18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie przejmuj się ziomek

Debbils • 2013-06-21, 14:55
k***a nieeee




krawężnik uratował nam życie.



Wypadek w Olsztynie.
Calibra do kasacji, na filmiku nie widać, ale pie**olnięcie było przednie.


Nie było bo materiał własny.

miczel1

2013-06-22, 00:48
Ale żeby 6 stron komentarzy na temat jednego dzwona i to jeszcze calibra?No k***a :)
-Janie!!!! Pakuj walizki!!!Ja stąd sp***alam !!!!! :mrgreen:

lukasz100_93

2013-06-22, 01:00
ooo nie taka piękna calibra i ten wiejski tuning <3

SkyRunner

2013-06-22, 01:16
Zaraz po uderzeniu słychać jeszcze obroty silnika. Czyżby kierujący chciał wrzucić wsteczny i odjechać jakby nic się nie stało? :idzwch*j:

A zresztą jak to możliwe, że silnik nie zgasł.

Ramsey007

2013-06-22, 01:17
pilaf666 napisał/a:



Od kiedy Calibra to BMW?

PS. Opel jak jezdzi, kazdy widzi. Taka podsterownosc? NOSZ k***A, niewykonalne wrecz. Moj brat ma Tigre 06 i mowi, ze to jego ostatni Opel, bo zima potrafi go obrocic na prostej drodze z lekkim przechylem z nowymi Kleber'ami... Idzcie w ch*j z ta marka.



Zaraz, zaraz... Twój BRAT ma TIGRĘ?!

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 01:59
Ramsey007 napisał/a:



z C20XE zapie**ala jak szalona.
Cali miała w swoim czasie najlepszą aerodynamikę.

A to, że kupują je wsiuny bez pojęcia co Calineczka potrafi? Cóż, niestety tak jest... Teraz wieśniki kartoflarze wsiadają do Astr Bertone i też je kaleczą swoim jestestwem.

Swoją drogą jeździłeś kiedyś czymś co ma legendarne oplowskie silniki (C20XE, C20NE, X20XER) czy tylko oglądasz dużo Fifth Gear i pie**olisz farmazony?



Zaraz zaraz, że co ?! :wtf:
Legendarne?! :facepalm:
Co jest w nich legendarnego?
Co z tego żę Calibra miała dobrą aerodynamikę skoro ważyła ZA DUŻO miała ch*jowe zawieszenie a w środku wyglądała dalej jak Vectra?

W ogóle Ty wiesz co znaczy "zapie**ala jak szalona" ?

Założę się o dom i czterech murzynów że to "legendarne" :rofl: C20XE wymięknie przy B16A4 1.6 VTEC i nie ważne czy prosta czy zakręty.
Opel Calibra już na desce kreślarskiej był ch*jowym samochodem i nic tego nie zmieni!

I weź mi k***a napisz co ta "calineczka" potrafi bo się zaraz poleje ze śmiechu :smiechzula:

koko_0

2013-06-22, 02:05
Wydaje mi sie ze nick wrzucajacego film mowi sam za siebie ;)

Ma...........ss

2013-06-22, 02:06
Co ja bym w takiej sytuacji zrobił gdyby Policja robiła przesłuchanie lub ch*j wie co innego? Zwalił wszystko na kierowce i pokazał dowód video. Kierowca to j***ny debil, nie kumpel, od takich powinno się trzymać z daleko.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 02:50
Maxoss napisał/a:

Co ja bym w takiej sytuacji zrobił gdyby Policja robiła przesłuchanie lub ch*j wie co innego? Zwalił wszystko na kierowce i pokazał dowód video. Kierowca to j***ny debil, nie kumpel, od takich powinno się trzymać z daleko.



:facepalm:

Na takich jak Ty w więzieniu mówią parówa.

Zakoduj sobie młody że swoich kumpli jacy by nie byli się nie sprzedaje!!! (z małymi wyjątkami na gwałty czy pedofilie) Dotarło gówniarzu?!

binekbnk

2013-06-22, 07:39
Calibera ma dwa zera a w środku frajera, zawieszenie od Hamera wozi sie po mieście teraz... Wchodzę w zakręt i sram w gacie zawieszenie mam sportowe no bo przecież w oplu Cali takie było firmowe...

CALIBRA TEAM JEE :O

chrap

2013-06-22, 07:43
Coś grubymi nićmi szyta ta historia. Jaka k***a kasacja?

~super!or~

2013-06-22, 10:30
Calibra... W tym to wstyd morde na ulicy pokazać.

Waripaw

2013-06-22, 10:50
SkyRunner napisał/a:

Ciekawe kto kierowcą k***a był.



Chorąży

JURIJ_77

2013-06-22, 11:54
to chyba gdzieś niedaleko sklepu Real na Sikorskiego w Olsztynie? 7 lat w tym mieście mieszkałem :) piękne czasy ...

Waripaw napisał/a:

Chorąży



ile razy mam k***a mówić że nie byłem ... :P

KKillwareZZ

2013-06-22, 12:01
calibra wyglada jak gowno wolniejsza od wielblada przerobiony matiz z kadetem tak wyglada