18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Niech tego toru nie będzie"

Putis • 2015-02-07, 21:03
Dzisiaj przypadkowo znalazłem ten filmik w sieci ;) Film pokazujący typowo Polski tok myślenia, czyli: "Wprowadzam się tutaj bo mieszkanie jest tańsze" a za 2 miesiące "tor jest za głośny, niech go zamkną".. Nic mnie tak jak to nie zdenerwowało od dawna, jak fakt że rządzący woleli pójść na rękę "pokrzywdzonym" mieszkańcom.. Wiem, że wśród Sadoli jest dużo mądrych ludzi, proszę więc o udostępnianie filmu, może coś to da...

Tutaj ich stronka na FB: https://www.facebook.com/polskietorywyscigowe?fref=ts



Myślę, że warto ratować wymierające powoli tory...

Swka

2015-02-07, 21:18
Tor ratować? To trzeba całą Polskę ratować! Inaczej bedzie ratować wszystko po kolei, jedno odzyskamy to 2 inne rzeczy nam będą chcieli zabrać.

brudny

2015-02-07, 21:19
Przy zakupie nowych mieszkań jest do wglądu coś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego. Tak na logikę tego typu miejsca powinny być ulokowane z dala od obszarów mieszkalnych z oczywistych względów. Nie wiem czy nie jest tu możliwe wyciszenie tego typu obiektu. Na sadolu pewnie znajdzie się jakiś ekspert.

Putis

2015-02-07, 21:26
brudny napisał/a:

Przy zakupie nowych mieszkań jest do wglądu coś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego. Tak na logikę tego typu miejsca powinny być ulokowane z dala od obszarów mieszkalnych z oczywistych względów. Nie wiem czy nie jest tu możliwe wyciszenie tego typu obiektu. Na sadolu pewnie znajdzie się jakiś ekspert.



Właśnie na logikę... Tutaj nie ma logiki, jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze.

azerbejdzanification

2015-02-07, 21:31
Analogiczna sytuacja ma miejsce w Gdyni, w okolicach wysypiska śmieci, "Eko dolina" :D . Ludzie kupują działki za grosze, a potem protestują że im jebie pół roku stęchlizną. Wysypisko jest tam od dobrych 40 lat i wiadomo że będzie j***ło coraz więcej,a nie coraz mniej,choćby tam technologie z gwiezdnych wojen zamontowali, ale nie, kupi jeden z drugim se działkę za połowę ceny, a potem a potem podnosi larum, że k***i gównem im pod oknem.

trabus

2015-02-07, 21:37
Reasumując na działce koło wysypiska należy zbudować tor. Wilk syci i owce cali.

dumad

2015-02-07, 21:58
trabus powodzenia ci życzę na takim torze obok wysypiska. chyba nie znasz zapachu kiszonych śmieci.
Wali na 5km

Tory zamykają, przykre. Nie potrafię nawet wyrazić słów co na ten temat myślę. Jeżdżę na takie tory jako fotograf 5-7 razy w ciągu roku w całej Polsce. Drift jest bardzo szybko rozwijającym się sportem w Polsce. Spójrzcie, poczytajcie jakie mamy osiągnięcia w Europie. Byliśmy nawet mistrzami.
Ale media oczywiście cicho. Lepiej oglądać piłkę kopaną, w której ganiają się głąby z mniejszym IQ od ziemniaka, nie osiągający żadnych sukcesów. Ale mimo to pchają w ten przekupiony sport.
A no właśnie, bo organizatorzy driftingowych mistrzostw Polski nie są do przekupienia i w tym problem.

Jan Ally Strażyński z D1 KRK Drift Team w tamtym roku ścigał się w Japonii. W tym roku Jedzie na EBISU
Karolina Pilarczyk z YATO Drift Team w tym roku startuje w Japonii
Same osiągnięcia PUZ Drift Team robią wrażenie
A to tylko namiastka zawodników w tym sporcie.

