18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie weszli do klubu, bo "są Polakami"

mikEWrona • 2013-05-30, 23:21
Witam was drodzy Sadole.
Chciałem wam pokazać (na własnym przykładzie) jak media i jakies ch*jowe strony typu onet, ch*jemuje.pl manipulują faktami i ludzmi.

Najpierw napiszę naszą wersję co tak naprawde się wydarzyło, a później pokaże wam artykuł z onetu itp.

A więc cała sprawa zaczeła się 17 listopada 2012 kiedy z dwoma kumplami chcilismy sie pobawić w jakimś klubie na łikendzie. Wiadomo młodzi, to muszą zaszaleć :oops:
Wypiliśmy przed wyjsciem po browarku, no i pojechalismy autobusem do Limerick. (takie większe miasto w irlandii)
Oczywiście do żadnych klubów nas nie wpuscili bo po mordach widać że młodzi Polacy, to zaraz bedą każdego napie**alać... Chodzilismy tak po tym miescie z 2-3 godziny szukajac jakiegos klubu do ktorego by nas wpuscili ale wszędzie uslyszeliśmy "Not tonight", no to juz zrezygnowani zadzwonilismy po kumpla zeby przyjechal i nas odebrał.
Idąc do punktu docelowego, po drodze postanowilismy spróbować poraz ostatni pójść do zwykłego PUBU na piwko. Oczywiscie uslyszelismy "Not tonight" no to kumpel juz wk***, i sie zapytal "Why is that? Because we are Polish?" a jeden z bramkarzy odparł "Yes" śmiejąc się nam w twarz... jeszcze bardziej nas wk***iło to, że wpuscili na naszych oczach jakiegos naj***nego do bólu irola...
Tak czy siak darowaliśmy sobie kłótnie, i usiadlismy na krzeselkach ktore stały przed tym pubem na chodniku... po 5 minutach podszedl do nas jeden z ochroniaży i wyj***ł kumpla z krzesła, dosłownie nim rzucił jak psem, i zaczął nas prowokować, gestując "walke" ale nie dalismy sie sprowokować, wysmialismy go i dalej czekalismy na kumpla. Za jakis czas podjechały panowie policjanci, którzy przywitali się "grabą" z ochorniarzami, podeszli do nas, nawet nie dali sie nam wysłowić, i zaczeli aresztowac jednego z kumpli, drugi zaczal mówić ze nic nie zrobilismy a jeden z psów odparł do niego "Shut thee fuck up, or i will break your hand" :wtf: i rzucili go na ziemie i zaczeli kuć w kajdany. Na widok tego wyciągnełem telefon i zaczełem wszystko nagrywać dopóki jeden z psów to zobaczyl i zaczął sie ze mna szarpać aby zabrać mi telefon, nawet się nie zoriętowałem kiedy zaczął mnie okładać po nogach stalową pałką "batonem" az upadłem na zięmię, wykręcił mi rękę tak mocno że myslalem ze mi ją pajac połamie, kątem oka widzialem jak jeden z ochroniaży okładał mojego kumpla (który był już na ziemi w kajdankach) pięśćmi w twarz... :plzdie:
Zabrali nas na komisariat, i wsadzili nas na 4 godziny do cell. Oczywiscie telefon zabrali. Po wyjsciu okazało się że skasowali cała moją pamięc z karty...

Obr

To moja noga zaraz jak wróciłem do domu... mam jeszcze wiecej zdjęc twarzy itp. Kumpla też ładnie poturbowali...

A teraz do sedna sprawy

Jest to tekst ze strony http://londynek.net/wiadomosci/Nie+weszli+do+klubu+bo+%60sa+Polakami%60+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=17359



Cytat:

Dwóm młodym Polakom odmówiono wejścia do klubu nocnego w irlandzkim Limerick. Mężczyźni twierdzą, że to przez ich narodowość.

Sprawa, która toczy się przed sądem w Limerick, dotyczy 20-letniego Michała Wrońskiego i 18-letniego Wojciecha Czernego, którzy 17 listopada 2012 roku zamierzali spędzić wieczór w klubie Clohessy's. Odmówiono im jednak wstępu.

"Czy to dlatego, że jestem Polakiem?" - miał zapytać jeden z mężczyzn, na co podobno pracownicy ochrony lokalu odparli: "Tak." Wroński i Czerny chcieli usiąść na zewnątrz klubu, ale gdy "bramkarz" pchnął ich na krzesło, uznali to za prowokację. Zaczęli kopać stoliki i agresywnie się zachowywać.

Zdaniem przybyłej na miejsce policji, obaj Polacy byli pod wpływem alkoholu i nie panowali nad sobą.

Sędzia Eugene O'Kelly odroczył sprawę do 11 września, a do tego czasu przebywający na warunkowym zwolnieniu mężczyźni mają wziąć udział w programie kontrolowania agresji.



Nie mam pojęcia skąd pani adriana chodakowska posida takie informacje, skoro nawet w sądzie policjanci nie podali takiej wersji...

