18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Niech tego toru nie będzie"

Putis • 2015-02-07, 21:03
Dzisiaj przypadkowo znalazłem ten filmik w sieci ;) Film pokazujący typowo Polski tok myślenia, czyli: "Wprowadzam się tutaj bo mieszkanie jest tańsze" a za 2 miesiące "tor jest za głośny, niech go zamkną".. Nic mnie tak jak to nie zdenerwowało od dawna, jak fakt że rządzący woleli pójść na rękę "pokrzywdzonym" mieszkańcom.. Wiem, że wśród Sadoli jest dużo mądrych ludzi, proszę więc o udostępnianie filmu, może coś to da...

Tutaj ich stronka na FB: https://www.facebook.com/polskietorywyscigowe?fref=ts



Myślę, że warto ratować wymierające powoli tory...

Dz...........uz

2015-02-09, 00:20
Aha, czyli najlepiej, aby fani motoryzacji nie spotykali się w ogóle, nie jeździli, a jeśli już to 10 mniej i w terenie zabudowanym 30-40km/h, a poza terenem maks 60 bo prędkość zabija? Sam chętnie udałbym się na jakiś tor wreszcie, ale nie ma nic w rejonie Krakowa/Katowic. Zostają jedynie uliczki np w strefach gospodarczych lub parkingi pod sklepami o ile są odśnieżone i jest szansa się pobawić. W innym przypadku zostaje ślimacza jazda często bo p*zdy nie potrafią sprawnie i dynamicznie ruszyć etc.

Zresztą jak kupowali mieszkania to chyba sprawdzali okolicę? Czy też po prostu kupił jeden z drugim taniej mieszkanie i się k***a cieszy, tylko ciekawe czy zacznie płakać, gdy im nagle cena wzrośnie za mieszkanie bo już nie będzie "rabatu" z racji obecności toru i większego natężenia dźwięku.

kami3n

2015-02-09, 00:22
dumand pie**olisz jak potłuczony, nie leci to w Tv ponieważ cały ch*j ludzi to ogląda. Piłka sprzedaje się dużo lepiej więc swoje wywody na ten temat zatrzymaj dla siebie. Sam też bywam na takich zawodach i frekwencja niestety nie powala na kolana

crookla

2015-02-09, 17:23
@Putis a znasz coś takiego jak cisza nocna ?