18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie przeszkadzaj mi ,bo jestem..

miszczcieniu • 2013-06-22, 21:00
Introwertykiem :-D

T0B1

2013-06-23, 11:38
sobol1992 napisał/a:

won z tym pedalstwem


Racja, możesz więc sobie już stąd iść.

thez

2013-06-23, 11:43
Chyba nadużywał komputera w okresie dorastania i teraz nie ma do kogo gęby otworzyć. Co z tym zrobić? Obwieścić wszem i wobec, że jest introwertykiem. I to Ty masz do niego zagadać! :)

jednoręki-ujeżdżacz

2013-06-23, 11:50
Introwertyk opowiadający o sobie jakieś paręnaście minut (sporo cięć które skróciły wywód). Ciekawe. Introwertyk takich filmików raczej nie nagrywa bo k***a jest introwertykiem :)
P.S. Jeszcze se raz napisze, introwertyk :)

-Pepe-

2013-06-23, 11:55
Jak można k***a nie iść na studniówkę?!

PawełGM

2013-06-23, 12:02
PierreDolny napisał/a:

Jak można k***a nie iść na studniówkę?!



Można. Niby co w nich fajnego? Tańczenie do muzyki, której się nie lubi z ludźmi, których się nie lubi i nie zna. I jeszcze trzeba za to zapłacić. ch*j nie zabawa.

@down to jesteś bardzo niewyedukowany.

wixel

2013-06-23, 12:15
Dopóki nie było komputera, nie znałem żadnych introwertyków, ekstrawertyków, p*zdawertyków.
Nic dziwnego, kiedyś wszyscy woleli być dyslektykami.

Zl...........ny

2013-06-23, 12:19
Naprawdę ten niedobitek nie potrafi powiedzieć 3 zdań jednym ciągiem, tylko tnie to z częstotliwością stroboskopu... co za crap

Samudaripen

2013-06-23, 12:57
Mario893 napisał/a:

Wyobraźcie sobie, że nagle musicie przestać palić, pić i zamiast tego z dnia na dzień przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. Taki właśnie wysiłek stanowi dla introwertyka odezwanie się do drugiej osoby. Facet dobrze gada. Być może sposób, w jaki nagrywa swoje filmiki może być irytujący(mnie też wkurzają te cięcia wpół słowa), ale sens merytoryczny jest świetnie zawarty. Dodałbym, i pewnie autor filmiku by się ze mną zgodził, że my introwertycy mamy cholerny problem ze zrozumieniem niektórych praw rządzących tym światem, np. dlaczego o prestiżu danej osoby decyduje ilość spożytego alkoholu na imprezie. Ja na przykład nie rozumiem zupełnie, dlaczego za ten komentarz zostanę zmieszany z błotem. Nie rozumiem, dlaczego ktoś nie może uszanować mojego zdania. Ta, w końcu jesteśmy na sadisticu.


k***a luju, tak jak swka napisał na ch*j o tym mówi, to jest j a s n e i oczywiste!! A on niby jest tym całym "introch*jrtykiem", ale chciałby być internetowym "celebrytom", mówi, że nie zależy mu na uznaniu innych, ale jednak nagrywa ten filmik.. więc na ch*j go nagrywa jeżeli i tak mu wszystko jest obojętne, na ch*j się tłumaczy? Ogólnie to wk***iają mnie wszyscy ci "mentorzy" internetowi, k***a fizjolodzy j***ni.


Kto wypije więcej alkoholu ten jest wg ciebie bardziej zajebisty? :shock: chyba w podstawówce, najwyraźniej nigdy nie byłeś na żadnej domówce jeśli tak mówisz, najwyraźniej nie masz i nie miałeś nigdy znajomych, a no tak jesteś introwertykiem i masz na to wyj***ne.. to na ch*j się wypowiadasz? Oburzony pimpuś k***a.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-06-23, 13:03
po co wstawiacie jakiegoś pintolaka na główną.. który sam nie wie o czym gada

jarken

2013-06-23, 13:53
A ja się dowiedziałem w końcu, co mi jest.

galanonim

2013-06-23, 14:05
Tu chodzi o to, ze ziomek nie ma znajomych bo nikomu nie chce sie rozmawiac z takim nudziarzem, a on próbuje do tego dorobić teorię i udawać ze to jego wybór :) )

Robot

2013-06-23, 14:08
Częściowo się zgodzę, częściowo nie.

Philipek

2013-06-23, 14:18
nie przywitanie sie, wchodzac do towarzystwa jest brakiem dobrych manier.

skin88

2013-06-23, 14:53
A ja powiem tak, ludzie się witali, witają i będą witać a jak ja jestem w towarzystwie i dochodzi do naszego grona jakiś koleś którego ja nie znam a zapewne jest czyimś znajomym, i nie poda mi ręki to uznam to za brak kultury i szacunku do ludzi do których dołączył, po prostu mógłbym go przez znielubić a może nawet i przyj***ć się i mu wpie**olić (ręki z gówna chyba nie ma?!) Mam całkiem spore grono znajomych a szczególnie spotykam większość z nich na różnych imprezach masowych czasami udawało mi się dołączać do grupy przeszło 40 osób gdzie połowę znałem a druga połowa była znajomymi moich znajomych także zajmowało to czasami nawet i z 30 min żeby z każdym się przywitać i oczywiście robiłem to i będę zawsze robił bo to dla mnie tak normalne jak to że Polska leży w europie, więc niech mi tu nie wyjeżdża jakiś pet który usprawiedliwia swoje frajerskie cwe*owskie zachowanie jakimś introwertyzmem, bo żeby znajomemu albo osobie która z nim stoi ręki nie podać to trzeba być jakąś j***ną parówą.