Najlepiej sprzedać swój kraj...
j***ni urzędowcy

szogunek

2015-02-07, 22:06
no bez przesady, jakim trzeba byc debilem zeby widzac ogloszenie ze mieszkanie za pol ceny to od razu cos ciezko smierdzi, a pozniej larum ze halasujo ałta?

Lysack

2015-02-07, 22:45
Kupujesz działkę czy mieszkanie za pół ceny bo w pobliżu jest coś co utrudnia życie, to się z tym k***a pogódź, a nie narzekaj....

To samo było z działkami na terenach zalewowych, a jak przyszła powódź to wielkie narzekanie i żądanie odszkodowań od państwa, że zalało. Nosz...

Ja wiem, że społeczeństwo biedne i szuka oszczędności, ale to nie zwalnia z myślenia.

Tak samo z samochodami - kupuje taki Janusz z Andrzejem za 60% wartości rynkowej, a potem się dziwi, że szrot składany z trzech...

Grzegorz.C

2015-02-07, 22:49
Trudno żeby w Polsce była wolność skoro mamy społeczeństwo socjalistyczne.

bleblebator1

2015-02-07, 23:01
Lysack napisał/a:



Tak samo z samochodami - kupuje taki Janusz z Andrzejem za 60% wartości rynkowej, a potem się dziwi, że szrot składany z trzech...


Panie, panie żadna z czterech ćwiartek tego auta nie była bita

Apollon

2015-02-07, 23:17
Co oznaczają blachy LU?
.
.
.
.
.
.
Ludzie Upośledzeni!
A LLU?
.
.
.
.
Ludzie lekko upośledzeni!
Tak czy inaczej większość gównianych kierowców ma blachy LU lub LLU!
Ból dupy za 3
2
1
...

Arcane899

2015-02-07, 23:25
Czy jakiś ekspert może wypowiedzieć się, czy w tej sytuacji ekrany wygluszające montowane np. przy drogach szybkiego ruchu nie uleczyłyby sytuacji?

stery_srh

2015-02-07, 23:27
Apollon napisał/a:

Co oznaczają blachy LU?
...
Ludzie Upośledzeni!
A LLU?
...
Ludzie lekko upośledzeni!
Tak czy inaczej większość gównianych kierowców ma blachy LU lub LLU!
Ból dupy za 3
2
1
...



Powiedział, co wiedział... A co oznaczają literki w twoim profilu: "W-wa"? Wyj***ny w anus? ;-) Nie, nie mam tablic LU, ani LLU. A gównianych kierowców nie brakuje nigdzie i nie da się trafić takiego regionu, gdzie wszyscy jeżdżą OK.
Wracając do głównego tematu - to nie do końca tak jest, że to przez tych mieszkańców. Kto zna trochę temat od zaplecza, ten wie że jak zawsze zadziałały układziki i głównie chodzi o kasę. Skrótowo mówiąc, to PZMOT opie**olił działkę deweloperowi i tyle. To ujadanie mieszkańców jest w sumie na rękę, bo taka jest oficjalna wersja, że to przez protesty mieszkańców.
Inna sprawa, że część tych mieszkańców, to upośledzeni idioci, a część podstępne, bezczelne i pazerne k***y - no bo jakim kretynem trzeba być, żeby zdecydować się na kupno mieszkania obok toru i spodziewać się ciszy? Oczywiście jest też wśród nich mała garstka, którym sąsiedztwo toru nie przeszkadzało, ale to niestety marginalna mniejszość.
Może nie każdy o tym wie, ale były takie akcje, że sk***iele po torze rozsypywali gwoździe, albo wylewali olej. Czasami trafiły się specjalnie przygotowane kolce - takie zespawane z czterech gwoździ, które jak nie upadły, to i tak jeden z nich był zawsze skierowany ku górze. Tacy ci mieszkańcy pomysłowi byli.