18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie porzucaj przyjaciela !

Godomogo • 2013-08-10, 22:08
Witam , napotkałem w necie filmik , nie powiem mało sadystyczny , ale porusza uczucia .

Tak wiem krew, cierpienie itp Hard <3 . Ale od czasu do czasu trzeba sie odchamić sadole .




Co jak co ale psy lubie , sam mam (Owczarka Niem. ) I sku**iela który katuje takie zwierze z chęcie bym zaje** i wrzucił na harda.

Trzyzet

2013-08-10, 22:18
To jest sadistic nie kwejk, sp***alaj! :idzwch*j:

29go miałem urodziny, więc marzę o zasłużonym prezencie od moderacji :amused:

Godomogo

2013-08-10, 22:26
@Trzyzet

No co ty myślałem ze kwejk .. Wrzuciłem to bo jako ponad 2 letniego użytkownika sadola mało co juz mnie rusza , ale jezeli chodzi o psy to to jest moj slaby punkt . A po za tym jezeli ogladam cos to tez nalezy cos wrzucic dla innych . Najlepiej hejtować tak jak Ty . Wrzuć cos w koncu a nie dupc.

sadolek

2013-08-10, 22:29
@up,
Sśij kule bezduszna dz**ko!

2up spam;d

Edit, nie k***a źle.
Mój post dotyczy @Trzyzet

~Blackhunter

2013-08-10, 22:35
Godomogo jesteś dwa lata na sadisticu i nie wiesz żeby nie wstawiać pedalskich gwiazdek !?
Powiedz k***a po co !?

Duszek Okruszek

2013-08-11, 04:26
Ehh cierpienie zwierząt naprawdę mnie rusza. Też dam piwo za happy end(dajcie bana, nie nadaję się tutaj bo ten filmik mnie ruszył).

Earl Grey

2013-08-11, 04:39
Macie sadole, odreagujcie happy end. 8-)


Sutowendlin

2013-08-11, 07:50
Nie jednemu pies dupe uratował i nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. Nie jednemu pies dziecka popilnował i nie zawsze sobie z tego sprawy zdaje. Nie jednemu pies złodzieja spod drzwi/płotu odgonił i nie każdy sobie z tego sprawy zdaje. Nie jednemu pies sąsiada mieszkanie, majątek ocalił i nie każdy sobie z tego sprawę zdaje. Nie jeden pies oddał życie za swojego pana a i tak nie każdy sobie z tego sprawę zdaje.

A co za tym wszystkim idzie, że hejty to j***na ciemna masa która nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie bez powodu to pies został oswojony XXwieków temu na potrzeby człowieka a kot to tylko pie**olona maskotka która nadaje się do zaj***nia z czuba. Pies każdego dnia zasługuje na swoje jadło, kot powinien po niem resztki wpie**alać.

Ale nie zdają sobie z tego sprawy ludzie bo maja na to wyj***ne. Pies nie ruchliwy ale sprawiedliwy. I mimo, że czasem kogoś zaatakuje to nie robi tego bez powodu. Sam nie pozwoli sobie krzywdy zrobić mimo, że często to znosi z ręki najbliższych.

h*j w dupę hejtom którzy karcą psy, h*j w dupe lewackiej k***ie która narzeka, h*j w dupę każdemu kto krzywdzi swojego psa. Ja mam 2 psy, jeden staruszek ma okolo 14 lat już. Wierny i na posterunku do końca. Mimo, że przygłuchy, ślepawy już i nie ten sam szczek co sprzed lat to wierny i czujny do końca, zawsze oddany i nigdy nie poddany. Szacunek do niego większy niż to niejednego człowieka. Godności ma więcej niż nie jeden użytkownik sadistica. Nie jednemu sąsiadowi dupe uratował na ulicy przed złodziejami gdzie na drugim końcu ulicy gdzie niema psów dochodziło do podj***nia rowerów prosto z garażu albo z ganku. Nie przysłuży się tylko mi ale i okolicznym sąsiadom. Jest prawowitym członkiem rodziny. Dlatego wziąłem drugiego aby uczył się od staruszka, o robi to. Świetnie to widać jak staruszek uczy młodszego i przekazuje mu pewne pozytywne cechy.

Za psy zawsze piwo. Świetny kompan, przyjaciel. Zawsze na posterunki, zawsze czujny. Będę płakał gdy mój staruszek odejdzie, ale to będą łzy szacunku.


PodpiwekJedrzej

2013-08-11, 11:03
Tagi: przyjaciel :: pies :: zwierzeta :: uczucia :: kielbaski wietnamskie :shock:

Mr.Drwalu

2013-08-11, 11:46
Gówno byś mu zrobił. Położył by Cie do parteru i ssał byś jego jajca. :kawa:
Obrońca Praw Zwierząt na sadolu się znalazł. :-/

karygwronkkinog

2013-08-11, 15:11
najlepszy przyjaciel człowieka? dobrze powiedzenie mówi, że pies...bo przecież nie człowiek

Parówka

2013-08-11, 15:21
@Earl Grey

Musisz wiedzieć, że to wiele dla mnie znaczy. Dzięki, Earl Grey ;)

Schabik

2013-08-11, 15:25
Pies potrzebuje odrobiny miłości od właściciela a odwdzięczy się tym samym a nawet więcej - będzie nie tylko kochał ale i bronił. Widać jakie te psy są szczęśliwe i wdzięczne za to, że ktoś pierwszy raz od dawna je pogłaskał i generalnie pomógł im.

A niektórzy ludzie jakby dostali pomoc to by cię potem wyr*chali w dupe, okradli, a potem jeszcze przyszli po więcej.

Loaloa

2013-08-11, 15:25
Całkiem dobre psy wyrzucać, w Korei nie do pomyślenia. Jakie stopniowanie napięcia, nie wiedziałem czy płakać ze wzruszenia czy uciekać ze strachu.