18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie spodobał się im jej szalik

Centurion • 2009-12-08, 20:45
Nie łatwo być kibicem wrogiej drużyny, nikogo nie obchodzi że masz waginę


yarzapp

2009-12-09, 14:52
intrance napisał/a:

po ch*j jej szalik jak jest ciepło?


A skąd Ty wiesz, że ciepło.
blacksider napisał/a:

pokazała środkowy palec do tego kolesia.


No to mogła sobie akurat darować

lubi

2009-12-09, 17:51
ach te kiecki w kratke... działają jak płachta na byka

You_Suck

2009-12-09, 18:17
szkoda że nikt mnie nie nakręcił jak mi chcieli szalik wyrwać :D było by śmieszniejsze.
laska ewidentnie sprowokowała tym 'fuckiem' i z szalikiem pewnie mało wspólnego to miało.

r4dzik

2009-12-09, 18:32
na zartach sie nie zna, suka? :)

mesiash

2009-12-09, 21:57
co do zdarzenia Clarksona - w Alabamie nie sprowokował grupy czarnych, tylko białych bo Alabama to gorzej niż Texas nawet - tam na ulicach za dnia nie uświadczysz innych niż biali

ad topic, walnąć w pysk kobietę to nie ma znaczenia za co, jest po prostu frajerstwo. Co innego gdyby ona sprowokowała, zaczepiła czy coś, ale gość jej coś powiedział, ona mu odpowiedziała, więc pokazał jej jaki jest silny i wspaniały :)

PS. kiedyś chodziłem po Warszawie w szaliku Ajaxu Amsterdam, który trochę przypomina Białej Gwiazdy, ale nawet przejeżdżając koło stadionu Legii, na którym zaczyna się mecz nie miałem żadnych nieprzyjemności :)

mcmt

2009-12-09, 22:27
1. Jesli sa biali, to chyba sie caly dzien opalali.
2. To co napisalem w "" to byl tekst z filmu.

Lesnydziad

2009-12-12, 00:25
Pożałować takiej małpy... a kobieta nie lepsza, najgorsze są te co same prowokują i chowają się za swoimi księżulkami. Tym razem była sama i tak to się skończyło 8-)

Ni...........da

2009-12-12, 19:03
lepiej chodzić w golfie a nie w szaliku bo chyba już za każdą barwę teoretycznie można dostać wj***ne.

heniu_sikor

2009-12-20, 23:50
Ok, widze, że sporo osób to dziwi, czemu ta laska wyłapała liścia od tych typów..

Sprawa taka prosta, jak napisał autor tematu. Chodziło o tematy klubowe. Nie tylko piłkarsko jest tak, że jedni się ze sobą kumplują i chleją na potęge, a inne kluby nienawidzą. Jest tak w całej europie i nie tylko.

Po pierwsze tak na szybko co czytałem wpisy, " a skąd wiesz, czy było jej zimno", czy, że za chodzenie w golfie i komuś kolor sie nie podoba to wyłapiesz..

Jak widać w metrze jej nikt nie przysapał lub na odwrót kogoś zaintersowało to je nagrał. Kozaczyła pokazała faka, no ale bez jaj, że "koleś se ją tylko za szalik trzymał".

Sa takie klimaty, że jak jesteś kibicem, i czujesz sie nim na 100% to noszac barwy licz się z tym, ze mozesz w jape wyłapać, czy gówniarz, laska, czy hooligan. Nosisz, to noś ja Cie widze, że obnosisz sie z barwami klubu to wiesz, że w maske dostaniesz.

Są takie klimaty nie inne. Koles typowo cignal ja za szalik, bo Ci co sie nienawidza, udawadniaja swoja wyzszosc "krojeniem" wlasnie bluz/czapek/szalikow wrogiej ekipy. Tak wyznacza sie, ze sie nie toleruje tego itp. napisane tez wczesniej, ze tak jak u Nas masz szlaik Legii pojedz do Poznania. Czy ze ktos se szalal z szalikiem i mu w warszawie nic nie zrobili.

Sa kibice, ktorzy chodza na mecze itp. A sa tacy fanatycy, ze sie za klub leja i wierzcie mi jest w Polsce ich od za*oba. Ona byla na inym terenie chcieli jej dmuchnąć szalik a, że Rosja czy inne te klimaty, do dostała w jape. Watpie, ale nie eliminuje tego, ze u nas by panna nie dostała.

Uwierzcie , że jest masa ludzi ktorych ineresi wiecej niz pilka i poza 90 minutami kochaja sowj klub, i nie dadza innym tej satysfakcji. Czuja sie czescia druzyny i na swoj sposob udawadniaja wyzszosc nad innymi tak bylo jest i bedzie. :) .

Ra...........og

2009-12-21, 00:06
Są klimaty, są kolesie, są kluby i są ludzie... :samoboj: