18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie spodobał się im jej szalik

Centurion • 2009-12-08, 20:45
Nie łatwo być kibicem wrogiej drużyny, nikogo nie obchodzi że masz waginę


Furronica

2009-12-08, 22:51
Wszyscy znamy zainteresowania kobiet: liczy się dla nich tylko piłka nożna, kibicowanie własnej drużynie i wszczynanie burd z kibicami wrogich drużyn, dlatego uważam, że dziewczyna założyła ten szalik z pełną premedytacją i zasłużenie dostała w mordę.

Ąpisław

2009-12-08, 22:54
Niestety - lajf iz soł brutal end ful of zasadzkas - myślała, że jak ma szalik to i również immunitet.

Wa...........so

2009-12-08, 23:11
Mam k***a prawo nosić szalik Juventusu chodząc po Mediolanie. Chodząc po Londynie w koszulce Manchesteru. Ci dwaj to zwykłe szmaty. Ktoś tu mówi o równouprawnieniu. Pewnie jak kobieta wystartuje z łapami to się obronić trzeba, ale to to było zwykłe frajerstwo. Szkoda jej.

zlykamil*

2009-12-08, 23:52
WaszMiso napisał/a:

Mam k***a prawo nosić szalik Juventusu chodząc po Mediolanie. Chodząc po Londynie w koszulce Manchesteru.



No możesz ale jak dostaniesz wpie**ol to się nie zdziw.

thc

2009-12-09, 00:05
@yarzapp
Z twoich komentarzy wynika, ze za duzo siedzisz przed monitorem, bo nie wiesz co dzieje sie na zewnatrz. Idz przewietrz dupe!

yarzapp

2009-12-09, 00:16
thc, zupełnie nie mam pojęcia, o co Ci chodzi i co Ci odpowiedzieć

Rozwiń może tę myśl.

Wa...........so

2009-12-09, 00:20
Fakt, thc że tak się dzieje. Co nie znaczy, że to jest prawidłowy stan rzeczy.

GorillazxD

2009-12-09, 00:21
Do hools'ow: to tylko impreza sportowa, tymczasem zachowujecie sie jakby byla to conajmniej wojna. A jak wpadacie do jakiegos miasta i robicie rozp***uche to tak jakby dac w gebe gospodarzowi. Do ultrasow nic nie mam, przynajmniej jest widowisko, a to czesto ciekawsze od meczu (;

af...........pl

2009-12-09, 01:01
Trzeba mieć wyjątkowo smutne życie żeby jakąś laske zlać po twarzy za to, że miała szalik jakiegoś innego klubu. Laska pewnie nosi szalik, bo jej chłopak kibicuje, pewnie też nie rozróżnia spalonego od karnego, a taki kmiot jej przyj***ł w twarz. k***a j***ne śmieci, won do biedaszybów.

yarzapp

2009-12-09, 01:07
aexalven napisał/a:

No i ni słuchasz HH :D


kiedyś słuchałem, a i teraz wybiórczo mi się zdarza

af...........pl

2009-12-09, 01:10
a reszta głąbów, co się rozpisuje nad tym, że skoro założyła szalik to powinna się liczyć z tym, że oberwie, widać że o zasadach kibiców ch*ja ma pojęcie, są pewne niepisane zasady których się trzymamy, nie tłuczemy np. kolesia z innej ekipy, choć buźka nam znana kiedy idzie ze swoją laską... ale tu widać motłoch chyba z rosji więc tam zasady w dupe sobie wsadzic mozna.

in...........ce

2009-12-09, 10:52
~yarzapp - po ch*j jej szalik jak jest ciepło?

blacksider

2009-12-09, 11:10
co Wy kurna z tym szalikiem?
ona sprowokowała tym że pokazała środkowy palec do tego kolesia.

Karenz88

2009-12-09, 14:34
k***a ja uważam że słusznie
i tak pewnie inne "szalikuwy" by jej wpie**oliły
i nie było by problemu ,
ale jak facet to odrazy damski bokser ...

Flo

2009-12-09, 14:52
jak ktoś wspominał równouprawnienie :P
a tak już całkiem serio, nie wiem czy ktoś zauważył, ale ostatnimi czasu zwiększył się procent agresywnych dziewcząt i co wtedy poradzić, gdy jest się obrażanym, uderzanym, drapany? Nie każdy ma nerwy ze stali.
Jasne, że typki to debile i napinatorzy, ale z drugiej strony czemu dziewcze mądrzejsze nie było? I wcale nie mówię tutaj o założeniu szalika, niech każdy chodzi w czym i gdzie chce. Mówię o tym fucku, zagwizdał ok, mogła go olać, ale nie pokazała jaka zaczepna jest i gość jako że nie był inteligentem chciał podreperować swoje ego.
Szalik rzecz nie droga mogła oddać, nie dostałaby wtedy liścia.
Z drugiej strony bardziej kibicowskiej szacunek że się nie dała i nie oddała ;]