bo mnie wk***ia jego zachowanie, nie daje jej dojść do słowa. Z drugiej strony, policjant nie może ot tak sobie podejść, i kazać się przedstawić. Sam najpierw musi się przedstawić, podać powód zatrzymania/kontroli, i dopiero wtedy może prosić o okazanie dokumentów. Jak podejdzie i powie "Proszę dokumenty" nie podając podstawy prawnej i nie przedstawiając się, to co najwyżej może Ciebie pocałować w dupę, a nie wylegitymować ;)

Kosmodysk

2015-03-21, 14:13
man_of_steel napisał/a:

kustoszpan, Velture, Miles87,

Panowie też z policji?



A może multikonto komendy?

czarnykun

2015-03-21, 14:13
HWDP JP 100% Tak śpiewa każdy sadol po nocy...

Oponka

2015-03-21, 14:22
ten koles to jakas atencyjna k***a, ktora nie szanuje drugiego czlowieka. mysli, ze jak ma kamerke w telefonie to jest panem swiata i moze bezkarnie nagrywac ludzi. prawda jest taka, ze gdyby nagrani przez niego policjanci nie byli msciwymi k***ami i czepiali sie go za byle co, jak sobie koles ubzdural to juz dawno mialby ryj obity, telefon skasowany i siedzialby na dolku za byle gowno.

LikeThis

2015-03-21, 14:22
hahahahaha ojjjj dawno się tak nie uśmiałem.
Ona w ogóle nie nadaję się na policjantkę . Nawet nie potrafiła mu przerwać (nie , policjant nie ma być kulturalny , ma być skuteczny) . Szkoda że nie ma wincyj bo śmieszne

tranzystor

2015-03-21, 14:25
kustoszpan napisał/a:

Hahah.... Baba jest babą zawsze...czy w mundurze czyb bez... pie**olnęła dwa razy fochem, odwróciła się na pięcie i odeszła.
:amused:

A swoją drogą ten typ, to też niezły burak.




Takim debilom jak ten na filmie powinno się wpie**ol spuszczać raz w tygodniu prewencyjnie. Tylko w Polsce się z takimi pie**olą. W cywilizowanych krajach, jak np Niemcy, czy USA, frajer by leżał po minucie takiej gadki na ziemi.

A_taman

2015-03-21, 14:39
@Clarx
popieram rok temu siedziałem z kumplem pod akademikiem piliśmy piwko, podjechała milicja. Chwile pogadaliśmy na spokojnie dali nam spokój ani mandatu. Jeszcze jak gadali z nami to jakiś "bohater" specjalnie z piwem (zamkniętym) siada koło nich coś tam gada. Jakiś czas później znów nas złapał ten sam patrol w innym miejscu, ale nie podeszli do nas tylko ominęli bo tamten koleś pił ławkę dalej. I też słyszałem, jak się wydziera teraz że go nękają, że czemu nas ominęli etc.
Tu podobnie, koleś zabłysnął czymś. Z tego co wyczytałem to wiąże się z tym, że jakiś idiota zadławił się maryśką i była burda (tak jak u murzynów, jak niewinnego zabiją). A teraz wrzuca w neta filmik, gdzie nie widać jak się zaczyna. Dodatkowo po ch*j podchodził jeszcze do policjanta w samochodzie?
I do tych co twierdzą, że nic sie od czasów komuny nie zmieniło. Mój dziadek był milicjantem i mi opowiadał, że oni nie mieli problemów z takimi pajacami, bo prawo pozwalało im dać im w łeb.

Patriota93

2015-03-21, 14:42
@up to gratuluje, my tu nie chcemy komuny! (policja ma byc polija, dla obywatela, bo nam sluzy, a nie przeciwko obywatelowi..)