18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie porzucaj przyjaciela !

Godomogo • 2013-08-10, 22:08
Witam , napotkałem w necie filmik , nie powiem mało sadystyczny , ale porusza uczucia .

Tak wiem krew, cierpienie itp Hard <3 . Ale od czasu do czasu trzeba sie odchamić sadole .




Co jak co ale psy lubie , sam mam (Owczarka Niem. ) I sku**iela który katuje takie zwierze z chęcie bym zaje** i wrzucił na harda.

Saroyan

2013-08-11, 16:58
Takich filmow o tluczeniu dzieciakow zabrania etyka ludzka a skoro jest to forum dla ludzi a nie zwierzat to mi wcale takie filmy nie przeszkadzaja. No i co maja homo sapiens wspolnego z katowaniem zwierzat, ktore sa nizej w hierarchii? Kot, pies, kon, swinia i krowa to zwierzeta ktore mozna zamordowac, obedrzec ze skory a potem opie**olic ze smaczkiem. W Berlinie w '45 jedli konie, bo nie bylo co jesc.

fine666

2013-08-11, 17:01
Arana napisał/a:



A może Twój komentarz to taka poza, żeby dostać więcej piw? :homer:



W końcu każdy tu przebywa by tylko zbierać piwa w formie .jpg. Czyż nie Pani psycholog? :amused:

pawel997402

2013-08-11, 17:28
chyba kogoś przywiało z demotywatorów...

Schabik

2013-08-11, 17:46
Ja jebie piszecie o wojnach głodzie itd. Droga wolna, jedźcie do Syrii i każcie im przestać walczyć :krejzi: Albo gdzieś indziej do Afryki jedźcie ich nakarmić. A nie, zapomniałem. WY tak tylko mówicie.

Arana

2013-08-11, 18:01
fine666 napisał/a:



W końcu każdy tu przebywa by tylko zbierać piwa w formie .jpg. Czyż nie Pani psycholog? :amused:



Bardziej mi chodziło o to, że nie jest sztuką pastwić się nad osobnikami, które zbytnio się nie bronią (wliczam w to i dzieci i zwierzęta, bo nawet taki pies czy koń ma marne szanse przy nienawiści człowieka). Śmiać się mogę jak robią w ch**a murzyna czy cygana.

fine666

2013-08-11, 18:04
Schabik napisał/a:

Ja jebie piszecie o wojnach głodzie itd. Droga wolna, jedźcie do Syrii i każcie im przestać walczyć :krejzi: Albo gdzieś indziej do Afryki jedźcie ich nakarmić. A nie, zapomniałem. WY tak tylko mówicie.



To w takim razie buraku powiedz mi, co zmieni rozczulanie się k***a nad takim filmem nad forami , zdjęciami piesków na fb dzięki którym rzekomo po kliknięciu lajka dostaną miskę żarcia?

Jak chcesz zwierzakom pomóc to przelewasz na schronisko hajs czy dostarczasz karmę, a nie pie**olisz farmazony o tym by jechać do Syrii i kazać przestać walczyć.

pejpo

2013-08-11, 18:23
damianek222 napisał/a:

Dobra nie spinajcie tak, bo nikt nie karze wam tego oglądać chyba... A wyżalić to możecie się księdzu przy najbliższej spowiedzi.



damianeczku, jak chcesz mądrować, to proszę cie, zrób to chociaż poprawnie. Nikt nas tu nie będzie kaRał, kazał nam też nikt nie każe!...

A swoją drogą, podkład z filmiku ktoś zna?

dnr

2013-08-11, 18:42
Powinieneś dostać warna za cenzurowanie przekleństw w opisie... naprawdę ci się sadistic z kwejkiem poj***ł.

domat1

2013-08-11, 19:51
po filmie EARl Gray'a zrobiłem się głodny, idę zamówić chińszczyznę

kevin89300

2013-08-11, 21:22
właśnie zrobiłem konto żeby w komentarzach napisać że własnie zrobiłem konto

fine666

2013-08-11, 21:36
kevin89300 napisał/a:

właśnie zrobiłem konto żeby w komentarzach napisać że własnie zrobiłem konto


Pomyliłeś dziecko adres z kwejk.pl

Sutowendlin

2013-08-11, 22:05
pie**olicie o krzywdzie ludzie i o głodzie.

Tylko, żaden w dupe j***ny pseudo sadisticowiec nie pomyślał prosto.

To nie pies zagładza dzieci, to nie on je napie**ala jak się upije, nie pies podkłada bomby w iraku czy w afganku, nie pies napie**ala swoją sukę gdy popije, nie pies strzela do ludzi. Mało tego nawet do drugiego psa nie strzela. A więc jak najbardziej film się nadaje na sadistic bo tempa strzało jednak z drugą nie rozumiecie tego, że niewinny cierpi. Dla was sadistic to tylko flak, napie**alanka, gleba, duzo krwi i najlepiej jeszcze jak by ktoś nasrał na trupa.

Nic mózgu. W ogóle jakiegoś myślenia nawet troszkę nie ma.

:roll:

Maligi

2013-08-13, 20:09
Trzyzet napisał/a:

To jest sadistic nie kwejk, sp***alaj! :idzwch*j:

29go miałem urodziny, więc marzę o zasłużonym prezencie od moderacji :amused:



Zajebisty prezent dostałeś. Myślałem, że admini tutaj są bardzo ch*jowi, jednak się myliłem są tylko ch*jowi.