18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie spodobał się im jej szalik

Centurion • 2009-12-08, 20:45
Nie łatwo być kibicem wrogiej drużyny, nikogo nie obchodzi że masz waginę


zlykamil*

2009-12-08, 21:47
ten program pokazuje ile jest na świecie fanatyków drużyn , a także wyjaśnia czemu robią to co robią (wyjaśnia a nie usprawiedliwia), a Polska to teoretycznie kraj wolny...i można dostać wpie**ol dosłownie za wszystko i za nic

yarzapp

2009-12-08, 21:49
zlykamil*, ale Ty napisałeś o tej babce, jakby popełniła jakieś przestępstwo i poniosła zasłużoną karę!

Ba...........lu

2009-12-08, 21:51
Ja nie odbierałem tego jako ironię. No ale nic... Nie zawsze da się ją wyczuć na forum.

zlykamil*

2009-12-08, 21:52
~yarzapp nie, Ty tak to odebrałeś

yarzapp

2009-12-08, 21:55
To jak należy to odebrać?
zlykamil* napisał/a:

trzeba myśleć co się robi i ponosić tego konsekwencje :)
miała fart że tylko dostała 2 liście , bo mogło się to gorzej skończyć



No tak, kara nie była wystarczająco surowa

zlykamil*

2009-12-08, 22:03
jeśli chodzi o mnie to miałbym wyj***ne bo jakoś nie przepadam za piłką nożną ale jeśli chodzi o takich ludzi jak ci mani to faktycznie było to lajtowe bo są oni zdolni do wielu innych rzeczy

mcmt

2009-12-08, 22:06
johnyzlampy napisał/a:

równouprawnienie jest, każdy może dostać liścia, nie ważne czy chłop czy laska


Rownouprawnienie konczy sie jak trzeba wniesc kanape na 2 pietro. Nie sprawialoby mi satysfakcji strzelenie liscia lasce, chyba, ze mnie o to poprosi podczas... 8-)

Barlu napisał/a:

Pozwolę sobie zapytać o Twój wiek?

Po prostu, kto chce idzie pod stadion, i idzie gdzie mu się podoba. Może być ubrany jak chce... W końcu po to polska jest "wolnym krajem". A nie żeby jakiś, za przeproszeniem, złamany ch*j bił kogokolwiek za szalik. [Tym bardziej kobietę, zero widać w nim wartości]


Odwagę powiadasz? Dla mnie to tchórzostwo...

Edit:


Zrozumiesz, ile idiotów mieszka w Polsce. Powiedz po ludzku. Kibic kibicuje, a nie napie**ala po innych jak leci bo lubi kogoś innego. Tu dość dobrze można wpasować "o gustach się nie dyskutuje".


To co kolega napisal to jest jedna strona medalu. Ale poniewaz zycie to nie je bajka, laski powinny uwazac na ciemne, opuszczone uliczki i na przyklad prowokujace szaliki...

Jak tu sie edytuje posty???

moronz

2009-12-08, 22:10
Brawa za uratowanie barw ;)

berecha

2009-12-08, 22:12
to pewnie p*zdy z Legii, oni są tak słabi, że kobiety tylko biją

blacksider

2009-12-08, 22:17
pewnie chodzi o to że sama się o to prosiła ponieważ pokazała faka do tamtego gościa. więc tak ją "ukarał".

materac

2009-12-08, 22:31
Speed Face Palm x10

konował

2009-12-08, 22:32
Piłka nożna to gówno a jej kibice to śmierdziele

pozeracz_kotow

2009-12-08, 22:39
ta sytuacja to pewnie tak jak założenie szalika Legii w Poznaniu, więc co dziwnego, że dostała oklep...

GorillazxD

2009-12-08, 22:41
Hmm... a mnie sie wydaje ze dostala bardziej za gest niz szalik. Pokazala palec i dopiero wtedy ten typ sie nia zainteresowal. Za szalik to ja tylko przytrzymal. Co nie zmienia faktu ze koles prymityw, ale dziewczyna tez inteligencja nie grzeszy :D

mcmt

2009-12-08, 22:48
Widzialem odcinek Top Gear'a, w ktorym ekipa Clarksona na florydzie miala kupic fury za klocka $ kazda i jechali na zachod... Z tym, ze przejezdzajac przez konserwatywna Alabame mieli napisac sobie na autach teksty typu: "pie**olic Nascar" i pie**olic inne popularne, symboliczne w alabamie elementy zycia.

No, prawie dostali wpie**ol :-D ... "Wkurzyli tymi napisami jakis czarnych chlopcow i malo co, jak to sie mowi, zrobiliby im z dupy jesien sredniowiecza..."