18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie przejmuj się ziomek

Debbils • 2013-06-21, 14:55
k***a nieeee




krawężnik uratował nam życie.



Wypadek w Olsztynie.
Calibra do kasacji, na filmiku nie widać, ale pie**olnięcie było przednie.


Nie było bo materiał własny.

Ly...........er

2013-06-21, 22:04
tak to jest jak gowniazerii rodzice kupuja "sportowe" auta.
w starym volvo by tak nie zapie**alali :-D
calibra 2 tyg pozniej poskladana sprzedana jako bezwypadkowa ?

4life

2013-06-21, 22:13
140-160 nocą po mieście? Co tu niby jest? Zapraszam do P-ń, tu się lata po 200km/h koło posterunku policji 8-)
A jeździć trzeba umieć, tylko debil daje tak po hantlach przy zakręcie(o ile jest tam jeszcze podbicie), poleciałby prosto i nic by się nie stało ale oczywiście wyczucia auta - zero.

WaldusBF3

2013-06-21, 22:15
rip bmw [*] :'(

nie obchodzi mnie ze będziecie mnie hejtowac za to ze jestem fanem BMW :P ale to wy jeździcie jakimś zapyziałym gruchotem i zwłaszcza przednio napędowy
elo

MALYMEDI

2013-06-21, 22:17
k***a tam w okolicach Olsztyna wypadek raz na tydzień to norma...

seba650

2013-06-21, 22:19
Mnie pomimo wszystko szkoda jest właściciela tego auta. Ładował sporo hajsu w to auto, a jego "kolega" rozbił mu auto w sekundę. Debli się nie sieje, szkoda że normalni ludzie muszą przez takich cierpieć!

harvest

2013-06-21, 22:21
snout napisał/a:

oby wam następnym razem tir wyjechal, gówniarze pożyczonym od taty autem ...



Sikorskiego - Dywizjonu 303 nie jeżdżą TIR-y :P

A ja się rano zastanawiałem co się stało z tym ogrodzeniem :D

ska

2013-06-21, 23:07
Ten kierowca powinien mieć zabrane prawo jazdy ponieważ zrobił to umyślnie narażając przy tym życie innych

kikers

2013-06-21, 23:18
Moim zdaniem do jazdy samochodem trzeba mieć w sobie nieco strachu, jak do wspinania się po górach. Jego brak często tak się kończy.

ruingor

2013-06-21, 23:21
Mój kumpel też miał Calibre nawet nie na cieszył się 24h bo kolega drugi wj***ł w płot i elo :D

quickxxx

2013-06-21, 23:32
Żal mi właściciela, nie dziwie że prawie ryczał... w czwartek koleś wypadł z zakrętu moim ścigaczem jak się zamieniliśmy maszynami na kawałek drogi, na szczęście idiocie nic się nie stało, no ale k***a człowiek jest bardziej roztrzęsiony niż jakby sam się rozwalił, nie jest w stanie pozbierać myśli, irracjonalne zachowanie (to że nie chciał wyjść z auta) wcale nie powinno was dziwić. I nie wiem czemu się przyczepiliście że rodziców auto, jakoś nie słyszałem "stary mnie zabije", tylko "rozj***łeś MI auto". Ale najlepiej wszystkich wrzucić do jednego zeszmaconego wora w którym się samemu siedzi lub siedzi się w przeciwnym- równie gównianym.

nanab

2013-06-21, 23:34
Ramsey007 napisał/a:



z C20XE zapie**ala jak szalona.
Cali miała w swoim czasie najlepszą aerodynamikę.

A to, że kupują je wsiuny bez pojęcia co Calineczka potrafi? Cóż, niestety tak jest... Teraz wieśniki kartoflarze wsiadają do Astr Bertone i też je kaleczą swoim jestestwem.

Swoją drogą jeździłeś kiedyś czymś co ma legendarne oplowskie silniki (C20XE, C20NE, X20XER) czy tylko oglądasz dużo Fifth Gear i pie**olisz farmazony?


Te legendy łopla mają pare koni więcej niż x16xel. Dopiero 3.0 z omegi albo 3.2 z VC jakoś jechało, chociaż to też żadna potęga nie jest.

Angevil

2013-06-21, 23:40
Może nie w ogrodzenie ale w słup, przywalił młody Fordem 50m odemnie jadącego rowerem - Łódź, Włókniarzy-Legionów...

HEILicopter

2013-06-22, 00:32
WaldusBF3 napisał/a:

rip bmw [*] :'(

nie obchodzi mnie ze będziecie mnie hejtowac za to ze jestem fanem BMW :P ale to wy jeździcie jakimś zapyziałym gruchotem i zwłaszcza przednio napędowy
elo



Od kiedy Calibra to BMW?

PS. Opel jak jezdzi, kazdy widzi. Taka podsterownosc? NOSZ k***A, niewykonalne wrecz. Moj brat ma Tigre 06 i mowi, ze to jego ostatni Opel, bo zima potrafi go obrocic na prostej drodze z lekkim przechylem z nowymi Kleber'ami... Idzcie w ch*j z ta marka.