18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie przeszkadzaj mi ,bo jestem..

miszczcieniu • 2013-06-22, 21:00
Introwertykiem :-D

RockyWood

2013-06-22, 21:38
same konkrety - nie ma się nawet specjalnie do czego doczepić. Prawie jak bym słyszał o sobie :amused:

Jestem takim "introwertykiem" i jestem z tego dumny! :D .prawie

Megatr0n

2013-06-22, 23:38
Żałosne, facet ględzi że czeka aż ktoś do niego rękę wyciągnie by porozmawiać a teraz się obudził z ręką w nocniku bo nikt się do niego nie odzywa, zrobił filmik i czeka z utęsknieniem na komentarze swoich widzów.

Swka

2013-06-22, 23:57
Co za wk***iajÄ…ce pie**olenie!

Uszy bolÄ… od tego dziwnego sposobu gadania, oczy kujÄ… od gapienia siÄ™ jak non stop macha tym kartoflem.

Może i ma trochę racji, ale po prostu nie da rady wysłuchać tej jego mszy.
Niech pójdzie pobiegać, popracować aby sobie zarobić (żeby babcia mu sweterków nie kupowała), wyskoczyć ze znajomymi na browarka czy cokolwiek, a nie pie**oli od rzeczy i to z taką tonacją głosu jakby wszystko mu w dupie przeszkadzało i miał wszystko kompletnie gdzieś (bo życie jest do dupy, więc będę płakał do poduszki), aż chce się podejść i zaj***ć gonga za dosłownie Żebrania o uznanie i czekanie na litość ludzi.

Gada o rzeczach które każdy normalny i ogarnięty człowiek zdaje sobie doskonale sprawę tuż po "wyjściu z gimnazjum", a ten pajac gada tak jakby dopiero co się obudził i ameryke na nowo odkrywał, ja pie**ole co za tłok.

2:28min - 2:38min = "Dla mnie rozmowa to przede wszystkim wymiana informacji..." (INSPEKTOR GADŻET k***A) "...przekazanie czegoś ważnego, dyskutowanie na jakiś te... [ch*jowe cięcie jak co chwile] ...Inaczej nie ma sensu tracić na to siły, lepiej milczeć i się w ogóle nie angażować" <-- To MILCZ i już nigdy nie nagrywaj czegoś takiego. Mistrz, drugi osobnik płci męskiej od czasów "niekrytegokrytyka" który wywołuje tak negatywne odczucie z mojej strony.

Dawno jakiś nieznajomy mi człowiek tak mnie nie wk***ił na dzień dobry.

:samoboj:

wÃ...........da

2013-06-23, 00:16
mnie też wk***iają z gładką o byle czym żeby tylko coś pie**olić

Swka

2013-06-23, 00:17
@konriixko

Dzięki bardzo, przyda się niesamowicie. :amused:

Co do Kobiet to trzeba się zgodzić, lecz nie do końca, bo są takie z którymi można wytrzymać "trochę dłużej", niestety coraz mniej spotykany gatunek :-/

Xan666

2013-06-23, 00:24
W wielkimi skrócie: nigdy nie zar*chał.

Koniec tematu! :mrgreen:

miszczcieniu

2013-06-23, 00:34
ludzie luz, to jego jedyny taki filmik,ogólnie gościu nagrywa jakieś gameplay'e itd :D

auliszek

2013-06-23, 10:33
Dobrze mówi, oczywiście trzeba się przypie**olić. Każdy z was jest doskonały i lepszy od innych, więc to zrozumiałe.


Chociaż z tym podawaniem ręki to nie bardzo mi się podoba :-P

indrikoterium

2013-06-23, 10:39
Jest strasznie wk***iającym gościem

YoogiGoogi

2013-06-23, 10:48
po usłyszeniu słów: "ktoś wyciągnie po mnie rękę" to jebłem... jeśli kogoś się nie zna, a powiedzmy, też jest tego typu osobą, to jak się k***a poznacie? dla mnie to taki przykład no-lifa, a wszystkie osoby, co go popierają, też są noł lajfami, bo takich w internecie najwięcej..

<<spojler>> dla przeciętnego użyszkodnika sadola filmiku oglądać nie warto, straciłem 3 minuty życia

Mario893

2013-06-23, 11:11
Wyobraźcie sobie, że nagle musicie przestać palić, pić i zamiast tego z dnia na dzień przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. Taki właśnie wysiłek stanowi dla introwertyka odezwanie się do drugiej osoby. Facet dobrze gada. Być może sposób, w jaki nagrywa swoje filmiki może być irytujący(mnie też wkurzają te cięcia wpół słowa), ale sens merytoryczny jest świetnie zawarty. Dodałbym, i pewnie autor filmiku by się ze mną zgodził, że my introwertycy mamy cholerny problem ze zrozumieniem niektórych praw rządzących tym światem, np. dlaczego o prestiżu danej osoby decyduje ilość spożytego alkoholu na imprezie. Ja na przykład nie rozumiem zupełnie, dlaczego za ten komentarz zostanę zmieszany z błotem. Nie rozumiem, dlaczego ktoś nie może uszanować mojego zdania. Ta, w końcu jesteśmy na sadisticu.

pi...........ja

2013-06-23, 11:13
Upewniłem się właśnie że jestem prawdziwym introwertykiem. No z wyjątkiem studniówek bo byłem aż na 2, ale wyjątek jakiś zawsze musi być, bo każdy jest inny.