18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie przejmuj się ziomek

Debbils • 2013-06-21, 14:55
k***a nieeee




krawężnik uratował nam życie.



Wypadek w Olsztynie.
Calibra do kasacji, na filmiku nie widać, ale pie**olnięcie było przednie.


Nie było bo materiał własny.

Matikens

2013-06-22, 13:50
Szkoda ze się nie zabiliście debile, piwa nie ma. Kretyni j***ni

herbalix

2013-06-22, 14:13
dlatego ja nigdy nie daję się przejechać ani nigdy nie przejeżdżam się czyimś. jeżdżę swoim samochodem jakieś 6 lat i na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki, gdy prowadził ktoś inny niż ja. jak się rozpie**olę, to JA się rozpie**olę i będę mógł mieć pretensje tylko do SIEBIE. zdarzało mi się jeździć naprawdę fajnymi furami, gdzie aż korciło, żeby zobaczyć co to cudeńko potrafi, ale rozsądek zawsze brał górę.

a płakać można po każdej furmance. każdy jeździ tym, na co go stać. i każde auto kosztuje swojego właściciela tyle samo w stosunku do zarobków czy sytuacji finansowej, dla mnie wydać na furę 2 000 to tyle samo co dla kogoś 200 000. a i rozj***ć szkoda bardziej, bo kasy z ac nie zobaczę.

tigerqaz

2013-06-22, 14:27
KKillwareZZ napisał/a:

calibra wyglada jak gowno wolniejsza od wielblada przerobiony matiz z kadetem tak wyglada



Ale od matiza to warrrrrrrrrrrrrra !!!
:D

Lepszy matiz 14 latek niż calibra z salonu he he.
A po drugie to matiz z wyglądu nie jest ni ch*ja podobny to tego czegoś... Matiz to jest odcięty przód od boeinga 737 No k***a!!!

progosu

2013-06-22, 16:52
wszystko spoko ale szkoda panowie, ze nie zdechliscie, kiedys pewnie takie zwierzeta jak wy zabija normalnych ludzi, powinno sie was zagazowac, pozdrawiam.

Matush5

2013-06-22, 17:17
A co mało takich pojebów ? Pół biedy jak gdzieś po bezdrożach jeżdzą to sami się zabiją ew. zwierze... A takie buce zapie**alają po miescie oczywiście jakiś dzieciak z paczką chrupek nie może sobie przejść przez ulice bo mafia jedzie w zardzewiałym pudle.. ( i tak ch*j mnie obchodzi ten osmarkany silnik, możecie do tego opla sobie wstawić od śmigłowca a i tak będzie to gówno...)

antystatyk

2013-06-22, 18:40
calibra.... boszzz...

Ramsey007

2013-06-22, 19:06
SZAJBAAA napisał/a:



Zaraz zaraz, że co ?! :wtf:
Legendarne?! :facepalm:
Co jest w nich legendarnego?
Co z tego żę Calibra miała dobrą aerodynamikę skoro ważyła ZA DUŻO miała ch*jowe zawieszenie a w środku wyglądała dalej jak Vectra?

W ogóle Ty wiesz co znaczy "zapie**ala jak szalona" ?

Założę się o dom i czterech murzynów że to "legendarne" :rofl: C20XE wymięknie przy B16A4 1.6 VTEC i nie ważne czy prosta czy zakręty.
Opel Calibra już na desce kreślarskiej był ch*jowym samochodem i nic tego nie zmieni!

I weź mi k***a napisz co ta "calineczka" potrafi bo się zaraz poleje ze śmiechu :smiechzula:



No cóż. Czyli fith gear :)

Poszukaj: dallara

a potem szczekaj, bo w dupie był i gówno widział ;)

mp_toujane

2013-06-22, 19:30
może mieliście za mały spojler z tyłu dlatego was oderwało od asflatu? do następnego opelka załóżcie większy co by was lepiej do gleby dociskało przy zawrotnej prędkości 100km/h

oozyxak0o

2013-06-22, 21:26
ch*jowo ja was fiatem bym przescignal

KKillwareZZ

2013-06-22, 22:25
Ludzie nikt mi nie powie calibra jest fajna jeśli nikt z niej nie zrobi samolotu( 99.9 procent to boiingi) mieli dobry pomysł ale niestety projektanci zj***li całość. Moim zdaniem każda kalibra wygląda jak z kibla ale 4x4 turbo miała potencjał zabrakło zioła by projekt dokończyć.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-23, 01:15
Ramsey007 napisał/a:



No cóż. Czyli fith gear :)

Poszukaj: dallara

a potem szczekaj, bo w dupie był i gówno widział ;)



Ehh dresiku gdybyś ty miał chociaż połowę wiedzy tych z Fifth Gear :facepalm:

Pokaż mi JAKIEKOLWIEK sukces Opla Calibry! JAKIKOLWIEK!
( nie liczymy pucharów wsi Wąchock)

To tyś w dupie był i gówno widział.
Poza te swoje Parzymiechy dolne Calibrą nie wyjechałeś i myślisz żę to najlepsza fura na świecie bo sołtysa Seicento jest wolniejsze :facepalm:

Syneczku 1.4 Hondy objeżdża to gówno zwane Oplem o pojemności 2.0 ! Więc zamilcz lepiej.