Oczywiscie ten sam tekst znalazł sie na onecie http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/nie-weszli-do-klubu-bo-sa-polakami,1,5528938,region-wiadomosc.html

Nie jest to jakaś "wielka" sprawa, bo pewnie takich spraw jest mnóstwo... Chciałem tylko pokazać w jaki sposób portale manipulują faktami. Chciałem też zbojkotować ten artykuł, oczywiscie napisalem pani chodakowskiej maila, w którym wyraziłem się jasno aby usunęła te kłamsta i jakim prawem napisała nasze nazwiska, jak i te wszystkie kłamsta... Nie wiem czy dobrze zrobiłem pisząc jej że podam ten artykuł jak i ją do sądu, jeżeli tego nie usunie. Nie znam sie na tych prawach ale może poskutkuje :-x

Najbardziej nie ogarniam tych komentarzy haha, patologia.

Pozdrawiam Majki.

adresikpuma

2013-05-30, 23:43
rob screnshoty i do sadu chociazby za podanie danych

Barabar

2013-05-30, 23:46
Zj***łeś. Z takiej "wyczyszczonej" karty pamięci da się wszystko odzyskać. Oczywiście dopóki nie zapiszesz na niej nowych danych. Nie trzeba być jakimś wielce informatykiem, wygooglaj np program "Digital Image Recovery"

mikEWrona

2013-05-30, 23:54
Wiem o tym ziomeczku, ale widzisz sprawy z kartą potoczyły się inaczej niż tego chciałem...

Pater patriae

2013-05-31, 00:03
Heh, współczuje, ale takie czasy :-/ .

Btw. może warto założyć własny klub/pub dla Polaków jeżeli to jest taki problem na wyspach. Z tego co wiem, to jesteśmy tam największą mniejszością narodową, więc klienci by byli :-P .
Chociaż i tak pewnie kasy nie ma nawet na start :-?

@down z naszymi sądami to pewnie ch*ja zrobi i na pewno nie dostałby 200k, tylko max 5k.

@do autora. Tak ogólnie to mógłbyś napisać coś może jak się tam żyje, bo z moich znajomych to nikt tam nie siedzi (jeszcze) i trochę ciekawym.

Do...........aw

2013-05-31, 00:03
Dokładnie odzyskaj filmik i macie asiora w rękawie.

Co do tej c*pki z onetu to poczytaj na forach i pozwij onet czy ją o odszkodowanie za publiczne zszarganie reputacji jakies 200k + 300k na jakąś fundację to może otrzeźwieją :) Kumpel niech zrobi osobną sprawę z takimi samymi wymaganiami Co do irlandii to w imię tolerancji niech wezmą ciapatych to będzie dla nich kara :)

Może się znajdzie tu Panowie wśród was adwokat z jajami i pomoże im w procesie za prowizje z wywalczonej kwoty? Jak nie próbujcie takiego znaleźć który pieniądze weźmie dopiero po wypłaceniu odszkodowania.

Jak odzyskacie filmik to ich tam pięknie ujebiecie, a i eurasków wyrwiecie.

ilves

2013-05-31, 00:06
Cóż, trzęsą dupę przed polakami, że aż po kolegów zadzwonili.

Do...........aw

2013-05-31, 00:10
Ps Zapomniałem dodać:

Mam nadzieję że rzeczywiście zostaliście napadnięci a nie zadyma i teraz płacz:)

NieWiemZeWiem

2013-05-31, 00:11
ojjjj ja to bym nie mogl tak spokojnie napisac do babki z onetu email. Ja bym tam pojechal i wszystko nagral ukrtym dyktafonem lub komorka. Janarazie nie mailem tkiej sytuacji zeby ktos manipulowal moimi wydarzeniami. AAAA ej napiszcie ze chcecie obraz z monitoringu tego klubu

kogutkamikaze

2013-05-31, 00:17
W tej wiosce Limerick to norma, sam tam miałem podobną sytuację. W ogóle irlandzkie balety to jakaś parodia, impra rozkręca się o 24, a o 2 w nocy koniec, normalnie party hard!

PanNekrofil

2013-05-31, 00:18
Szkoda, ze tak dużo ludzi ogląda/czyta telewizje/gazety i dzięki temu mają pranie mózgu jak ch*j, sam kiedyś oglądałem i przyznam ze "patrząc" przez internet na to co sie dzieje na świecie to aż włosy sie jeża, a to co opisują media to aż mi sie w pale nie mieści, może internet jest faktycznie jakoś cenzurowany, ale nie tak jak telewizja. Mam nadzieje, że naprawde tak było i zdołacie nagłośnić tą sprawe, a przynajmniej zrobić tak aby było na waszą korzyść, powodzenia ;)

nocturnodrummer

2013-05-31, 00:25
Skontaktujcie się z Maxem Kolonko, niech powie jak jest.

sz...........an

2013-05-31, 00:27
"becouse we are poles?" "yeah sure" pewnie tak wyglądało to całe "potwierdzenie"

18 letni łebek był i dlatego nie chcieli wpuścić założę się, że tak było

doskok

2013-05-31, 00:28
Nieźle musieliście ich wk***ić, jak nie możecie to nie pijcie.

Pan_Generał

2013-05-31, 00:29
k***a, 6 lat mieszkam w UK, i jeszcze nigdy nie trafiłem na takie zachowanie. Przecież gdyby w Anglii, ochroniarze takie rzeczy robili, to bym zgarnął takie odszkodowanie że hej. Nie można dawać sobą pomiatać zagranicą!