18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niekompetentna policjantka próbuje na siłę spisać obywatela!

feliks1911 • 2015-03-21, 11:32
Ten koleś jest chyba z Legionowa i policja jego dręczy

Kondra

2015-03-21, 14:49
Nimr0d napisał/a:

Ciężko się stawić za którąś ze stron jeśli się nie zna szczegółów ale koleś ma niewyparzoną gębę.



Chyba jedyny inteligentny komentarz. Piwo za racjonalne myślenie.

Miles87 napisał/a:

No i bardzo dobrze może spisać śmiecia czy mu się to podoba czy nie. Szkoda że policja nie ma możliwości zabijania takich elementów bez podawania przyczyn.



Ciebie k***a pierwszego powinni ubić za debilne pomysły.

A_taman

2015-03-21, 14:50
@up w jakim świecie żyjesz? W jakim kraju policja służy obywatelowi? Policja służy prawu, a jakie ono jest u nas to już inna sprawa.

Xx...........oJ

2015-03-21, 14:53
@A_taman Ale wiesz, że prawo ma służyć ludziom?

Chorusek

2015-03-21, 15:15
Jacy wy jesteście popie**oleni to się w głowie nie mieści ! Typa nachodzą w domu, na spacerze teraz ta p*zda się przyj***ła nie wiadomo o co, a wy wieszacie na nim psy? Areszt? wpie**ol? poj***ło was? Faceta jedyną możliwością obrony przed nimi jest kamera i to, że ich nagrywa bo pewnie gdyby jej nie miał to by mu żyć nie dali pewnie. Ale widzę, że tu same frajerzyny typu ten cwe* z Warszawy (nie wiem jak on tam się zwał).

ramirezi

2015-03-21, 15:37
Policja nie jest dla obywatela tylko dla władzy żeby obywatela tępić i gnoić. Policja służy wyłącznie za straszak, żebyśmy nie mogli organizować protestów. Zatrzymywano mnie niejednokrotnie mimo tego że nigdy nie popełniłem przestępstwa. Za chodzenie z latarką po parku kiedy szukałem rosówek na ryby. Grożono mi mandatem za śmiecenie kiedy papier zwiało z ławki w czasie rewizji. Zawsze byłem traktowany jako przestępca, nawet kiedy biegałem po parku sprawdzono mi telefon czy nie jest kradziony bo byłem w dresie...

Urynoterapeuta

2015-03-21, 15:40
Ciekawe myslenie maja niektórzy użytkownicy. Jak nie z policji to znaczy, ze ortaliony. Jeden z drugim jak zacznie kiedys walke z wiatrakami czyli naszym kochanym panstwem, ktorym rzadza ludzie niewiadomego pochodzenia to wtedy zobaczy. To jest legalna mafia i nic więcej. Mam nadzieje, ze sobie przypomna jakie bzdury pisali po internetach. No ale ch*j, zomo tez bylo dobre i pałowali ludzi ktorzy nie zyli zgodnie z prawem (prawo =/= sprawiedliwosc). Poki pajace maja co do garnka wlozyc i stac ich na piwo, nic sie nie zmieni.
Ciekawe jakie problemy maja ludzie ktorzy hejtuja typa? rurki za szerokie?

koziol666

2015-03-21, 15:44
To jest ten sam człowiek, którego policja zatrzymała jak był na spacerze z dzieckiem ?

Du...........77

2015-03-21, 15:49
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 17.09.1990r
Policjant ma prawo legitymowania osób, gdy ustalenie ich tożsamości jest niezbędne do wykonania czynności służbowych, a w szczególności w celu:

* identyfikacji osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia,
* ustalenia świadków zdarzenia powodującego naruszenie bezpieczeństwa lub porządku publicznego,
* wykonania polecenia wydanego przez sąd, prokuratora, organy administracji rządowej i samorządu terytorialnego,
* identyfikacji osób wskazanych przez pokrzywdzonych jako sprawców przestępstw lub wykroczeń,
* poszukiwania osób zaginionych lub ukrywających się przed organami ścigania albo wymiarem sprawiedliwości.

Wkleję jeszcze przepisy dotyczące kontroli osobistej, w bardzo dużym skrócie (podstawa prawna-ustawa z dnia 6 kwietnia 1990r o Policji) :
Policjant ma prawo dokonać kontroli osobistej w razie istnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia przez osobę poddawaną kontroli czynu zabronionego pod groźbą kary. (możemy zażądać od policjanta podstawy prawnej do dokonania czynności służbowej przed jej dokonaniem i musi ona nam zostać udzielona) Podobnie jak przy przeszukaniu, osoba która ma być poddana kontroli osobistej, może żądać obecności przy tej czynności osoby wskazanej przez siebie oraz osoby przybranej przez prowadzącego czynności, jeżeli obecność tych osób nie utrudni lub nie uniemożliwi dokonania kontroli. Kontroli osobistej powinno się dokonywać w miarę możliwości za pośrednictwem osób tej samej płci, w pomieszczeniu niedostępnym na czas kontroli dla osób postronnych. Chociaż rozporządzenie nie reguluje zakresu kontroli osobistej poprzez analogię do czynności przeszukania osoby należy przyjąć, iż powyższa czynność obejmuje kontrolę osoby (jej przeszukanie) a także jej odzieży i podręcznych przedmiotów (torebki, saszetki itp.). Sposób przeprowadzenia przeszukania oraz czynności podobnych jest praktycznie identyczny. Stąd wszystkie reguły dotyczące przeszukania mają również zastosowanie do kontroli osobistej, przeglądania bagaży i sprawdzania ładunku.

aydahoo

2015-03-21, 16:19
@nanab rozj***łeś mi sadistic ;)

DEADmanPL

2015-03-21, 16:24
Fakt ona troche nieprofesjonalnie podeszła ale on też truje strasznie głupio, taki typowy ból dupy i płacz, swoją drogą policja zawsze ma prawo Cię spisać, teoretycznie nawet gdy wracasz z piekarni, w praktyce tego oczywiście nie robią, spisanie to po prostu notka ten człowiek był tam o tej czy tamej porze i tyle, nie żadne wielkie problemy

Femp00411

2015-03-21, 16:33
Jak czytam wasze posty to mam wrażenie że 90 % z was jest z psiarni,mentalość post komunistyczna...
Gośc ma racje,ale ki ch*j trzeba go zmieszac z błotem bo policjant może wszystko,najelpiej żeby mu wpie**olili i połamałi. Przez takie chore myślenie i postawe potem sa naduzycia,popelnianie przestepstw przez mundurowych.
Popie**olony kraj...

PoloniaJuby

2015-03-21, 16:35
Znów mundurowi z sadistica bronią swoich ziomeczków :D


~Vuko

2015-03-21, 16:46
PoloniaJuby napisał/a:

Znów mundurowi z sadistica bronią swoich ziomeczków


Bo nikt nie stanie po waszej stronie, cwe*e xD

Unfrey

2015-03-21, 16:55
Jeszcze trochę i słowo "policjant" będzie uznane za obraźliwe.

Tw...........em

2015-03-21, 17:09
ładna dupa, a ten pedal sie do niej pruje, on jest jakims gejem... mandatu bym nie przyjal bo nie mam zamiaru placic za cos czego nie zrobilem... 8-)