Btw co to jest "fith gear"

A co do programów to wole "Top Gear"

A teraz sio bo sobota jest więc w remizie impreza!

KKillwareZZ napisał/a:

Ludzie nikt mi nie powie calibra jest fajna jeśli nikt z niej nie zrobi samolotu( 99.9 procent to boiingi) mieli dobry pomysł ale niestety projektanci zj***li całość. Moim zdaniem każda kalibra wygląda jak z kibla ale 4x4 turbo miała potencjał zabrakło zioła by projekt dokończyć.



Co ty gadasz? Jaki potencjał?
Przecież Calibra to tapczan na kołach.
Wsadzenie mocnego silnika do czegoś co tak na prawdę jest Oplem Vectrą nie mogło wypalić!
To żę na prostej (jako tako) się o zbierało, w zakrętach nie miało najmniejszych szans!

Wersja turbo miała wg katalogu 6,8 do setki (a jak wiemy raczej to nierealne)

160 konna, wolnossąca Honda Civic z tego samego roku miała do setki 7,3 sekundy ... WOLNOSSĄCA i słabsza o 50 Km!

Uturbione Hondy schodzą poniżej 5 sekund a od 100 do 200 robią w 6-7 sekund.

Calibra to badziew i kropka.

zimny1994

2013-06-23, 11:54
A ja nie wiem co Wy się tak sracie do biednego Opla, bardzo fajne samochody. I w miarę fajnie się zbierają.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-23, 13:57
zimny1994 napisał/a:

A ja nie wiem co Wy się tak sracie do biednego Opla, bardzo fajne samochody. I w miarę fajnie się zbierają.



Bo tak się jakoś złożyło że tymi Calibrami przeważnie jeździ reprezentacja wsi Buraków dolny.
I wcale nie muszą oni pochodzić ze wsi ;)

Calibra 2.0 115KM (z czego 25 już dawno w krainie wiecznych łowów), ale spojlerów naj***ne jak w "Szybkich i wściekłych" do tego szpachli tyle że dom byś opie**olił, dwieście diod i klasyka gatunku w bagażniku tuba pierdyliard watów i "Manieczki".

Debbils

2013-06-23, 15:52
OrionToth napisał/a:

dlaczego wszyscy przegapili jaki kumpel z tego typa co prowadzi - ziomek, właściciel auta go k***a błaga a ten popie**ala dalej by 5s później rozk***ić mu samochód. dobrze że chociaż hajs oddał.

sk***iel.



Własnie własciciel auta prosił go żeby tam zjechać i wywarł na nim presje że musi koniecznie tam skręcić, no i skręcił... a zakręt nie jest łatwy bo jest duże wzniesie przed nim i nie ma opcji żeby w jakikolwiek sposób skręcić, tak jak na nią wjedziesz tak lecisz prosto.

abdul napisał/a:

5 tysi za tego złoma? z jakiej wsi jestescie? musze tam otworzyc komis





On tak z góry powiedział 5 tysięcy tak naprawde oddał mu 4400 bo tyle za niego zapłacił a kupował za Olsztynem gdzieś, ona miała rocznik 98 podajże i 2.0 silniczek w środku zadbana bardzo ładnie, uderzenie samym podwoziem tak pogniotło i zniszczyło po prostu furke że prawie nic tam sprawnego nie było ale przez to drugie uderzenie za trawnikiem w murek był dużo lżejszy.


Link na YT : /watch?v=TjPnB88VV0Q

Ramsey007

2013-06-24, 20:42
SZAJBAAA napisał/a:



Ehh dresiku gdybyś ty miał chociaż połowę wiedzy tych z Fifth Gear :facepalm:

Pokaż mi JAKIEKOLWIEK sukces Opla Calibry! JAKIKOLWIEK!
( nie liczymy pucharów wsi Wąchock)

To tyś w dupie był i gówno widział.
Poza te swoje Parzymiechy dolne Calibrą nie wyjechałeś i myślisz żę to najlepsza fura na świecie bo sołtysa Seicento jest wolniejsze :facepalm:

Syneczku 1.4 Hondy objeżdża to gówno zwane Oplem o pojemności 2.0 ! Więc zamilcz lepiej.

Btw co to jest "fith gear"

A co do programów to wole "Top Gear"

A teraz sio bo sobota jest więc w remizie impreza!



Co ty gadasz? Jaki potencjał?
Przecież Calibra to tapczan na kołach.
Wsadzenie mocnego silnika do czegoś co tak na prawdę jest Oplem Vectrą nie mogło wypalić!
To żę na prostej (jako tako) się o zbierało, w zakrętach nie miało najmniejszych szans!

Wersja turbo miała wg katalogu 6,8 do setki (a jak wiemy raczej to nierealne)

160 konna, wolnossąca Honda Civic z tego samego roku miała do setki 7,3 sekundy ... WOLNOSSĄCA i słabsza o 50 Km!

Uturbione Hondy schodzą poniżej 5 sekund a od 100 do 200 robią w 6-7 sekund.

Calibra to badziew i kropka.



W DTM Calibra.
W rajdach Astra.
W rajdach Kadett.
W wyścigach Astra Bertone.


k***a, chłopie, pie**olnij się w głowę.